Ближче з Кракова (ніж з Варшави) якщо автобусом, або потягом -чи ходять вони? Чи будь чим до кордону, а потім машиною по Україні? Допоможіть порадою, буду з дітьми
Solnce-mira• 02 мая 2022
Ответ дляTeverde
В Пшемислі є аєропорт ? Не в курсі ще, не дивилася, мені з іншої країни летіти до Польщі, намагаюся оптимальний маршрут обрати
Нет. До него на поезде из Кракова
Николь1986• 02 мая 2022
Прям через тему ’Как вернуться в Украину’. Сначала бежали все аж тапки летели, а теперь назад захотелось, поняли, что нахрен там никому не нужны, и полезли обратно.
Ответ дляНиколь1986
Ми тут як раз потрібні, але якщо ви не в курсі, то є любов до дому і батьківщини, і бажання жити в своїй країні. А також є здоровий глузд і інстинкт самозахисту для своїх дітей і себе, тому це нормально коли біжать від небезпеки - щоб вберегтися. Якщо вам це не вдалося, не треба свою злість виливати