Посоветуйте пжл стиральный жидкий гель, без фосфатов. Раньше пользовалась только Фрош, но цена на него сейчас высокая, 670 грн не с руки отдавать. Может есть аналоги, но не хуже?
Natalia505• 29 апреля 2022
Ми алергики з сином, користуюсь тільки рідким милом, ніяких гелей для прання. Вони всі безфосфатні, коштують дуже дешево. Як що на полоскання додати уксус з вашим улюбленним ароматичним маслом, білизна яскрава як після Перволя і м*яка.
Natalia505• 29 апреля 2022
Зараз у мене таке воно не пінить. Дуже брудних речей в нас не буває тому справляється.