daria00000• 26 апреля 2022

Вірю, що скоро все закінчиться

Вже десь неділлю мене не покидає відчуття, що скоро все закінчиться (Арестовича слухаю рідко, у півтора місяці не вірю), проте є щось в середині, що підказує, що трішки залишилося.
В житті декілька раз таке було сильне відчуття, і збувалося. Я не таролог, не гадалка, не відьма, просто якась інтуіція, абсолютно не підкріплена ніякими фактами і новинами військовими.

Є таке відчуття, що закінчиться воно раптово, так як і почалося. Може в когось теж таке відчуття?)))
Zelenkа• 26 апреля 2022
Ответ дляЛорисель
Я кажу про піхоту і танки. Ось що страшно. Вони з Придн.можуть через Чернів.область двинути на Західну
Там є танки і рашинська піхота? Я не читала срачі в топових темах, сил не то немає, якщо можете, коротко підрезюмуйте?

sobacura• 26 апреля 2022
Ответ дляlilykas
Если кинут пару ракет на питер и москву,то скоро закончится.
Я нещодавно з російського сайту, бебіблог.ру. Давно там не була, вирішила запостити відео, йпрст, на скільки ж вони там зомбовані, всі!
Бандера, Азов, факельниє шевствія - оце три головні причини, чому нас ненавидять.
З 2009 року був у мене там щоденник, купа спогадів, постів,фото. Все видалила сьогодні.

Ось це відео розмістила там
Лорисель• 26 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Не знаю. Але можуть бути. З тієї сторони можуть зайти.
Zelenkа• 26 апреля 2022
Ответ дляЛорисель
Треба сісти нормально почитати, дякую. І будемо сподіватись, що цього не станеться, і будемо все ж реалістами.
iroman• 26 апреля 2022
Ответ дляsobacura

Ось це відео розмістила там
https://www.youtube.com/watch?v=v9-_L3y-tlY&ab_cha...
А что за факельные шествия? Не слыхала о таких...
арина-ветерок• 26 апреля 2022
Ответ дляFinetouch
Одесской
Из области или из Одессы?
sobacura• 26 апреля 2022
Ответ дляFinetouch
Только что разговаривала с крестным, он в ЗСУ, много не сказал ( нельзя им много говорить), сказал выезжать с области
З якої?
В мене кум в ЗСУ, то він каже, шо скрізь багато ідіотів, і серед військових також.
Я не хочу образити вашого хрещеного, але вже стільки військових чула, і в кожного своя якась думка, як і у всіх інших людей.
anducci• 26 апреля 2022
Ответ дляChernobai
Вы за новостями следите? Взрыв на мосту ни о чем не говорит? Это не тайна, в новостях писали. И боюсь тут как раз замешана пмр
Из Румынии по этому мосту оружие идёт. А ПМР при чем?
anducci• 26 апреля 2022
Ответ дляmari_klim
А почему вы до сих пор не выехали? Вы же уже тему выезда недели три поднимаете? Уже даже на границу к Румынии не поедете, хотя несколько дней назад спрашивали... И была такая возможность. Теперь все..
Через Паланку ещё ближе ехать к границе с Румынией.

мамакоти• 26 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Вони на задвірках Київської Русі,створили своє болото
Як вигнанці
https://universum.lviv.ua/journal/2011/6/dashk.htm
Классная статья,спасибо)
Только там не сказали, что всю ’техническую документацию’ для Петра подготовила Киево-Могилянская академия. Феофан Прокопович своими руками передал Русь московитам.
sobacura• 26 апреля 2022
Ответ дляiroman
А хер їх знає, їм же там видніше що в нас тут робиться.
Mrs.Ochmonek• 26 апреля 2022
Ответ длямамакоти
Ну так Арестович предлагает называться Русь Украина, чтобы отжать у россии назад наше же наследие. К тому же, россию создали в Киеве, как ни крути.
россія=московія, ніякого відношення до Києва не має.
Там в заліссі жили інші племена, не слов’янські, крім новгородців, а фіно-угри.
мамакоти• 26 апреля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Всю ’техническую документацию’ для Петра подготовила Киево-Могилянская академия. Феофан Прокопович придумал и помог создать российскую империю.
sobacura• 26 апреля 2022
Відео, як завжди вставляти нормально не вмію
allabama• 26 апреля 2022
Ответ дляtishka8
ой, я только вчера читала предсказания покойного Иона Одесского
он умер в 2012 и предсказал войну на Донбассе и войну Украины с Россией.
написал,что Первая Пасха будет кровавой. Вторая Пасха-голодной. А третья-победной
И этого ждали с 2014…
арина-ветерок• 26 апреля 2022
Ни о каких годах не может быть и речи. Ещё пару месяцев как-то перекантуемся, а дальше что? Работы нет с февраля, заначки не резиновые, а дальше что делать? Очень надеюсь, что руссофашистов разобьют до того, как начнется катастрофа- голод,холод, нищета.
СhanelKa• 26 апреля 2022
Закінчиться, коли рашка розвалиться
А до того часу будуть лізти
Не переможуть, но кошмарити можуть
iroman• 26 апреля 2022
Ответ дляарина-ветерок
Да, у людей финансовые проблемы и у страны в целом экономика катится вниз за время войны. А если еще и бОльшая часть Украины за то время выедет заграницу, то вообще будет ерунда.
Mrs.Ochmonek• 26 апреля 2022
Ответ длямамакоти
от як раз 18 століття - час початку фальшування історії, потім в 19ст все ж були їхні історики, як хоч і імперці, але без відвертих підтасовок, а уже 20 століття - ссср і повністю пропагандистська маячня замість історії

Finetouch• 26 апреля 2022
Ответ дляарина-ветерок
Из области или из Одессы?
Ни один населенный пункт мне никто не назвал. Слова были такие, командир их им сказал, позвоните родным , близким, и скажите чтоб выезжали по возможности. ( речь про одесскую область шла) Всё , я больше никаких вопросов не задавала.
Розбійник• 26 апреля 2022
Нічого не закінчиться! Потновинам німеччина зброю ласть ближче ло літа, координацію по озброєню вирішили робити кожного місяця. Це на роки
ИннусичкаЯ• 26 апреля 2022
Ответ дляFinetouch
З якої саме?
iroman• 26 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Ага, читала про их ежемесячные собрания... А почему Германия еще так долго будет тянуть с оружием не писали?
dajkiri-irina• 26 апреля 2022
Осенью закончится
ИннусичкаЯ• 26 апреля 2022
Ответ дляdonata30
еще в начале войны мне приснился сон, что на меня нападает страшное, железное чудовище, хватает меня и кричит ’я война, я война’
а я спрашиваю у него, когда ты закончишся, сказал 15 числа
только месяц не сказал(((
І рік
Ольга_1301• 26 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Сегодняшняя ’новость’
Так-так))
Але првертається в Київ посольство США і Великобританії. А це багато про що каже.
ok1904• 26 апреля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Раніше це сталося, ще при Катерині переписували літописи, видаляли сторінки, робили заміну сторінок на «правильні », але є наші літописи з вірною інформацією, ті, що в Ватикані зберігають.
Perla9• 26 апреля 2022
Ответ дляFinetouch
Какой области?
Mrs.Ochmonek• 26 апреля 2022
Ответ дляok1904
Катерина - після Петра, карала тих, хто продовжував себе називати московитами, а не ’русскими’ як вирішив Петро і потім продовжила Катерина
Mrs.Ochmonek• 26 апреля 2022
Ответ дляiroman
тому що багато хто з німецьких ’еліт’ роками був прикормлений газпромом..