Вже десь неділлю мене не покидає відчуття, що скоро все закінчиться (Арестовича слухаю рідко, у півтора місяці не вірю), проте є щось в середині, що підказує, що трішки залишилося.
В житті декілька раз таке було сильне відчуття, і збувалося. Я не таролог, не гадалка, не відьма, просто якась інтуіція, абсолютно не підкріплена ніякими фактами і новинами військовими.
Є таке відчуття, що закінчиться воно раптово, так як і почалося. Може в когось теж таке відчуття?)))
Ответ дляMrs.Ochmonek
Катерина - після Петра, карала тих, хто продовжував себе називати московитами, а не ’русскими’ як вирішив Петро і потім продовжила Катерина
Я побачила в пості за 18 ст, тому зауважила, що Катерина приклала до фальшування руку , Петро страшне любив мапи фальшувати , назви нас.пунктів на мапах, кордони
Ответ дляMrs.Ochmonek
россія=московія, ніякого відношення до Києва не має.
Там в заліссі жили інші племена, не слов’янські, крім новгородців, а фіно-угри.
Є книжка - історичне дослідження «Країна моксель або московія» в якій спростовується офіційна версія створення педарасії.
Mrs.Ochmonek• 26 апреля 2022
Ответ дляok1904
Катерина - це і є 18 століття, а почав петро, до неї.
Mrs.Ochmonek• 26 апреля 2022
Ответ дляok1904
тільки вони її не читатимуть, так і далі брехатимуть про ’адін народ’
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хай не читають, вони будуть все одно ізольовані на довгі десятиліття , в них таке тупо палять, колись в якомусь фантастичному творі класика читати книжки було злочином, книжки знищували і. Т.д.
.
Ответ дляЮлия-7443
Быстро - это растяжимое понятие(
Пару месяцев на это уйдет минимум( Быстрее не получится
Британия говорит, что минимум до конца года, а они знают много.
Больше всего боюсь процесса контрнаступления, во второй мировой именно эта ’фаза’ повлекла самые большие жертвы среди военных.
Allka- skakalka• 26 апреля 2022
Ответ дляМилкиМой
Есть. У меня ощущение, что все только начинается. И грядет что-то еще более печальное. Например, ядерка.
Не пишите чушь
Танечка КР• 26 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Мая)
Бо я жду 16 мая . )Где то услышала и схватилась за эту дату. Жду . Так легче
И я с Вами. Жду 15 мая- не знаю почему! Именно эту дату!
екатерина-137d• 26 апреля 2022
Ответ дляFinetouch
Только что разговаривала с крестным, он в ЗСУ, много не сказал ( нельзя им много говорить), сказал выезжать с области
С какой?
Aksinia8555• 26 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29
Так они ж с раши обстреливают,там от Харькова граница 45 км
Рашка с первого дня обстреливает Харьков не из Белгорода, а с территории Украины . Где 10 км , где 20 км. до Харькова . И так 2 месяца .
Изучайте карты военных действий
Безимени890123• 26 апреля 2022
Ответ дляkh0110
Гнать то гнали, но ушли они после договоренностей.
Ви дійсно вірите, що вони пішли добровільно? Що російці здатні на домовленості і виконують свої зобов´язання? До сраки москалям домовленості, вони тупо тікали.
Ответ дляБезимени890123
Я знаю, что кроме как переговорами это все не решить. Они уходили, хоть нши им и наподдали знатно, но без приказа отступать они и сейчас бы тут были.
Ответ дляFinetouch
Ни один населенный пункт мне никто не назвал. Слова были такие, командир их им сказал, позвоните родным , близким, и скажите чтоб выезжали по возможности. ( речь про одесскую область шла) Всё , я больше никаких вопросов не задавала.
Ни один командир такого не скажет, и же под трибунал могут отдать
Ответ дляmenina
Свіже м´ясо підвозили. Тому похибка десь 5000-10000.
У них такі значні втрати...як ті рашистські мамки це все терплять? Ходила по їх тг-пабліках офіційних...така тиша, поодинокі похорони і все.
Мне попадалось, что начали искать, но мало кто. И где-то анонимно обращения в комендатуры