Почему же все таки: тайная вечеря, а не тайный ужин; вербное воскресенье, а не ивовое воскресенье; сырники, а не творожники; ГосДума, а не ГосМысль; прапор триколор, а не трицвет? И почему вы расставляете точки над і, если в вашем алфавите нет такой буквы?
storia moderna• 03 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні, не через них.
Але якщо б теоретично зрусифіковані українці, наприклад, в 2014 перейшли на українську, всі, то ідеологічного підгрунтя про ’спасіння ущемляємих’ не було б.
А так у них в головах - ’россия заканчивается там, где заканчивается русский язік’ (с)
У ватну голову можна напхати будь-якого лайна, не було б мовного питання, знайшовся б інший привід. Спілкування російською і путінізм головного мозку - не тотожні речі.
storia moderna• 03 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Думаю, ситуація зрушиться, і через війну, і коли почнуть цікавитись історією - і народів, і мов. Тоді не буде в головах тієї імперської - радянської версії, про спільний слов’янські корені, про Київську Русь - ’колиску трьох братніх народів’ і весь цей шлак.
А що робити тим, в кого спільне російсько-українське коріння?
Ответ дляstoria moderna
Якщо живете в Україні - переходити на українську мову і бути українцем. Чомусь кацапи в рашці, навіть маючи українське коріння - говорять кацапською і огого які патріоти рашки. А для вас в Україні ще є якісь питання?
storia moderna• 03 мая 2022
Ответ дляМіражана
Але близькі.
Або у вас проблеми з побудовою причинно-наслідкових зв´язків, або ви провокатор. Ваші хамські відповіді мені нецікаві.
Mrs.Ochmonek• 03 мая 2022
Ответ дляstoria moderna
Коріння, тобто етнічне походження не важливе в плані того, ким себе ідентифує людина.
Карпатський грибар• 03 мая 2022
Вопрос к русским:
Дах і паркан пофарбовані у брунатний колір.
Скажите это по русски.
Україна понад усе• 03 мая 2022
Ответ дляAllemagne
Из старославянского.
Значит украинский больше слов сохранил из старославянского, чем русский. Откуда они свои версии слов понабирали?
Україна понад усе• 03 мая 2022
Ответ дляМіражана
Московія вкрала термін ’руський’ і привласнила його собі, хоча що ті болота мають до Русі?
Вони все крадуть, навіть параши.
Україна понад усе• 03 мая 2022
Ответ дляAllemagne
Что значит ’свои версии слов’? Это история языка. Язык - живой организм, он развивается и эволюционирует с ходом времени.
У рузьких свои версии, придуманные только ими, как и сейчас.