Віталій-• 27 апреля 2022

Відповідь на неправдивий допис "Девочки, помогите, Волонтер Подлец... (((("

Оскільки хтось з цього форуму прислав мені посилання на цей неправдивий допис, даю пояснення.

Автор «Луиза-c722» даного допису «Девочки, помогите, Волонтер Подлец... ((((«
Сторінка: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3130219

Так от. Автор допису «Луиза-c722», вона ж в телеграм «Proud_fight» виклала допис в якому перекрутила все по своєму, а точніше просто збрехала.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «В этот момент он предложил снять нас на камеру с ребенком, сказал, что видео никуда не попадет. Кроме его странички.»
Перед тим як проводити фото чи відео зйомку я завжди беру згоду на це, що підтверджено записом (обличчя чи місцевість на ньому не видно)! Також Автор «Луиза-c722» погодилась з тим, що відео буде викладено в соціальні мережі і на відео буде видно її, її дитину, та навколишню місцевість.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я стала звонить сразу ему, у меня тряслись руки, стала просить, чтобы он убрал видео и название, все убрал.»
Вона погодилась з тим, що я виправлю текст і напишу по іншому.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Потому что такое нельзя писать, на широкий загал, будь то правда, или не правда..»
Так все таки правда?! Бо є докази переписки з нею, де вона сама пише, що дитина особлива і потім пише, що вона хворіє.
Чи написавши мені, що в неї хвора дитина, вона збрехала? Так де правда, вона збрехала, що дитина не хвора, чи бреше тепер тут на форумі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «ибо ради просмотров он готов придумать любое название»
Ніхто не придумував назву за ради переглядів, писав так, як пояснила автор допису «Луиза-c722»!
Та і на рахунок переглядів взагалі смішно, як правило відео дивляться 10 – 15 людей. Але після того як автор допису «Луиза-c722» підняла цей галас, відповідно відео подивились більше людей. Чого вона цим добилась?

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его номер телефона 06…» та викладає мій номер в мережу без погодження зі мною. Звісно я не давав і не даю згоду на те, щоб мій номер викладали в мережу!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его никнейм в Телеграмме @V…» так само, я не давав на це згоди!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Особенно, мамы
Помогите, пожалуйста😕😢
Если нужна еще какая-нибудь информация. я скину»

Але далі автор допису «Луиза-c722» не викладає ні якої правдивої інформації.
А лише ганьбить мою честь і гідність! Чим відповідно в котрий раз порушує законодавство України!
«Згідно з Конституцією України, життя і здоров‘я, честь і гідність, недоторканність і безпека особи визнаються найвищою соціальною цінністю держави!»

Автор допису «Луиза-c722» пише: «И самое главное, что у меня ребенок здоровый(((«
Чим знову вводить в оману людей! Або раніше набрехала мені заради гуманітарної допомоги в більшій кількості! Якщо вона мені набрехала, то це шахрайство, так дрібне, але шахрайство! Або вона бреше тут знову!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Понимаете, я знаю вот про нарушение авторских прав, про нарушение конфиденциальности»
Знову так, вона дала згоду на відео запис та розміщення його в мережі!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Он залил много видео, там наше видео дальше есть» Потім пише: «Нет, мое видео было и есть единственным на его маленьком канале.»
Вам не здається, що тут знову вона сама собі протирічить або просто бреше.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Спасибо большое. а больше о нем ничего не выбивает гугл?»
Таким чином вона або радіє, що хтось інший знайшов про мене інформацію в інтернеті (хоча я не ховаюсь), або спеціально далі налаштовує людей проти мене і хоче, щоб ті що живуть виключно емоціями мені якось нашкодили!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девочки, признавайтесь, кто разбудил волонтера-подлеца?) Звонит мне в 3 часа ночи, представляете? )»
Так дзвонив, оскільки після того як автор допису «Луиза-c722» виклала без мого дозволу в мережу мій номер телефону, мені почали дзвонити як раз ті, хто живе емоціями а не розумом!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я его сбросила и заблочила, нормальный человек в такое время не позвонит, а он позвонил, чем снова доказал что он какой-то не очень нормальный»
А нормальна людина буде порушуючи законодавство України викладати в мережу чужі персональні данні, та провокувати інших дзвонити мені о третій годині ночі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я вот переживаю, что до этого момента свой адрес не стерла, он же озверел наверное, когда этот пост увидел,
может еще приедет разбираться сюда»
Витерла вона не тільки свою адресу, але і більшу частину переписки де вона пише, що в неї хвора дитина, що їй треба допомога та інше.
Звичайно їхати з кимось щось вирішувати я і не збираюсь. Для цього є відповідні державні структури, які будуть задіяні, якщо автор допису «Луиза-c722» не видалить мої персональні данні з мережі і не перестане мене оббріхувати.

Автору допису «Луиза-c722» пишуть: «По-перше, текст в оригіналі чомусь відрізняється від вашого - без уточнення діагнозу.»
Автор допису «Луиза-c722» відповідає: «Да, він його в годин 8 вечора після мого йому дзвінка поміняв»
Так я виправив як вона і просила. А на рахунок прибрати все, знову брехня! Такої домовленості не було!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девчонки, спасибо большое, если будет продолжение, или если он приедет ко мне на разборки (предчувствую, что он злой - может и приехать), то я создам новую тему и засниму его на видео.. Вот.. И буду следить, чтобы он нам больше не навредил. Всем большое спасибо, особенно той мудрой советчице, которая разбудила его посреди ночи, я хоть посмеялась )»
Я злий, та це смішно. Було б із-за чого. Знову таки, нікуди їхати, на неякі розборки не збираюсь!
І знову ж таки, Автор допису «Луиза-c722» радіє з того, що мене розбудили посеред ночі. Про що це може говорити…?! На скільки людина свідома…?!
Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляkatrusia-52
Это тогда и Луизы касается

А Виталий написал так понимаю по простоте душевной.

Кстати видео и фото в телеграм нет.
Удалено администрацией...

Julieta78• 27 апреля 2022
Ответ дляPmB
Ну та авторица оже молодец, для получения паски крупы она сама назвала особенным своего ребенка.
Все знают кого ак называют.
А теперь он бсолютно здоров.
Да, автор тоже молодец.
Но волонтёр развез из этого вообще нечто невообразимое. Тут и думать все не могут, и читать внимательно не могут, и он уже этого не писал и вообще чертишо.
PmB• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
Ви смієтесь? Подивиться її тему, там розміщені мої персональні данні! Чи так тяжко прочитати?
Напишите админам этого форума в поддержку. Они или снесут тему или почистят данные.
Yamarisha• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
За чоловіків соромно
Воно виє ниє на 5 сторінок, замість того щоб вибачитися за свої фантазії
Воно образило дитинку і ще тут розказує яке обіжене.
Дитинку мамка образила, обізвавши особливою за пакет гречки.
kuskus• 27 апреля 2022
Думаю, що обидві сторони накосячили.
Авторка думала, що як прибреше і надавить на жалість, отримає більше плюшок, ну, буде їй наука тепер.
А волонтер, трохи перегнув палку з фотозвітом, -теж буде наука.
Віталій, дякую вам, що ви займаєтесь допомогою людям, і сподіваюсь, що цей прикрий інцидент ніяк не вплине на вашу подальшу роботу.
Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляJulieta78
Да, автор тоже молодец.
+++300
tarveldy• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Я так розумію, що мама трохи приукрасила ситуацію, чи я помиляюсь?
Хто уважно читав?
Так, мама з тих хто маніпулює дітьми
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляJulieta78
Это скрин вашей страницы?
Слухайте, ви як ті росіяни з Домбили Бомбас, учіпились за той скрін. Я все виправив! А мамашка вирішила, не зрозуміло навіщо, всім показати...
Nata-ля• 27 апреля 2022
Ответ дляАюшка
Ну так мамка сама изначально написала, что у нее особлива дитина, а тут везде пишет, что ребенок здоров. Сама придумала - сама обиделась!!
У мене також склалася така думка, надала неправдиву інформацію , і зачепило її не те, що автор написав ,а те що односельчани і т.д. побачили, що вона збрехала про свою дитину.

sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляDarina26
Столько нудной писанины, но как я поняла, мама сказала что ребёнок активный и типа СДВГ у него, а волонтер решил чтт Дауна синдром и какое-то видео выложил, где,наверное было заснято не очень эстетичное поведение ребёнка
Я вважаю це просто непорозумінням, яке можна було вирішити вдвох, а не тягти сюди з істерикою.
Julieta78• 27 апреля 2022
Ответ дляУслада
Это не ответ на мой вопрос.
Такое ощущение, что Вы и есть та дама, пусть админы проверят ваши аккаунты.
Ага, пусть.
kuskus• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Удалено администрацией...
Він прибрав свою «писанину»
Україна понад усе• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
За чоловіків соромно
Ну, пусть посмотрит ради кого он старается, показывают тут себя во всей красе. У любого желание помогать пропадёт.
Услада• 27 апреля 2022
Ответ дляYamarisha
Мамаша еще та шантажистка, манипуляция ребенком.
PmB• 27 апреля 2022
Ответ дляJulieta78
Удалено администрацией...
Чего вы кидаетесь?
Я смотрю по перериске там еще та мамаша.
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляMasushki2
Вам никто помощь и не предлагал.
Зачем вы сейчас дерзите ?
Вона постійно така. Як не з´явиться н форумі то тільки з негативом.
Розбійник• 27 апреля 2022
Да, у нас в країні отак допомагай людям. То з гавном змішають. Автор, волонтер просто не виправдовуйтесь не витрачайте час на цих домогосподарок.
Реверанс• 27 апреля 2022
Ответ дляJulieta78
Она не говорила о болезни!!!! Болезнь приписал волонтер.
читать не пробовали?
Masushki2• 27 апреля 2022
Ответ дляSolmira
Ви працювали волонтером? От через таких як авторка тієї теми у людей азагалі не буде бажання комусь допомогати. Хіба це нормально? Уявляєте, скільки реальних людей, що потребують допомоги, можуть без неї залишитись?
Я с несколькими волонтерами общалась и поняла , что такие разборки бывают не редко.
Людям скучно , и они ищут внимания ,а волонтерам часто нет времени на разборки (

sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Так, мама з тих хто маніпулює дітьми
Щиро шкода волонтера.
katrusia-52• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
Удалено администрацией...
Видео и фото нет в телеге.

А он я так понимаю скопировал текст мамы без умысла, она ведь сама так писала. Смотрите скрин.

Но думаю урок он усвоил.
Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляkuskus
Він прибрав свою «писанину»
А відео?
PmB• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Не ´приукрасила’.

Волонтер поставив дитині неіснуючий діагноз і розмістив біля відео з дитиною
Не лицемерьте. Особенными детьми все знают с каким диагнозом называют. Маманя сама клеймо повесила.
космея• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Бо особлива дитина - частіше зустрічається в саме цьому контексті.

І волонтери частіше працюють саме з такими дітьми.
Сонячна дитина це про синдром дауна. А особлива це про дитину з інвалідністю.
Іноді так говорять і про гіперактивних дітей.
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляJulieta78
Из-за единої скарги вы так распереживались, не спали всю ночь и писали такие лонг-риды????
Да плюнуть и растереть! Удалить перед этим видео. И забыть.
Помогай, и бросай концы в воду.
Но нет. Вам бы поныть....
Мені понить? Я не автор.
Реверанс• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Де вона говорила про хворобу???
Особенный ребенок,это кто??
я бы тоже так поняла, как и волонтер.
автор Віталій- • 27 апреля 2022
Ответ дляJulieta78
Вам не нужно с ней лично решать вопрос. Удалите видео и извинитесь за его описание прям вот здесь. Она прочитает.
А касательно ее самой выводы тоже сделаны.
Ще раз, давайте ви розмістите тут свої персональні данні. І знаючи, що в любий момент до вас можуть подзвонити з важливою інформацією не будите вимикати телефон. Потім подивимся, як вам це сподобається.
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ длякосмея
Тоді в нас 50% класу - особливі.
KateSavch• 27 апреля 2022
Ответ длясоняшка
ну время на диагноз было, а на спросить нет. Виноваты оба да, одна приукрасила, другой диагноз ставит. Но хоть бы кто признал вину
Навешать на собственного ребёнка «особенный» это по вашему «приукрасить»? Да она сумасшедшая.
kuskus• 27 апреля 2022
Ответ дляТалисманчиk
А відео?
А на відео у нього є дозвіл матері, принаймі так він каже