daria00000• 26 апреля 2022

Вірю, що скоро все закінчиться

Вже десь неділлю мене не покидає відчуття, що скоро все закінчиться (Арестовича слухаю рідко, у півтора місяці не вірю), проте є щось в середині, що підказує, що трішки залишилося.
В житті декілька раз таке було сильне відчуття, і збувалося. Я не таролог, не гадалка, не відьма, просто якась інтуіція, абсолютно не підкріплена ніякими фактами і новинами військовими.

Є таке відчуття, що закінчиться воно раптово, так як і почалося. Може в когось теж таке відчуття?)))
галлея• 26 апреля 2022
Что закончится? Уйдут с оккупированного юга?

Solnet• 26 апреля 2022
не хочу вас засмучувати, але я теж тижні два від початку війни думала, що ну ось все, завтра все закінчиться. Тепер не переймаюсь цим. Як закінчиться, так і буде. Все одно ні на що не впливаємо. Продовжуємо жити далі, пристосовуємося до нових обставин
Immelstorn• 26 апреля 2022
Ответ длягаллея
Да, как с Киевской области
Nikol1986• 26 апреля 2022
Я в это, к сожалению, не верю, как минимум, если повезёт, до конца года
o.lyesya• 26 апреля 2022
Останній три дні теж маю таке відчуття
lilykas• 26 апреля 2022
Если кинут пару ракет на питер и москву,то скоро закончится.
Immelstorn• 26 апреля 2022
Я читала что наступательного потенциала для активной (второй) фазы хватит на две недели. Потом еще минимум два месяца тягомотины с выбиванием окопавшихся.
Sakura-18cb• 26 апреля 2022
Это потому, что вы сейчас в более или менее спокойной обстановке.
Immelstorn• 26 апреля 2022
Я вас не хочу расстраивать, но если бы дело шло прям к концу - никто бы активно Украину не вооружал

Marka34• 26 апреля 2022
Ответ дляlilykas
К чему это?
tishka8• 26 апреля 2022
Ответ дляlilykas
вы в это верите? если пару ракет им кинут, они ядерную ракету кинут
Leeka• 26 апреля 2022
А в мене навпаки- відчай. Багато звикають до ситуації в Україні, багато , хто виїхав закордон, вже починають потроху пристосовуватися і шукати шляхи залишитися, менше в пабліках, інформації про фронт. До чого ми йдемо, що чекати, багато мім на сході окуповані. здається нас готують до довготривалої війни. Дай Бог, щоб я помилялась.
автор kate101015 • 26 апреля 2022
Ответ длягаллея
Вони вже не знають, як весь цей треш закінчити, того й тянуть цю війну. Зрозуміло, що вони програли, але як цю поразку продемонтрувати орді, вони не знають.
Тому вони навіть на щось інше переключитися можуть, типу щось важливіше
Єдине бажання, щоб були живі наші люди, кожен солдат та кожен мирний житель.
lilykas• 26 апреля 2022
Ответ дляMarka34
К чему это?
К карме рашистской!
Gal_etka• 26 апреля 2022
Было такое ощущение, и сны подходящие, но я в этом плане большой скептик . Вот вообще не верю что скоро все закончится, ощущение что и после войны будет как Израиль.

Хотя подсознание будто говорит о другом, что случится что-то хорошее.
Marka34• 26 апреля 2022
Ответ дляLeeka
Ну такоє.
Хто буде воювати?
Руськіє диванні вояки?
галлея• 26 апреля 2022
Ответ дляЮлия-7443
Да, как с Киевской области
Так а зачем тогда приходили?? С мелитополя плацдарм сделали.. все побережье морей хотят захватить. И потом уйти? Бред.. они то уйдут, прихватив с собой юг(((((
Finetouch• 26 апреля 2022
Только что разговаривала с крестным, он в ЗСУ, много не сказал ( нельзя им много говорить), сказал выезжать с области
Nikol1986• 26 апреля 2022
Ответ дляLeeka
И у меня такое ощущение…. Мы ещё в Днепре, со всех сторон обложили….

Bonya_A• 26 апреля 2022
Заздрю Вашим відчуттям і, нажаль, маю іншу думку
Gal_etka• 26 апреля 2022
Ответ дляЮлия-7443
Да, как с Киевской области
Яка гарна аватарка! Можна й мені?
Marka34• 26 апреля 2022
Ответ длягаллея
Малолі хто там що хотів
Х.р їм запазуху.
Колючая Роза• 26 апреля 2022
у меня такое чувство почти каждый день....думаю...ну вот ещё чучуть....вот нам дали сильное оружие....но быстро ничего не закончится... я уж боюсь как бы не третья мировая...но у рашки ресурсов столько нет...это успокаивает
lilykas• 26 апреля 2022
Ответ дляtishka8
По другому никак,увы.
танюша200• 26 апреля 2022
Ответ дляFinetouch
С какой выезжать?
Finetouch• 26 апреля 2022
Ответ длятанюша200
С какой выезжать?
Одесской
Marka34• 26 апреля 2022
Ответ дляFinetouch
Ви у кожній темі це пишите. Для чого?
Jsolo• 26 апреля 2022
Ага, сколько таких передчуттів було. Ещё с самого начала
Immelstorn• 26 апреля 2022
Ответ длягаллея
А зачем в Киев приходили?
Расчет был на то, что Украина не сможет выбить захваченное побережье. Но сейчас нас хорошо вооружат и все - жопа им.
menina• 26 апреля 2022
Закінчиться обов´язково. Але не скоро. Ви ж бачите, намагаються розіграти карту із Молдовою. Вовтузяться і на сході і на півдні... Скільки рашистів було 170-150000? Уявіть ще скільки їх у нас залишилось.