Перебираю вещи, приехали с ЗУ, дома срач. Грустно перепаковывать вещи, понимая что неизвестно где будешь дальше жить и куда все эти коробки поедут. Но есть одно приятное ощущение, что не зря я секонд покупала в своё время, ни на меня, ни на ребенка, сейчас не нужно тратиться. Что-то, конечно, есть новое, есть весенние длинные платьишка Спрингфилд и C&A купленные в Европе, есть футболки и платьица у ребенка, но кроме того есть куча интересных вещей из сека как на улицу так и для дома. Сейчас как но никогда приятно экономить. Разве что нужно пару пледов на секе найти для нового дивана, чтобы застелить, но в магазинах пока грустишка, наверное, всё пошло на гуманитарку.
PANTERA_KET• 27 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
А де всі ті, хто кричав тут: ’Фубля секонд в жизни не зайду’. Як справи, дєвочкі?
Кто кричал. Сидят так же по Турциям и тд по второму паспорту. У богатых жизнь не изменилась.
PANTERA_KET• 27 апреля 2022
Ответ дляolya8385
я тут, не можу себе пересилити після речей з секонду дуже довго виводити грибок, і ліки пити що дуже бють по печінці
Шо за грибок наприклад на футболці? Випраній?
Кошка Маша• 27 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Справи отлично. Секонд фу
Ответ дляКошка Маша
Удалено администрацией...
Я искренне вам сочувствую, даже во время войны не уметь порадоваться за другого человека, пускай и такой мелочи. У нас всё хорошо, мы заработали на дом и две квартиры и секонд был на дачу и для двора возле дома, но почему бы и не носить его просто на улице, если вид нормальный. Да, сейчас, не так просто расстаться с деньгами, так как за одну из квартир еще нужно выплачивать рассрочку, но вы не волнуйтесь, мы уже сделали в ней ремонт, купили мебель и технику. Мы не только умеем зарабатывать, но еще и тратить умеем. И радоваться жизни. Чего и вам желаю.
Кошка Маша• 27 апреля 2022
Ответ дляNaomii
Вы так обносились за 2 месяца? К чему это про дома/квартиры... только на советчице такое читаю. Чем богаче тем больше секонду рады и тем больше гребут. Бред какой-то
prosto_aisha• 27 апреля 2022
Наприклад в мене мама виїхала з окупації до мене в Київ. Розмір в нас різний, виїхала ще холодно було. Ходить немає в чому. Нове купувати немає за що. Пенсія 2300. Звісно секонд виручає і одяг і взуття.
Про дітей взагалі мовчу. Н&М закритий, zara теж, а в вайкікі наприклад вітровка на дівчат немає, а треба зараз вже. Пішли в секонд, купили аж 3 різні в новому стані і без запаху. В теперішній час, викидати гроші немає можливості. А купувати треба, діти ростуть.
ArmUkraineNow• 27 апреля 2022
Ответ дляolgabaluta
А если бы не секонд покупали, а новые вещи в магазине, сейчас бы тоже не нужно было тратиться ! 😖
от це моя ситуація. речі є (на даний момент), секонд не потрібен.
ну і по цінам: де працює сінсей, то дешевше купити новий сінсей в магазині, ніж секонд.
ArmUkraineNow• 27 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
я тут.
ну я не кричала ’фубля’. але не заходила - тому що нічого немає толкового там.
справи - чудово. головне, щоб не прийшлось евакуйовуватися, бо немає окремої машини для речей. а так шмоття вистачить до наступного року мінімум.
ArmUkraineNow• 27 апреля 2022
Ответ дляВера15
Я в Польщі і на розпродаж не куплю, джинси в сінсеї чи резервкд з 50% знижкою мінімум 59 злотих, а нові в секонді купила собі за 18.
я чула, що в Польщі в резерв, сінсей і тому подібних зараз буде обвал цін на все, що можна. тому що закрили магазини на росії, через війну закриті магазини в Україні, а для них було придбано весняну колекцію. тепер ці речі вже залишаться не затребуваними, а дівати їх треба.
Ответ дляPANTERA_KET
не памятаю наукову назву коричневі плями які червоніють у воді різновид лишаю, мама полюбляє ходити з подругою і дала мені шорти на дачу я і підхопила думала у мене така чутлива шкіра, але чоловік купив собі якось сорочку і теж вискочила на плечі, випрана і оброблена праскою
Ответ дляolya8385
В мене таке може вискочити після купання в озері. Дерматолог сказав- порушення кислотно- лужного балансу шкіри і менше митись гелями всякими.
Апель-синка• 28 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Всё так же. Донашиваем своё собственное, а не чьё-то )))
Ну и на распродажи в Германии на сайтах краем глаза поглядываем. Спрашивала, посредники сказали доставка сейчас 2-3 недели.
Ответ дляolya8385
Ви можете і в ТЦ поміряти одяг чи взуття і підхватити грибок .....