Віталій-• 27 апреля 2022

Відповідь на неправдивий допис "Девочки, помогите, Волонтер Подлец... (((("

Оскільки хтось з цього форуму прислав мені посилання на цей неправдивий допис, даю пояснення.

Автор «Луиза-c722» даного допису «Девочки, помогите, Волонтер Подлец... ((((«
Сторінка: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3130219

Так от. Автор допису «Луиза-c722», вона ж в телеграм «Proud_fight» виклала допис в якому перекрутила все по своєму, а точніше просто збрехала.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «В этот момент он предложил снять нас на камеру с ребенком, сказал, что видео никуда не попадет. Кроме его странички.»
Перед тим як проводити фото чи відео зйомку я завжди беру згоду на це, що підтверджено записом (обличчя чи місцевість на ньому не видно)! Також Автор «Луиза-c722» погодилась з тим, що відео буде викладено в соціальні мережі і на відео буде видно її, її дитину, та навколишню місцевість.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я стала звонить сразу ему, у меня тряслись руки, стала просить, чтобы он убрал видео и название, все убрал.»
Вона погодилась з тим, що я виправлю текст і напишу по іншому.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Потому что такое нельзя писать, на широкий загал, будь то правда, или не правда..»
Так все таки правда?! Бо є докази переписки з нею, де вона сама пише, що дитина особлива і потім пише, що вона хворіє.
Чи написавши мені, що в неї хвора дитина, вона збрехала? Так де правда, вона збрехала, що дитина не хвора, чи бреше тепер тут на форумі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «ибо ради просмотров он готов придумать любое название»
Ніхто не придумував назву за ради переглядів, писав так, як пояснила автор допису «Луиза-c722»!
Та і на рахунок переглядів взагалі смішно, як правило відео дивляться 10 – 15 людей. Але після того як автор допису «Луиза-c722» підняла цей галас, відповідно відео подивились більше людей. Чого вона цим добилась?

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его номер телефона 06…» та викладає мій номер в мережу без погодження зі мною. Звісно я не давав і не даю згоду на те, щоб мій номер викладали в мережу!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его никнейм в Телеграмме @V…» так само, я не давав на це згоди!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Особенно, мамы
Помогите, пожалуйста😕😢
Если нужна еще какая-нибудь информация. я скину»

Але далі автор допису «Луиза-c722» не викладає ні якої правдивої інформації.
А лише ганьбить мою честь і гідність! Чим відповідно в котрий раз порушує законодавство України!
«Згідно з Конституцією України, життя і здоров‘я, честь і гідність, недоторканність і безпека особи визнаються найвищою соціальною цінністю держави!»

Автор допису «Луиза-c722» пише: «И самое главное, что у меня ребенок здоровый(((«
Чим знову вводить в оману людей! Або раніше набрехала мені заради гуманітарної допомоги в більшій кількості! Якщо вона мені набрехала, то це шахрайство, так дрібне, але шахрайство! Або вона бреше тут знову!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Понимаете, я знаю вот про нарушение авторских прав, про нарушение конфиденциальности»
Знову так, вона дала згоду на відео запис та розміщення його в мережі!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Он залил много видео, там наше видео дальше есть» Потім пише: «Нет, мое видео было и есть единственным на его маленьком канале.»
Вам не здається, що тут знову вона сама собі протирічить або просто бреше.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Спасибо большое. а больше о нем ничего не выбивает гугл?»
Таким чином вона або радіє, що хтось інший знайшов про мене інформацію в інтернеті (хоча я не ховаюсь), або спеціально далі налаштовує людей проти мене і хоче, щоб ті що живуть виключно емоціями мені якось нашкодили!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девочки, признавайтесь, кто разбудил волонтера-подлеца?) Звонит мне в 3 часа ночи, представляете? )»
Так дзвонив, оскільки після того як автор допису «Луиза-c722» виклала без мого дозволу в мережу мій номер телефону, мені почали дзвонити як раз ті, хто живе емоціями а не розумом!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я его сбросила и заблочила, нормальный человек в такое время не позвонит, а он позвонил, чем снова доказал что он какой-то не очень нормальный»
А нормальна людина буде порушуючи законодавство України викладати в мережу чужі персональні данні, та провокувати інших дзвонити мені о третій годині ночі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я вот переживаю, что до этого момента свой адрес не стерла, он же озверел наверное, когда этот пост увидел,
может еще приедет разбираться сюда»
Витерла вона не тільки свою адресу, але і більшу частину переписки де вона пише, що в неї хвора дитина, що їй треба допомога та інше.
Звичайно їхати з кимось щось вирішувати я і не збираюсь. Для цього є відповідні державні структури, які будуть задіяні, якщо автор допису «Луиза-c722» не видалить мої персональні данні з мережі і не перестане мене оббріхувати.

Автору допису «Луиза-c722» пишуть: «По-перше, текст в оригіналі чомусь відрізняється від вашого - без уточнення діагнозу.»
Автор допису «Луиза-c722» відповідає: «Да, він його в годин 8 вечора після мого йому дзвінка поміняв»
Так я виправив як вона і просила. А на рахунок прибрати все, знову брехня! Такої домовленості не було!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девчонки, спасибо большое, если будет продолжение, или если он приедет ко мне на разборки (предчувствую, что он злой - может и приехать), то я создам новую тему и засниму его на видео.. Вот.. И буду следить, чтобы он нам больше не навредил. Всем большое спасибо, особенно той мудрой советчице, которая разбудила его посреди ночи, я хоть посмеялась )»
Я злий, та це смішно. Було б із-за чого. Знову таки, нікуди їхати, на неякі розборки не збираюсь!
І знову ж таки, Автор допису «Луиза-c722» радіє з того, що мене розбудили посеред ночі. Про що це може говорити…?! На скільки людина свідома…?!
Svetljachokkkk• 27 апреля 2022
Ответ дляAmoreta
Таки інтуїція Вас не підвела )
В 14-15 гг помогала раздавать гуманитарку. Насмотрелась. Больше никогда в такое не ввяжусь. Неблагодарное дело.

PmB• 27 апреля 2022
Ответ длякосмея
Хто всі знають? Особлива може бути і інша хвороба, не тільки синдром дауна.
Выше вам сбросили ссылку.
Что это именно распространенное понимание обывателей.
Авторица попросила , волонтер убрал этот диагноз.
Заменил на особенный ребенок, как и писала маманя.

А в теме она кричит что он полностью здоров.
К чему эта тема ее была?
Masushki2• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Удалено администрацией...
Masushki2• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Удалено администрацией...
Какие єфемерньіе права дитини порушив волонтер ?
Не лепите горбатого к стене (
EllyM• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Та ні, це стосується кожного, кому стало відомо про хворобу, інтимні потробиці тощо.
Рішення КС розповсюджується на всіх, хто перебуває в Україні (не лише на громадян)
Особлива дитина-це не діагноз і не таємниця медична
космея• 27 апреля 2022
Ответ дляKateSavch
Навешать на собственного ребёнка «особенный» это по вашему «приукрасить»? Да она сумасшедшая.
Моя дитина особлива, але діагноз інший. І якщо б отак їй приписали синдром дауна, то я б теж не змовчала.
Nata-ля• 27 апреля 2022
Ответ дляDarina26
Ага, встретились два оденочиства.
Но самое любопытное,что от мамы гораздо меньше текста чем от мужчины волонтера. Который по идее, удалил бы все что просили и дело с концом. Нет же. Не поленился зарегистрироваться здесь и накатать текста на сто прокруток. И вообще к чему эти видосики как он гречку раздаёт, герой блин
Так він видалив, вибачився і все. Але жіночці мало, вона ж вже після цього створила тему і забажала розборок. Саме вона!!!! То що автору стояти обтікати ?
Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
От ’подобаються’ мені такі люди. Ви хоч прочитали, що я виправив свою помилку. І виправив набагато раніше ніж ця особа почала викладати зроблені нею скріни.
Ще раз, я виправив помилку, але вона вирішила потім все одно написати всім, що у неї хвора ла не хвора дитина. Не здається дивним?
Так вона писала про ’особливу’ дитину, а не про хвору
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Удалено администрацией...
Ця бабка людям допомагає.

Darina26• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Виставили його особисті данні. Ви б промовчали?
А что в этих данных? Телефон?? Ник в телеграмме? Человек сам предлагает услуги,сам свои данные публикует публично, передаёт другим. А сейчас ой,ой нарушили мою конфиденциальность.
Masushki2• 27 апреля 2022
Ответ дляNata-ля
У мене також склалася така думка, надала неправдиву інформацію , і зачепило її не те, що автор написав ,а те що односельчани і т.д. побачили, що вона збрехала про свою дитину.
Вона нагадує славнозвісну Людмилу .
Реверанс• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
За чоловіків соромно
Воно виє ниє на 5 сторінок, замість того щоб вибачитися за свої фантазії
Воно образило дитинку і ще тут розказує яке обіжене.
За хитрых мам не стыдно?
Волонтер вызывает уважение, он что-то делает.Мама ’особеного ребенка’плещет говно в интернете.И многие ей помогают
Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляPmB
Выше вам сбросили ссылку.

К чему эта тема ее была?
Дурня якась, сорі
PmB• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Какие двойные стандарты.
PmB• 27 апреля 2022
Ответ дляMasushki2
Вона нагадує славнозвісну Людмилу .
100000000%
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляDarina26
Ви смієтесь? Сьогодні вночі людині вже дзвонили звідси.
Cvetochek...• 27 апреля 2022
Ответ дляDarina26
Что значит доверилась? Ну привез мне гречки и что? Зачем мне его страницы в инсте,например?
ну тем кто только потребляет то да.
а деньги он и волонтеры с воздуха берут?)
люди перечисляют. и как люди могут довериться ему и перечислить деньги без доказательств?
а так я вижу чеки, вижу того, кто получил. что получают многие и перечисляю помощь. это почти все волонтеры так делают
Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляMasushki2
Удалено администрацией...
Ви звільнились з мпв? Просто питаю?
Darina26• 27 апреля 2022
Ответ дляKateSavch
Нет! Мамка в переписке набрехала что у неё «особлива дитина». Все знают кого так называют - деток с тяжёлыми патрологиями.
Та не, не согласна. Я ,например, так не воспринимаю эту фразу. Ну и опять таки пусть так, но ’особлива’ это что угодно может быть, а Виталька уже и диагнощ написал. Как будто врач

PmB• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Дурня якась, сорі
Вот именно . Автор прошлой темы ее спорола а вы поддерживаете.
Brus-nika• 27 апреля 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Жінка не згідна з тим,щось про неї писали,для цього цей галас і суперечки?Видаліть пост,закрийте тему і порозумійтесь з нею.Хіба це так складно?Якщо це складно не займайтесь цим,або допомагайте так,щоб їм не нашкодити.Якби про вашу дитину таке написали,ви були б щасливі?Будьте добрішими,людям,які постраждали і так несолодко.
Так хай видалить та жінка особисті дані його, тоді можна і порозумітися.
Бо якось однобоко виходить: ви чоловік, давайте уступіть. Він по-перше людина, і як волонтер, без гендорної відповідності, яка в даному випадку не має важливості.
Розглядаємо ситуацію як людина і інша людина, без оцих- ти чоловік, отже поступися жінці.
Nata-ля• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Письмового немає
Згода може бути не тільки письмова , це вже тут придумали
Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляEllyM
PmB• 27 апреля 2022
Ответ дляDarina26
Какой диагноз он приписал?
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Вона сама визначить що їй писати. Ваше яке діло?

Вона нічого не порушила.
А ’волонтер’ порушив!
Ви тут закони любите поширювати. Так от раджу почитати; стаття 182 Кримінального кодексу України.
І подивитесь, чи порушила вона щось чині!
І для вас особисто. Я свою помилку (не порушення закону) виправив, а ця мамашка порушила закон!
Майстерня домашнього текстилю• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Особлива дитина - не хвора. Бо хворого можна вилікувати, а особливий - це з особливосиями розвитку. Синдром Дауна, аутизм, дцп і тп.
Angel37• 27 апреля 2022
Ответ дляPmB
Сейчас вас обвинят что увас нет оценок за продажу покупку бу трусов . На этом сайте это грех.
Дякую, що роз´яснили) більше не буду писати)
katrusia-52• 27 апреля 2022
Ответ дляDarina26
Кому нужно видеть?
Есть сотни тысяч нуждающихся и сотни тысяч помагающих. Если бы все действительно помагающие снимали видосики как на их деньги купили пакет молока и отдают мамочке, то интернет бы лопнул
Сейчас видео снимают для отчета тем, кто помогает финансово.

Я так понимаю вы от этого далеки 🤦‍♀️
Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ця бабка людям допомагає.
Та я бачу.
Ср@челло розвів
Реверанс• 27 апреля 2022
Ответ длякосмея
Особлива не рівно синдром дауна.
А как бы вы поняли о чем речь?