У який проміжок доби реально здійснити запис у чергу?
Ответ дляmarata
О 12 ночі з‘являється наступний день. Вчора почало показувати неділю 1.05, але це вихідний. Теж безуспішно ловлю запис ((
Дякую, за відповідь!
Років 5 назад я так і впіймала, пригадала, що це була північ.
Апель-синка• 26 апреля 2022
Ответ дляМария-1019
Дякую, за відповідь!
Північ - это cевер, опівночі - полночь.
Ответ дляАпель-синка
Північ - это cевер, опівночі - полночь.
Дякую, опівночі)
Ответ дляvalentyna
Я не могла долго записаться, написала в мессенджер, мне оператор ответила, что приезжать и там очередь по талонам, предварительная электронная запись не нужна. Люди есть, но не очень много. Я была в прошлую среду в универмаге Украина, Киев.
Спасибо огромное .
Ответ дляmarata
Ловіть зараз віконця на 2 травня на сайті
Дякую!!