frezia-frezia• 28 апреля 2022

Хто користується косметикою eucerin?

Які відгуки?
завитушка• 28 апреля 2022
Нормальні відгуки)
Я роблю так, вибираю засіб, заходжу на мейкап і читаю відгуки. Плюс мінус в середньому співпадає.

автор frezia-frezia • 28 апреля 2022
Ответ длязавитушка
Нормальні відгуки)
Чи користувались особисто?
завитушка• 28 апреля 2022
Ответ дляfrezia-frezia
Чи користувались особисто?
Умивалка є
marata• 28 апреля 2022
Користуюся денним кремом з гіалуронкою, для рук, сонцезахисною серією дорослою й дитячою
автор frezia-frezia • 28 апреля 2022
Яку серію краще взяти для догляду? 39 років, раніше нічим не користувалась
Stella di mare• 28 апреля 2022
Солцезащитным пользовалась 50спф
lesliya• 28 апреля 2022
таким користувалась https://makeup.com.ua/ua/product/53939/
косметика достойна за відгуками, перші дні користування не могла нарадуватись стану шкіри-розгладились маленькі зморшки, шкіра пружна, розгладжена була, але на моїй проблемній комбінованій шкіри (схильна дуже до появи комедонів) через тижня 2 крем став проявляти себе не дуже- шкіра перенаситилась кремом і стала з блиском, потім забились пори і акне зявилось.
Раджу саме цей крем для сухої, втомленної,зневодненої вікової шкіри або невеличким курсом використовувати ,потім перерва.
Шкіру насичує дуже швидко!