Які відгуки?
Ответ длязавитушка
Нормальні відгуки)
Я роблю так, вибираю засіб, заходжу на мейкап і читаю відгуки. Плюс мінус в середньому співпадає.
Чи користувались особисто?
Яку серію краще взяти для догляду? 39 років, раніше нічим не користувалась
таким користувалась
косметика достойна за відгуками, перші дні користування не могла нарадуватись стану шкіри-розгладились маленькі зморшки, шкіра пружна, розгладжена була, але на моїй проблемній комбінованій шкіри (схильна дуже до появи комедонів) через тижня 2 крем став проявляти себе не дуже- шкіра перенаситилась кремом і стала з блиском, потім забились пори і акне зявилось.
Раджу саме цей крем для сухої, втомленної,зневодненої вікової шкіри або невеличким курсом використовувати ,потім перерва.
Шкіру насичує дуже швидко!