Ничем не могу отмыть. Уже и народными средствами пользовалась. Ни уксус, сода, лимонная кислота, всякая химия ничего не помогло это отмыть(((( может есть какие-то супер средства?
ежик в тумане• 01 мая 2022
Ответ дляjannjann77
А можно фото в студию?
Не можна зараз. Я не вдома. А тут, де зараз, його немає. Але воно не дефіцитне, не дороге, до війни в Житомирі в ’Чистюли’ коштувало 38грн.
Алина-1240• 01 мая 2022
Ответ дляJulia-6115
На моих сковородках в инструкции было написано, что нельзя мыть сразу после использования🙈
Это как?))))то их же потом будет нереально отмыть)))
Ответ дляАлина-1240
Вот и грязные они у меня😞
Ответ дляknopar
О,сестра) .Чим тільки не мила,і Мілан і ще якась модні спреї і нічого
Тут пишуть мити одразу після приготування, але я читала в усіх інструкціях, що не можна. Ви також маєте коли вони охолонуть?
Соседка Маши• 01 мая 2022
Ответ дляAsteroidea
Індукція
Думала, а друг, но нет чистота сковородки таки зависит от варочной поверхности, когда у меня была электро то тоже было все ок.
А сейчас газ и у меня сковородки как у автора +-
OneTimeUser• 01 мая 2022
Ответ дляJulia-6115
Якщо є антипригарне покриття, то дійсно не можна. Бо від різкого перепаду температур оце покриття непомітно тріскається. Від цього і пательня псується, і для здоров´я шкідливо їсти.
Засобами типу СанКліну користуюся лише для чищення решіток на плиті і тп. А для посуду - тільки органічними, які менш ефективні. Так що, може я вас заспокою, автор, - з пательнею у мене +/- те саме. І я не комплексую :)
Алина-1240• 01 мая 2022
Ответ дляJulia-6115
Вот и грязные они у меня😞
С первого же применения мою средством типа галы или фейри с двух сторон до скрипа,низ иногда чистящим порошком)))правда мягкой стороной губки,без скребка
prosto_aisha• 01 мая 2022
Ответ дляСоседка Маши
У меня стекло, електро. Всі сковородки чорні за 3-5місяців. Живуть рік.
Ответ дляOneTimeUser
Так, є)
Дякую! Трошки заспокоїли))