Віталій-• 27 апреля 2022

Відповідь на неправдивий допис "Девочки, помогите, Волонтер Подлец... (((("

Оскільки хтось з цього форуму прислав мені посилання на цей неправдивий допис, даю пояснення.

Автор «Луиза-c722» даного допису «Девочки, помогите, Волонтер Подлец... ((((«
Сторінка: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3130219

Так от. Автор допису «Луиза-c722», вона ж в телеграм «Proud_fight» виклала допис в якому перекрутила все по своєму, а точніше просто збрехала.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «В этот момент он предложил снять нас на камеру с ребенком, сказал, что видео никуда не попадет. Кроме его странички.»
Перед тим як проводити фото чи відео зйомку я завжди беру згоду на це, що підтверджено записом (обличчя чи місцевість на ньому не видно)! Також Автор «Луиза-c722» погодилась з тим, що відео буде викладено в соціальні мережі і на відео буде видно її, її дитину, та навколишню місцевість.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я стала звонить сразу ему, у меня тряслись руки, стала просить, чтобы он убрал видео и название, все убрал.»
Вона погодилась з тим, що я виправлю текст і напишу по іншому.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Потому что такое нельзя писать, на широкий загал, будь то правда, или не правда..»
Так все таки правда?! Бо є докази переписки з нею, де вона сама пише, що дитина особлива і потім пише, що вона хворіє.
Чи написавши мені, що в неї хвора дитина, вона збрехала? Так де правда, вона збрехала, що дитина не хвора, чи бреше тепер тут на форумі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «ибо ради просмотров он готов придумать любое название»
Ніхто не придумував назву за ради переглядів, писав так, як пояснила автор допису «Луиза-c722»!
Та і на рахунок переглядів взагалі смішно, як правило відео дивляться 10 – 15 людей. Але після того як автор допису «Луиза-c722» підняла цей галас, відповідно відео подивились більше людей. Чого вона цим добилась?

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его номер телефона 06…» та викладає мій номер в мережу без погодження зі мною. Звісно я не давав і не даю згоду на те, щоб мій номер викладали в мережу!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его никнейм в Телеграмме @V…» так само, я не давав на це згоди!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Особенно, мамы
Помогите, пожалуйста😕😢
Если нужна еще какая-нибудь информация. я скину»

Але далі автор допису «Луиза-c722» не викладає ні якої правдивої інформації.
А лише ганьбить мою честь і гідність! Чим відповідно в котрий раз порушує законодавство України!
«Згідно з Конституцією України, життя і здоров‘я, честь і гідність, недоторканність і безпека особи визнаються найвищою соціальною цінністю держави!»

Автор допису «Луиза-c722» пише: «И самое главное, что у меня ребенок здоровый(((«
Чим знову вводить в оману людей! Або раніше набрехала мені заради гуманітарної допомоги в більшій кількості! Якщо вона мені набрехала, то це шахрайство, так дрібне, але шахрайство! Або вона бреше тут знову!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Понимаете, я знаю вот про нарушение авторских прав, про нарушение конфиденциальности»
Знову так, вона дала згоду на відео запис та розміщення його в мережі!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Он залил много видео, там наше видео дальше есть» Потім пише: «Нет, мое видео было и есть единственным на его маленьком канале.»
Вам не здається, що тут знову вона сама собі протирічить або просто бреше.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Спасибо большое. а больше о нем ничего не выбивает гугл?»
Таким чином вона або радіє, що хтось інший знайшов про мене інформацію в інтернеті (хоча я не ховаюсь), або спеціально далі налаштовує людей проти мене і хоче, щоб ті що живуть виключно емоціями мені якось нашкодили!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девочки, признавайтесь, кто разбудил волонтера-подлеца?) Звонит мне в 3 часа ночи, представляете? )»
Так дзвонив, оскільки після того як автор допису «Луиза-c722» виклала без мого дозволу в мережу мій номер телефону, мені почали дзвонити як раз ті, хто живе емоціями а не розумом!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я его сбросила и заблочила, нормальный человек в такое время не позвонит, а он позвонил, чем снова доказал что он какой-то не очень нормальный»
А нормальна людина буде порушуючи законодавство України викладати в мережу чужі персональні данні, та провокувати інших дзвонити мені о третій годині ночі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я вот переживаю, что до этого момента свой адрес не стерла, он же озверел наверное, когда этот пост увидел,
может еще приедет разбираться сюда»
Витерла вона не тільки свою адресу, але і більшу частину переписки де вона пише, що в неї хвора дитина, що їй треба допомога та інше.
Звичайно їхати з кимось щось вирішувати я і не збираюсь. Для цього є відповідні державні структури, які будуть задіяні, якщо автор допису «Луиза-c722» не видалить мої персональні данні з мережі і не перестане мене оббріхувати.

Автору допису «Луиза-c722» пишуть: «По-перше, текст в оригіналі чомусь відрізняється від вашого - без уточнення діагнозу.»
Автор допису «Луиза-c722» відповідає: «Да, він його в годин 8 вечора після мого йому дзвінка поміняв»
Так я виправив як вона і просила. А на рахунок прибрати все, знову брехня! Такої домовленості не було!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девчонки, спасибо большое, если будет продолжение, или если он приедет ко мне на разборки (предчувствую, что он злой - может и приехать), то я создам новую тему и засниму его на видео.. Вот.. И буду следить, чтобы он нам больше не навредил. Всем большое спасибо, особенно той мудрой советчице, которая разбудила его посреди ночи, я хоть посмеялась )»
Я злий, та це смішно. Було б із-за чого. Знову таки, нікуди їхати, на неякі розборки не збираюсь!
І знову ж таки, Автор допису «Луиза-c722» радіє з того, що мене розбудили посеред ночі. Про що це може говорити…?! На скільки людина свідома…?!
Alika_1• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Для вас автор цієї теми виклав скрін, де мамаша називає свою дитину ОСОБЛИВОЮ. Підніміть, будь ласка очки і побачите.
Він повторив за цією мамашею її слово. Але вона чогось образилась. Через 8 годин після вибачення.
Повторяю, даже если мама расскажет, что ребенок писяется по ночам, это не повод чужому мужику ходить патякать об этом в соцсетях. Это низко и если он этого так и не понял, то ДА - хамло обыкновенное!

sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляЛеска
Удалено администрацией...
Але ж не настільки? Щоб за таке кричати суд сбу і розголос?
Anita-Gerra• 27 апреля 2022
Ответ дляamvroziya
Автор, ну вы реально не правы в том, что озвучили диагноз без разрешения (еще и додумали). Собственно.
А девушка тоже сказочная. В переписке ’особенный’ потом совершенно здоров, просто не слушается..ппц.. Это для красного словца было сказано?
Для гречки вместо овсяночки
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляAlika_1
Ну да. Не так допоміг. Вона схотіла швидше допомогу отримати і написала про особливого, він привіз і залишився у лайні по вуха. Всі волонтери пишуть, а тут неможна.