Чи варто зараз користуватись УП?
Особливо цікавить через олх доставку, чи не буде проблем, покупець наполягає саме так бо йому доставка буде безкоштовна. Але тут начиталась різного, що затримки можуть бути і що якщо посилку не заберуть то буде лежати до кінця війни (
Ответ дляiroman
Сейчас у них образовалась черная дыра в сортировочном центре Львова - там многие посылки застряли. Моя уже почти 2 недели без движения.
дякую за інфо, саме зі Львова потрібно відправити
Активно користуюсь послугами укрпошти, зараз з термінами доставки стало краще, ніж у березні. Олх-доставкою купувала кілька разів нещодавно, все ок.
Олх-доставка через нову пошту - мала проблеми через невикуп покупцем (відправлено було 23.02.), два місяці посилка ’підвисла’, потім пошта вирішила повернути, при чому на інше відділення (далеко від того, звідки я відправляла). Звернення у підтримку було проігнороване. Довелося оформлювати переадресацію - влетіла на гроші за ’покатушки’(
Prokopenka• 03 мая 2022
ОЛХ-ДОСТАВКОЮ і відправляла, і отримувала вже неодноразово під час війни. Усе добре!
Prokopenka• 03 мая 2022
Ответ дляbrandomania
А мені зі Львову відправляли, правда пару тижнів тому. Усе нормально дійшло, може на день-два довше звичайного...
Marmel@dka• 03 мая 2022
Як тільки з´явилася можливість відправляти і замовляти товари, практично лише так і продаю і купую. Новою поштою пару раз замовляла , посилка йшла 4 чи 5 днів... Більше поки що нею не замовляю.. до того ж через ОЛХ доставку Укрпоштою безкоштовно.
Довше 7 днів посилки не йшли
За час війни двічі отримувала посилку Укрпоштою, дуже швидко прийшла, буквально за кілька днів з Києва у Західну Україну.
Нова пошта розчарувала: довго йшла посилка, більше тижня і прийшов побитий ноутбук (з роботи відправили). Не перевірила одразу на відділенні, вже вдома розпакувала. Ееех...
bezpe4na_mavpa• 03 мая 2022
А ко мне из Киева уже 5й день не может выехать, из одного сортировочного на другой направляют. Но если не срочно, то бесплатно
Princess Asya• 03 мая 2022
Ответ дляbrandomania
ОЛХ доставка це нова пошта, не укр.
Відправляла олх доставкою новою поштою зі Львова. Все дійшло.
Укрпоштою також користуюсь. Йде довше, але дешевше. Розраховуйте на 5-6 днів.
Олеся Малиновская• 03 мая 2022
Тоже боюсь укрпочту , даже корм кошке не рискнула заказать, и краску для волос, хоть и бесплатно. Выбрала новую почту, но они зажрались конечно
lana_banana04• 04 мая 2022
Покупаю через олх-доставку, это идёт как укрпочта-экспресс. Из Луцка в Харьков шла 6 дней
Antonina Lindeman• 04 мая 2022
Всяке може бути. Особисто мої і доходять нормвльно і повернулось декілька теж нормально
Tusichka05• 04 мая 2022
У квітні замовляла на УкрПошту. З Одеської області на 5-й день отримала відправлення.
Відстежувати відправлення УкрПоштою по номеру відправлення на сайтах та