Віталій-• 27 апреля 2022
Відповідь на неправдивий допис "Девочки, помогите, Волонтер Подлец... (((("
Оскільки хтось з цього форуму прислав мені посилання на цей неправдивий допис, даю пояснення.
Автор «Луиза-c722» даного допису «Девочки, помогите, Волонтер Подлец... ((((«
Сторінка: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3130219
Так от. Автор допису «Луиза-c722», вона ж в телеграм «Proud_fight» виклала допис в якому перекрутила все по своєму, а точніше просто збрехала.
Автор допису «Луиза-c722» пише: «В этот момент он предложил снять нас на камеру с ребенком, сказал, что видео никуда не попадет. Кроме его странички.»
Перед тим як проводити фото чи відео зйомку я завжди беру згоду на це, що підтверджено записом (обличчя чи місцевість на ньому не видно)! Також Автор «Луиза-c722» погодилась з тим, що відео буде викладено в соціальні мережі і на відео буде видно її, її дитину, та навколишню місцевість.
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я стала звонить сразу ему, у меня тряслись руки, стала просить, чтобы он убрал видео и название, все убрал.»
Вона погодилась з тим, що я виправлю текст і напишу по іншому.
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Потому что такое нельзя писать, на широкий загал, будь то правда, или не правда..»
Так все таки правда?! Бо є докази переписки з нею, де вона сама пише, що дитина особлива і потім пише, що вона хворіє.
Чи написавши мені, що в неї хвора дитина, вона збрехала? Так де правда, вона збрехала, що дитина не хвора, чи бреше тепер тут на форумі?!
Автор допису «Луиза-c722» пише: «ибо ради просмотров он готов придумать любое название»
Ніхто не придумував назву за ради переглядів, писав так, як пояснила автор допису «Луиза-c722»!
Та і на рахунок переглядів взагалі смішно, як правило відео дивляться 10 – 15 людей. Але після того як автор допису «Луиза-c722» підняла цей галас, відповідно відео подивились більше людей. Чого вона цим добилась?
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его номер телефона 06…» та викладає мій номер в мережу без погодження зі мною. Звісно я не давав і не даю згоду на те, щоб мій номер викладали в мережу!
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его никнейм в Телеграмме @V…» так само, я не давав на це згоди!
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Особенно, мамы
Помогите, пожалуйста😕😢
Если нужна еще какая-нибудь информация. я скину»
Але далі автор допису «Луиза-c722» не викладає ні якої правдивої інформації.
А лише ганьбить мою честь і гідність! Чим відповідно в котрий раз порушує законодавство України!
«Згідно з Конституцією України, життя і здоров‘я, честь і гідність, недоторканність і безпека особи визнаються найвищою соціальною цінністю держави!»
Автор допису «Луиза-c722» пише: «И самое главное, что у меня ребенок здоровый(((«
Чим знову вводить в оману людей! Або раніше набрехала мені заради гуманітарної допомоги в більшій кількості! Якщо вона мені набрехала, то це шахрайство, так дрібне, але шахрайство! Або вона бреше тут знову!
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Понимаете, я знаю вот про нарушение авторских прав, про нарушение конфиденциальности»
Знову так, вона дала згоду на відео запис та розміщення його в мережі!
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Он залил много видео, там наше видео дальше есть» Потім пише: «Нет, мое видео было и есть единственным на его маленьком канале.»
Вам не здається, що тут знову вона сама собі протирічить або просто бреше.
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Спасибо большое. а больше о нем ничего не выбивает гугл?»
Таким чином вона або радіє, що хтось інший знайшов про мене інформацію в інтернеті (хоча я не ховаюсь), або спеціально далі налаштовує людей проти мене і хоче, щоб ті що живуть виключно емоціями мені якось нашкодили!
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девочки, признавайтесь, кто разбудил волонтера-подлеца?) Звонит мне в 3 часа ночи, представляете? )»
Так дзвонив, оскільки після того як автор допису «Луиза-c722» виклала без мого дозволу в мережу мій номер телефону, мені почали дзвонити як раз ті, хто живе емоціями а не розумом!
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я его сбросила и заблочила, нормальный человек в такое время не позвонит, а он позвонил, чем снова доказал что он какой-то не очень нормальный»
А нормальна людина буде порушуючи законодавство України викладати в мережу чужі персональні данні, та провокувати інших дзвонити мені о третій годині ночі?!
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я вот переживаю, что до этого момента свой адрес не стерла, он же озверел наверное, когда этот пост увидел,
может еще приедет разбираться сюда»
Витерла вона не тільки свою адресу, але і більшу частину переписки де вона пише, що в неї хвора дитина, що їй треба допомога та інше.
Звичайно їхати з кимось щось вирішувати я і не збираюсь. Для цього є відповідні державні структури, які будуть задіяні, якщо автор допису «Луиза-c722» не видалить мої персональні данні з мережі і не перестане мене оббріхувати.
Автору допису «Луиза-c722» пишуть: «По-перше, текст в оригіналі чомусь відрізняється від вашого - без уточнення діагнозу.»
Автор допису «Луиза-c722» відповідає: «Да, він його в годин 8 вечора після мого йому дзвінка поміняв»
Так я виправив як вона і просила. А на рахунок прибрати все, знову брехня! Такої домовленості не було!
Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девчонки, спасибо большое, если будет продолжение, или если он приедет ко мне на разборки (предчувствую, что он злой - может и приехать), то я создам новую тему и засниму его на видео.. Вот.. И буду следить, чтобы он нам больше не навредил. Всем большое спасибо, особенно той мудрой советчице, которая разбудила его посреди ночи, я хоть посмеялась )»
Я злий, та це смішно. Було б із-за чого. Знову таки, нікуди їхати, на неякі розборки не збираюсь!
І знову ж таки, Автор допису «Луиза-c722» радіє з того, що мене розбудили посеред ночі. Про що це може говорити…?! На скільки людина свідома…?!
Помогите, пожалуйста😕😢
может еще приедет разбираться сюда»
Ответ дляmenina
Ви не зможете переконати всіх, завжди знайдеться декілька людей, що будуть дискутувати до останнього. А згодом тема вийде в ТОП і цих захисників халявної адресної допомоги стане більше. Советчиця одним словом.
Дякую за волонтерство.
P.S Беріть письмову згоду на дозвіл публікації і одразу вказуйте, який буде текст і формат.
Дякую за волонтерство.
Дякую за вашу позицію .
Ангелиночка31• 27 апреля 2022
Ответ дляAvrorkina
Вам с дивана виднее.
Я знаходжусь саме там де допомагають,але не так як автор теми,так що не вам мені розказувати,як необхідно допомагати.Я допомогла багатьом ні разу не назвавши ні імен,ні діагнозів,і фото мені не потрібні,тому якщо ви дружина або родичка автора то визнайте,що він непрааий у даній ситуації тому що це волонтерити теж необхідно грамотно!
katrusia-52• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Я вважаю це просто непорозумінням, яке можна було вирішити вдвох, а не тягти сюди з істерикою.
💯 похду у кого с головой не все в порядке, так это у Луизы
Вот так и помогай людям.
Ответ длясоняшка
ну время на диагноз было, а на спросить нет. Виноваты оба да, одна приукрасила, другой диагноз ставит. Но хоть бы кто признал вину
Та визнав я свою помилку і виправив її! Ви можете це нарешті усвідомити!
А вона після того, як я визнав помилку, виправив, вибачився, взяла і вилила купу лайна!
Ответ дляВіталій-
Для початку, ніхто, нікого не обзивав тупими!
Та не,Виталий, вы таки многим написали фразы типа что надо учится думать. Это воспринимается как что мы тупые, потому как не думаем. Это первое.
А второе, это то что волонтёрство это очевидно не ваше. Очень низкий порог стрессоустойчивости и никаких навыков работы с людьми в тяжёлых ситуациях. А природных данных у вас нет очевидно.
Ну и третье, нафига вы выкладываете на общественных каналах свои ’помощи’? Что за бред?? Ну заведите тетрадь и выдавайте свою гречку под роспись и паспортные данные. Или славы и похвалы захотелось?
Ответ дляВіталій-
Ще раз, де з моєї сторони порушення закону? Факти та докази, будь ласка.
А на рахунок спати, ви за мене будете перебирати та розкладувати речі які вчора ввечері привіз на допомогу?
Вам не слід було писати навіть те, що дитина ’особлива’. Просто на майбутнє з такими речами варто дуже обережним бути. Діагнози, орієнтація, раса і т.п. що можна зробити зараз - прибрати слова, що дитина особлива. А вибачатись чи ні, як на мене, Ваша справа. Я б перед брехухою не вибачалась.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Якщо волонтер при звіті вкаже, що допоміг родині щ особливою дитиною, чи інваліду, чи ще якійсь категорії, то це приверне більшу увагу жертвувачів. Так це працює, так влаштрвана психологія. Допомога з вичайним людям, які впринципі можуть забезпечити собі харчування, проти допомоги родинам з особливими дітьми. Жертвувати більше будуть для нещахищених шарів населення. Немає у волонтера ніякої гнильци, так, це піар, але піар саме для донатчиків, а не для себе. Я багатодітна самозайнята мама, яка виховує особливу дитину, і так, я даю дозвіл на розголошення діагнозу для волонтерських організацій. Я його і не приховую ніколи.
Саме так. Бо коли такий діагноз є - його не приховаєш, та й нічого такого немає в тому, що хтось його озвучує ( після того, як сама ж повідомляє). А жінка обурюється саме тому, що сама його додумала, не очікувала на розголос
Ответ дляВіталій-
Ще раз, давайте ви розмістите тут свої персональні данні. І знаючи, що в любий момент до вас можуть подзвонити з важливою інформацією не будите вимикати телефон. Потім подивимся, як вам це сподобається.
Да бросьте! Кто вам отсюда будет звонить? Вы слишком перевозбудились, преувеличивая свои собственные проблемы, и приуменьшая проблемы той мамы.
Ответ дляFinik-Figa
Вы не написали главного:
несколько тем выше, в ленте, на вас уже вылито ведро говна...и тема ’быстренько закрыта’.
Почему закрыта? Не читала ,не знаю ..
Так я на цю тему і виклав посилання. А закрила її саме автор теми! Оскільки мабуть злякалась, що я напишу правду!
Ответ дляJulieta78
И для вас тоже.
Написанное пером не вырубишь топором. Он написал, люди прочитали и увидели видео. Как не исправляй описание, а люди уже посмотрели. Теперь уже лучше просто удалить. Лучше не для него, конечно, а для той мамы
Пусть извиняется авторица , автор этой темы также , обоюдно удалябт все и по рукам.
Заварила кашу мамка особенного ребенка.
Ответ дляВіталій-
З вами все понятно...!
Виталий, не берите к сердцу.
Вы не виноваты и хороший человек.
Хитрожопые есть и будут.
Не делающие ничего люди только раздающие ’умные’ советы тоже.
Но, говорят, добрые поступки не остаются безнаказанными, «не попоивши, не покормивши, врага не наживешь!».
Забейте.
Вы не виноваты и хороший человек.
Хитрожопые есть и будут.
Забейте.
Ответ дляDarina26
Він піарщик, а не волонтер
Ответ дляsashik77
Ага, встретились два оденочиства.
Но самое любопытное,что от мамы гораздо меньше текста чем от мужчины волонтера. Который по идее, удалил бы все что просили и дело с концом. Нет же. Не поленился зарегистрироваться здесь и накатать текста на сто прокруток. И вообще к чему эти видосики как он гречку раздаёт, герой блин
Cvetochek...• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Автор, не обращайте внимание. Большинство, кто не в теме, при слове ’особлива дитина’ еще и с огромным многоточием подумает тоже что и вы.
вы неподумав написали без злого умысла, потом удалили свои слова про солнечного ребенка. оставив видео, для отчета. и ЕЕ же цитату ’особлива’.
прошу вас, не тратье свое время и нервы. мама свое получила сполна.
вам большое спасибо за терпение и труд.
только с восприимчивостью и слабыми нервами нельзя в волонтеры. будут встречаться как благодарные так и плюющие в спину.
будьте к этому готовы!
приймите новопассит, забудьте про ситуацию и продолжайте делать свое дело.
успехов!
вам большое спасибо за терпение и труд.
будьте к этому готовы!
успехов!
Ответ дляВіталій-
Ви її почали визнавати годину тому? Аже ж на момент коли мати створила тему, ви іще не визнали
Ответ дляАнгелиночка31
Люди,вам у війну немає чим зайнятись?Допомогли і добре,для чого це викладати на загал і ще акцентувати на хворобах дитини(навіть,якщо вони і є).Більшість людей,які потребують допомоги почуваються ніяково коли про це дізнаються інші і не хочуть щоб їх фото з´явлались у інтернеті і це їх право.Зараз не час для піару на постраждалих людях.Допомагайте своїми грошима,а не чужими тоді і не буде необхідності перед кимось звітувати.
Хто піариться? Ви взагалі читали, що я написав?
І допомагаю я також і своїми грошима. Але я не миллиардер і не маю такої фінансової можливості!
Може ви на своєму прикладі покажите, як ви допомагаєте людям своїми грошима. Закупіть бус продуктов за свої особисті кошти, а потім поговоримо!