Гарний ранок сьогодні)))
Сьогодні на світанку біля острова Зміїний було знищено два російські катери типу Раптор.
jannjann77• 02 мая 2022
Ответ дляkuskus
Та які наші, їх там і близько нема!
То вони самі, може зіткнулись, як вертольоти недавно…
Аааа. жесткая посадка....
Перемога 2022• 02 мая 2022
Когда то давным давно, я рассказываю бабушке, что летом в Украине очень очень жарко, даже вода в Азовском море такая тёплая, что бычки не выдерживают и плавают вверх брюхом. Бабушка долго думала, что бычки это самцы коров и очень удивлялась зачем бычки плавали в море
Vlada-Maria• 02 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Теж саме, як «хлопки», або взагалі промовчать. Є ідея назвати наші майбутні оперативні тактичні ракетні комплекси «Хлопок»