Порадьте щось? Дитині майже 6 років, цікавлять заняття із вчителем онлайн
Автор, мій син займається майже рік онлайн у школі Alright
Але я досить прискіпливо і довго вибирала викладача і бачу, що в нього є схильність до гуманітарного профілю, чого не скажеш про математику
Йому 9 років, він за рік вільно спілкується у межах свого віку з викладачем
Починали з 25 хвилинних занять. Зараз вже півроку тривалість — 55 хвилин і він чекає цих уроків, не комплексує, хоча в житті дуже вразливий і тихий