Яка щомісячна сума на дорослого?
У Польщі я отримала одноразову допомогу 300 злотих. І все. Ще можна оформити 700 злотих від ООН.Будуть платити три місяці.Але цього дуже мало.
А які виплати в Германії?
Ответ дляDiana40a
300 євро на людину, все.
Плюс безкоштовна їжа, житло, медицина?
Ответ дляSpring1987
Плюс безкоштовна їжа, житло, медицина?
Безкоштовної їжи не має. Можно взяти деякі продукти від Тефал чи Карітас за символічну ціну. Якщо не боїтесь їсти прострочену їжу чи з критичними строками придатності.
Соціальне житло оплачують. Медицина страхова в обмеженому об´єми.
Виплати в різних землях різні. Від 290 до 390 евро на дорослого.
І всі ці виплати будуть знижуватись коли начинаєшь працювати. А з 1.06 усім будуть пропонувати роботу. При відмові - будуть зрізати виплати.