Почали появлятися отьоки на ногах, почки болять та ще й герпес безкінечно. До вакцинації такого і близько не було. Якби знала не робила б ніколи
Blinking_Star• 01 мая 2022
Це можуть бути інші захворювання, вам потрібно обстежитись. Простіше за все списати на вакцинацію та пропустити якесь захворювання. Нирки, діабет, багато інших - список довгий.
Kvitkaliliia• 01 мая 2022
А Ви десь не з України? Стресу від війни не маєте? Бо герпес часто після стресу буває. В мене особисто за ці місяці таке повилазило, що не знаєш, куди звертатися (((...і на вакцинацію не спишеш ((
Ответ дляBlinking_Star
Ну, так. Місце укола ж не болить - тоді не вакцина))) а те, що хроніка маніфестує чи починається нове захворювання - то так і було, або так і було би. Ага)
IloveMinecraft• 01 мая 2022
Це не вакцина, а клінічний препарат , скажімо так, кандидат у вакцини.
’Вакцина від ковід ’це просто його публічна назва,яка нічого не має спільного з вакциною. Щоб стати вакциною , клінічний препарат повинен пройти 8-10років клінічних досліджень. Їх провели на вас. Ви самі погодились.
Ответ дляKvitkaliliia
Герпес, коли імунка падає. Вакцинация впливає на іммунку, тому починаються маніфести хроніки. А от чим вони закінчаться - питання.
Blinking_Star• 01 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Ага, вірте далі у мировий заговор фармкорпорацій, і не лікуйтеся - само відпаде)))
Kvitkaliliia• 01 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Імунка від стресів падає теж. Легко все списати на вакцинацію, а як пояснити тим, хто не вакцинувався?
Ответ дляBlinking_Star
Ви не плутайте поняття. Експериментальний препарат до лікування немає жодного відношення.
А протоколи лікування уже давно є. Якщо їх дотримуватись, то і ускладнень не буде в більшості випадків. Я двічі хворіла ковідом. Також бачила яке лікування мені виписала сімейна і як лікували деяких мої знайомих - всім і одразу. Мою маму чуть на той світ не відправили кінськими дозами, при цьому жодного аналізу навіть загального крові не зробили. Правда, хворіла вона в першу хвилю, всі від страху тряслись і реально заліковували всіх. Я лікувалась виключно по аналізам, хоча температура і трималась 10 днів, тошнота і було дуже погано, але АБ не приймала. Хоча знайомі з такими симптомами, без аналізів, на 3-5 день АБ сильні кололи. А потім ще й в лікарню попадали, саме через цей АБ.
І там нище ще фільм радили переглянути, Вам би не завадило. Особливо показово про пірамідки і дітей.
Blinking_Star• 01 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Вам би не завадило трожки включии критичну думку, але це мабуть дуже важко для вас. Моя здорова молода сестра на моіх очах померла від ковід. Якщо саме ви вижили, то і всі інші на вашу думку виживуть апріорі також. Але ні, це так не працює.
Ответ дляBlinking_Star
Переважна більшість виживе, якщо лікуватись у адекватних лікарів, по аналізам. А не приймати АБ, тому що температура 5 днів.
Причини для повальної вакцинациї експериментальним препаратом немає. Тим більше дітей(за них рішення приймають інші, хоч це і батьки).
Співчуваю Вашій втраті. Але помирають і вакциновані, і хворіють вакциновані. Дуже важливо, щоб лікарі адекватно лікували і аналізи хворим брали, а не пальцем в небо. Саме від цього більшість проблем, ускладнень і смертей.
Ответ дляMamaGalya
Что за фильм?
Ответ дляKvitkaliliia
Пропивши л лізин та для імунітету не вилазив герпес а це виліз на другий день як ракети за хатою впали, перетрухало всю