Хтотвиїхав з дитиною без знання мови, ви вже працюєте? Є такі що не працюють, живуть в сім´ї наприклад та не планують ще 2 найближчі місяці виходити на роботу? Як Вам сама ситуація що Ви не працюєте а живете на соцдопомогу?
Ответ дляSomik
Я живу за свой счёт. Помощь получили одноразово.
Житло теж знімаєте?
Vitalinka1987• 01 мая 2022
Я 9 березня виїхала. Не працюю поки що, але живу за свої гроші, соц. допомогу і гуманіратарку не отримую
Ми в Чехії зараз з дитиною. Мови незнаємо, вона складна для мене виявилась. Живемо в сім´ї, нас прихимтили. Люди що дали прихисток просто чудові. Ми тут вже 3й місяць як почався ось. На роботу не виходжу бо ні мови незнаю , ні вакансій немає, тільки прибиральниця. Через місяць планую повернутися додому. Але і якось жити тут на допомогу соромно, то б то я почала перецматися тим що ми як ті коти безблудні . Хазяйвам ми стараємося домогати у всьому, у дворі, по дому, також готуємо їм наші страви українські (харчі самі купуємо)
__Kvitka__• 01 мая 2022
Вы правда думаете на соц помощь можно жить с их ценами?
Муж работает, деньги высылает, без знания языка и подтверждения лицензии я работать не могу. Физически, уборка...здесь эта ниша занята венграми, словаками. Ребенок ходит в школу. Учу язык, но понимаю что для работы я его не выучу, вернемся домой как только станет безопасно
Родственники уехали в марте в ЕС. Живут у волонтеров.Мама с ребенком. Мама работает дистанционно на своей прежней работе. Работать в стране не планирует вообще. Но язык учат и она и ребенок. По поводу проживания, то могут жить так долго как хотят, но вся домашняя работа на них и они частично дают деньги на питание. Пособие в стране еще не выдавали ни разу.
Тоже пока не работаю, и все мои знакомые так же, работает только одна, но она умничка, привыкла рассчитывать только на себя и приспосабливаться к жизни, живёт сегодняшним днём, закончится война - домой, нет - жить и работать, в сказки политиков не верит. Уже вижу, что парой месяцев не обойдётся, нужно что то искать, дай Бог что бы до НГ закончилось.
Ответ для__Kvitka__
Вы в Германии или где?
Vitalinka1987• 01 мая 2022
Ответ для__Kvitka__
Я також хочу додому. Роботу знайти можу і мову вивчити теж можу (я її і вчу зараз), але одній з дитиною в чужій країні дуже сумно і важко.
Ответ дляНатусик Я
Я виїхала 5 березня з Миколаєва до Португалії.Живу у рідного брата.Дитина ходить до школи.Я працюю в піцерії( 750 ев платня) без контракта.І допомога близька 300 ев
Тут де ми село, до найближчого магазину 3 кіломентри.
Є вакансія прибиральниці, але заробітна плата виходить така як допомога з дитиною і праця по 10 годин на день, 1 вихідний. Їхати додому планую через місяць, може раніше.
Ответ для__Kvitka__
На їжу та дрібні трати 10000крон чехськіх вистачає нам з головою. Але це з урахуванням що ми не платимо за житло та комунальні.
Ми пропонували хазяйвам гроші за комунальні, аони відмовили повністью.
Ответ дляvikat
Живём в семье бесплатно. Дочка в школе, я интенсивно учу язык, не работаю, так как нужен хотя бы разговорный. Пособие получаю. Домой хочу, но это нереально
Ми з київської області. То плануємо повертатися
Ответ дляЕвгения-8404
Простите, но за 2 месяца можно уже было и чешский подучить, учитывая, что вы на украинмком говорите и пишите нормально....было бы желание (
Ответ дляЕвгения-8404
Аналогично. И против того, чтобы мы искали жильё. 10000 на еду и мелкие расходы хватает, иногда я что-то готовлю на всех, иногда они нас в гости зовут на обед /ужин
Ответ дляpolski
Я теж так думала повврте. Але чеська мова виявилася складною. На Українську перейшла після подій в Україні і дуже задоволена)))
Vitalinka1987• 01 мая 2022
Ответ дляЕвгения-8404
З польскою те ж саме. То так тільки думають всі, що вона легка...
Ответ дляAnnaOst
Живу на соц.допомогу. незвично, неприємно, не в своїй тарілці. Але я вагітна, скоро народжувати, тому без варіантів
Вам неможна на працю. Краще бережіть себе
Polinaanna• 01 мая 2022
Ответ дляЕвгения-8404
І я в Чехії, в якому місті?
Polinaanna• 01 мая 2022
Ответ дляЕвгения-8404
А чому не хочете прибиральницею?