frumoasa17• 02 мая 2022

Ще два корита пішли курсом за «Москвою».

Гарний ранок сьогодні)))
Сьогодні на світанку біля острова Зміїний було знищено два російські катери типу Раптор.
https://www.facebook.com/CinCAFU
jannjann77• 02 мая 2022
Ответ дляkuskus
Та які наші, їх там і близько нема!
То вони самі, може зіткнулись, як вертольоти недавно…
Аааа. жесткая посадка....
Перемога 2022• 02 мая 2022
На них напали бычки
Перемога 2022• 02 мая 2022
Когда то давным давно, я рассказываю бабушке, что летом в Украине очень очень жарко, даже вода в Азовском море такая тёплая, что бычки не выдерживают и плавают вверх брюхом. Бабушка долго думала, что бычки это самцы коров и очень удивлялась зачем бычки плавали в море
lekon-lekon• 02 мая 2022
Прям нужно повторить такую новость завтра и послезавтра. Слава ЗСУ
Axan• 02 мая 2022
Ответ длякосмея
Я в курсі що це наші, А що москалі придумають.
Скажуть, що то фейк і у них все добре)))
Vlada-Maria• 02 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Теж саме, як «хлопки», або взагалі промовчать. Є ідея назвати наші майбутні оперативні тактичні ракетні комплекси «Хлопок»