Русся• 03 мая 2022

Підкажіть як виїхати в Болгарію (Светий Влас)

Можливо хтось порадить як виїхати в Болгарію 06.05 (Светий Влас). Цікавить в першу чергу виїзд з Вінниці (як варіант ще Хмельницький та Чернівці). Знайшла з Вінниці лише одного перевізника Е.ЛАЙН-ТУР
на сайті Босфор, але не викликає довіри. Можливо хтось щось порадить або стикався з цим перевізником чи все норм?
marata• 03 мая 2022
З Чернівців точно має бути вибір перевізників

автор Русся • 03 мая 2022
Ответ дляmarata
я знайшла виїзд лише 10.05 від СлаВатур
Gitelnitsa• 03 мая 2022
Попробуйте запросить а Фейсбуке -в группах по Болгарии много перевозчиков встречается.
Петрик• 03 мая 2022
В вайбері є группа Болгария-Украина. Перевозчики. Запитайте там.
Nataliya Sichko• 24 мая 2022
Привіт. Автор, вам вдалося добратися в Болгарію? Яким транспортом? Дякую