Spring1987• 26 апреля 2022

Хто отримав виплати від ООН в Германії?

Яка щомісячна сума на дорослого?
Erjebaka• 26 апреля 2022
Навіть не чули про такі виплати

Anicha• 26 апреля 2022
А в Германии есть такие выплаты?
PmB• 26 апреля 2022
Где такое есть? Там есть Укр почта?
Anicha• 26 апреля 2022
Ответ дляPmB
Где такое есть? Там есть Укр почта?
При чем тут Укрпошта? Помощь украинцам от ООН есть, к примеру в Польше и Молдове.
Erjebaka• 26 апреля 2022
Ответ дляAnicha
Кто из этих двух стран Германия?
ElenaMari• 26 апреля 2022
Ответ дляAnicha
Так Германия и так достаточно платить, Молдова таких денег не имеет и Польша
Anicha• 26 апреля 2022
Ответ дляErjebaka
Кто из этих двух стран Германия?
Мой вопрос был о другом.
О наличии выплат в Германии от ООН мне не известно. И думаю, эта программа там не работает.
Anicha• 26 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Согласна с вами.
автор Spring1987 • 26 апреля 2022
У Польщі я отримала одноразову допомогу 300 злотих. І все. Ще можна оформити 700 злотих від ООН.Будуть платити три місяці.Але цього дуже мало.
А які виплати в Германії?

Diana40a• 26 апреля 2022
Ответ дляSpring1987
А які виплати в Германії?
300 євро на людину, все.
автор Spring1987 • 26 апреля 2022
Цікавить щомісячна виплата на дорослого.
автор Spring1987 • 26 апреля 2022
Ответ дляDiana40a
300 євро на людину, все.
Плюс безкоштовна їжа, житло, медицина?
mango_777• 26 апреля 2022
’Германія’- це російською, українською- Німеччина
Diana40a• 26 апреля 2022
Ответ дляSpring1987
Плюс безкоштовна їжа, житло, медицина?
Їжа не безкоштовна. Житло так, за медицину( що саме входить в страховку) не скажу.
OOH• 26 апреля 2022
Ответ дляSpring1987
Плюс безкоштовна їжа, житло, медицина?
Безкоштовної їжи не має. Можно взяти деякі продукти від Тефал чи Карітас за символічну ціну. Якщо не боїтесь їсти прострочену їжу чи з критичними строками придатності.

Соціальне житло оплачують. Медицина страхова в обмеженому об´єми.

Виплати в різних землях різні. Від 290 до 390 евро на дорослого.

І всі ці виплати будуть знижуватись коли начинаєшь працювати. А з 1.06 усім будуть пропонувати роботу. При відмові - будуть зрізати виплати.
Goldig• 26 апреля 2022
Ответ дляSpring1987
А які виплати в Германії?
Охх..бедненькая..мало ей..нет никакой помощи оон в Германии.
Goldig• 26 апреля 2022
Ответ дляSpring1987
Плюс безкоштовна їжа, житло, медицина?
И самолет личный
deil1207• 26 апреля 2022
Ответ дляDiana40a
300 євро на людину, все.
В Германии выплата зависит от земли. С 1 июня повысят до 400 евро, но привяжут к джобцентру. Т.е это будет считаться как пособие по безработице