Віталій-• 27 апреля 2022

Відповідь на неправдивий допис "Девочки, помогите, Волонтер Подлец... (((("

Оскільки хтось з цього форуму прислав мені посилання на цей неправдивий допис, даю пояснення.

Автор «Луиза-c722» даного допису «Девочки, помогите, Волонтер Подлец... ((((«
Сторінка: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3130219

Так от. Автор допису «Луиза-c722», вона ж в телеграм «Proud_fight» виклала допис в якому перекрутила все по своєму, а точніше просто збрехала.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «В этот момент он предложил снять нас на камеру с ребенком, сказал, что видео никуда не попадет. Кроме его странички.»
Перед тим як проводити фото чи відео зйомку я завжди беру згоду на це, що підтверджено записом (обличчя чи місцевість на ньому не видно)! Також Автор «Луиза-c722» погодилась з тим, що відео буде викладено в соціальні мережі і на відео буде видно її, її дитину, та навколишню місцевість.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я стала звонить сразу ему, у меня тряслись руки, стала просить, чтобы он убрал видео и название, все убрал.»
Вона погодилась з тим, що я виправлю текст і напишу по іншому.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Потому что такое нельзя писать, на широкий загал, будь то правда, или не правда..»
Так все таки правда?! Бо є докази переписки з нею, де вона сама пише, що дитина особлива і потім пише, що вона хворіє.
Чи написавши мені, що в неї хвора дитина, вона збрехала? Так де правда, вона збрехала, що дитина не хвора, чи бреше тепер тут на форумі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «ибо ради просмотров он готов придумать любое название»
Ніхто не придумував назву за ради переглядів, писав так, як пояснила автор допису «Луиза-c722»!
Та і на рахунок переглядів взагалі смішно, як правило відео дивляться 10 – 15 людей. Але після того як автор допису «Луиза-c722» підняла цей галас, відповідно відео подивились більше людей. Чого вона цим добилась?

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его номер телефона 06…» та викладає мій номер в мережу без погодження зі мною. Звісно я не давав і не даю згоду на те, щоб мій номер викладали в мережу!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его никнейм в Телеграмме @V…» так само, я не давав на це згоди!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Особенно, мамы
Помогите, пожалуйста😕😢
Если нужна еще какая-нибудь информация. я скину»

Але далі автор допису «Луиза-c722» не викладає ні якої правдивої інформації.
А лише ганьбить мою честь і гідність! Чим відповідно в котрий раз порушує законодавство України!
«Згідно з Конституцією України, життя і здоров‘я, честь і гідність, недоторканність і безпека особи визнаються найвищою соціальною цінністю держави!»

Автор допису «Луиза-c722» пише: «И самое главное, что у меня ребенок здоровый(((«
Чим знову вводить в оману людей! Або раніше набрехала мені заради гуманітарної допомоги в більшій кількості! Якщо вона мені набрехала, то це шахрайство, так дрібне, але шахрайство! Або вона бреше тут знову!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Понимаете, я знаю вот про нарушение авторских прав, про нарушение конфиденциальности»
Знову так, вона дала згоду на відео запис та розміщення його в мережі!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Он залил много видео, там наше видео дальше есть» Потім пише: «Нет, мое видео было и есть единственным на его маленьком канале.»
Вам не здається, що тут знову вона сама собі протирічить або просто бреше.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Спасибо большое. а больше о нем ничего не выбивает гугл?»
Таким чином вона або радіє, що хтось інший знайшов про мене інформацію в інтернеті (хоча я не ховаюсь), або спеціально далі налаштовує людей проти мене і хоче, щоб ті що живуть виключно емоціями мені якось нашкодили!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девочки, признавайтесь, кто разбудил волонтера-подлеца?) Звонит мне в 3 часа ночи, представляете? )»
Так дзвонив, оскільки після того як автор допису «Луиза-c722» виклала без мого дозволу в мережу мій номер телефону, мені почали дзвонити як раз ті, хто живе емоціями а не розумом!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я его сбросила и заблочила, нормальный человек в такое время не позвонит, а он позвонил, чем снова доказал что он какой-то не очень нормальный»
А нормальна людина буде порушуючи законодавство України викладати в мережу чужі персональні данні, та провокувати інших дзвонити мені о третій годині ночі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я вот переживаю, что до этого момента свой адрес не стерла, он же озверел наверное, когда этот пост увидел,
может еще приедет разбираться сюда»
Витерла вона не тільки свою адресу, але і більшу частину переписки де вона пише, що в неї хвора дитина, що їй треба допомога та інше.
Звичайно їхати з кимось щось вирішувати я і не збираюсь. Для цього є відповідні державні структури, які будуть задіяні, якщо автор допису «Луиза-c722» не видалить мої персональні данні з мережі і не перестане мене оббріхувати.

Автору допису «Луиза-c722» пишуть: «По-перше, текст в оригіналі чомусь відрізняється від вашого - без уточнення діагнозу.»
Автор допису «Луиза-c722» відповідає: «Да, він його в годин 8 вечора після мого йому дзвінка поміняв»
Так я виправив як вона і просила. А на рахунок прибрати все, знову брехня! Такої домовленості не було!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девчонки, спасибо большое, если будет продолжение, или если он приедет ко мне на разборки (предчувствую, что он злой - может и приехать), то я создам новую тему и засниму его на видео.. Вот.. И буду следить, чтобы он нам больше не навредил. Всем большое спасибо, особенно той мудрой советчице, которая разбудила его посреди ночи, я хоть посмеялась )»
Я злий, та це смішно. Було б із-за чого. Знову таки, нікуди їхати, на неякі розборки не збираюсь!
І знову ж таки, Автор допису «Луиза-c722» радіє з того, що мене розбудили посеред ночі. Про що це може говорити…?! На скільки людина свідома…?!
t.fodlash• 27 апреля 2022
ї....ать...........

menina• 27 апреля 2022
Ответ дляDarina26
Да. Первая тема была от пострадавшей,согласна. Но то,что сейчас это трэш какой-то. Мужик ,еще и волонтер развел срач из-за номера телефона
Срач в темі розвели такі як ви.
Amoreta• 27 апреля 2022
Ответ дляРеверанс
За хитрых мам не стыдно?
Волонтер вызывает уважение, он что-то делает.Мама ’особеного ребенка’плещет говно в интернете.И многие ей помогают
👏👏 100%
PmB• 27 апреля 2022
Хочу тему Какая длина стельки на фото.
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Та я бачу.
Ср@челло розвів
Йому вже понаписували наші дівчата дописи на сторінці, дзвонили вночі. Я б і не такий срач тут розвела.
Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Особлива дитина - не хвора. Бо хворого можна вилікувати, а особливий - це з особливосиями розвитку. Синдром Дауна, аутизм, дцп і тп.
Це лише ваше розуміння.
Аюшка• 27 апреля 2022
Автор, бросайте заниматься волонтерством, вот честно! Не стоит оно того - нервы, разборки, скандалы, ночные звонки, упрёки. Ведите дальше свой бизнес, а скандальные мамки пусть своей желчью сами подавятся!!
Darina26• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Не він, а той хто веде сторінку.
Це нормальна практика
Бо буває допоміг людині, а вона потім пише в прокуратуру - нє, не допомогаю. Або допоміг погано. І докажи, що ти перся в те село за 500 км. А так є відео доказ.
Так видео доказ это одно. Его используют по необходимости. И выкладывать выборочно тоже можно, если разрешили. Но суть в том, что Виталик еще и диагнозов понаписывал от себя. И видел выставил где ребёнок в неприглядной ситуации. Это мамочку и возмутило.
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляAngel37
Оце ´´волонтер´´... Не дай Бог такого зустріти. Стільки бруду вилив на людину... Лише за якийсь пакунок з продуктами. Я подивилася дописи в телеграм, мати рідна... А потрібно було лише все видалити про ту жіночку і все. Та ні він цього не зробив, і це все заради того щоб йому скидали гроші? Люди з тих місць стільки пережили!!! Не можна так до них!!! Ми ж не орки ми українці!!! Шановний не займайтеся волонтерством це не Ваш труд. Це тяжкий труд.
Ще одна особа яка каже, не треба людям допомагати, хай помирають з голоду...
І покажіть, де я на неї в телеграм бруд вилив? Чому скріни не зробили? Бо не має ні якого бруду!

PmB• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Это вообще днище лазить по чужим страницам и писать не разобравшись
Natatashka• 27 апреля 2022
Ответ дляAngel37
Замість нього ви займетесь? Я розумію, чого та жіночка підняла хвилю. Звичайно всі в селі знають, що в неї здорова дитина і всі зрозуміли, що вона збрехала про діагноз, щоб отримати допомогу. Тепер всі сусіди переконались, що вона брехуха. Неприємно
darsi• 27 апреля 2022
Ответ дляJulieta78
Прекратите трепыхаться.
Вы не имеете права указывать никакие диагнозы и особенности ребенка, есть они или нет.
Точка.
Про особенности ребёнка- это не он придумал, со слов матери указано. А диагнозы он не писал, где вы увидели?
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляmenina
Срач в темі розвели такі як ви.
Підтримую. Людині вже понаписували на відкритій сторінці свої цінні думки, дзвонили і дивуються чого він сюди прибіг.
Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляPmB
Хочу тему Какая длина стельки на фото.
Давайте краще цю тему зробимо на 300 сторінок
Cvetochek...• 27 апреля 2022
Ответ дляPmB
Сейчас вас обвинят что увас нет оценок за продажу покупку бу трусов . На этом сайте это грех.
debor_a• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34
А ви читайте Закони України і на підставі них робіть висновки
За їх згодою. Де ви знайшли письмовою?
PmB• 27 апреля 2022
Ответ дляNatatashka
Тоже так считаю. Увидела на себе косые взгляды односельчан за свою брехню и начала атаковать.
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляJulieta78
С вами тоже. Я вам тоже могу поставить диагноз. Вы нытик. Неуверенный в себе человек, который пытается самоутверждаться за счёт хороших дел. И очень старается. Но, увы, не получается - вас очень ранит каждое недостаточно высоко оцененное вами дело.
Вам к психологу.
Знаєте напрямок російського короблю?
Майстерня домашнього текстилю• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Це лише ваше розуміння.
Ні, це загальноприйняте розуміння. Особливий - з особливостями розвитку.

Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляdarsi
Писав, тому матір ображена
Darina26• 27 апреля 2022
Ответ дляPmB
Вы реально не понимаете?
Зачем ему в гугле клевета на него?
Не понимаю. Какая клевета? Клеветы нет в том и дело. Виталик то сам все и подтвердил, только он теперь обижается что номер телефона его засветился. Хотя это ерунда полная.
Masushki2• 27 апреля 2022
Ответ дляNata-ля
Так він видалив, вибачився і все. Але жіночці мало, вона ж вже після цього створила тему і забажала розборок. Саме вона!!!! То що автору стояти обтікати ?
+10000
PmB• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Не могу. Надо в аптеку за лекарством псинке и возможно ветеренар.
damjana• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Але ДОЗВІЛ ПИСЬМОВИЙ НА РОЗГОЛОШЕННЯ МЕДИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ МАТІР ВОЛОНТЕРУ НЕ ДАВАЛА!!!
А гуманитарочку-то выпросила благодаря тому что соврала насчет диагноза
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляDarina26
Мамочка пише в мене особлива дитина, хворіє. Потім пише що не хворіє. Потім дівчата знаходять допис, в якому є словосполучення аутичтичний спектр. То хто тут дурак, вибачте?
ura1981• 27 апреля 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3130219-1
Darina26• 27 апреля 2022
Ответ дляNata-ля
Я так поняла,что не удалил. Только подчистил.
PmB• 27 апреля 2022
Ответ дляDarina26
Уже 100 раз обьяснили. Вы не хотите видеть очевидного.
debor_a• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Якщо ви уважно прочитали її тему, то вона не має наміру та бажання зі мною вирішити це питання.
Її ціль була вилити на мене купу лайна!
А чому ви вирішили написати саме такий діагноз? Жінка вам його озвучувала?
Natatashka• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34
СЛІДКУВАТИ ЗА СЛОВАМИ - це перше що потрібно робити
Ну то слідкуйте, ви вже такого понаписували - на голову не натягнешь. Скільком людям ви особисто допомогли? Думаю нікому. Але всі у нас розумні, поради давати - черга стоїть