В магазинах зараз біда з вибором телефонів. Вибір лишився серед орро, рілмі і ксіомі. Самсунги, навіть бюджетні, дуже виросли в ціні.
Потрібно, щоб було більше памяті, хороший екран і камера. Ну і щоб батарея не швидко розряджалась, і звичайно без глюків і тупняків.
Мій старенький самсунг вже мене замучив.
Светлана2409• 05 мая 2022
Вибирали два дні тому для племінника, ціни дуже зросли. +2 тис щонайменше, обрали редмі 11. Ніби по тим параметрам, які ви описали підходить. Там ще є серія покко . Також нічгенька за доступну вартість
Взяла орро, бо втюхав консультант. Говорив, що телефон цей кращий ща ксіомі, якщо брати одну ціну. Особливо щось кращого не побачила. Але!!! Сиділи трьома сім´ями в погрібі, то з усих телефонів мережу ловив лише мій!!! Лише з мого могли звонити. І інтернет ливить краще, ніж інші, що були. Не знаю з чим це зв´язано, сама приємно здивована.
Ответ дляСветлана2409
Теж дивлюся на редмі нот 11 і орро рено 5 лайт.
Консультанти росо не радять, кажуть, що після самсунга буде розчарування.
Ответ дляirina2005
Який страшний досвід користування в наших реаліях.
Яка у вас модель?
Свій старенький самсунг точно залишу як надійну запаску, із звязком у ньому все нормально.
Яка у вас модель?
Джулияробертс• 05 мая 2022
Ответ дляirina2005
Чого ви думаєте, що консультанти їх нав´язують? Може дійсно радять хороший варіант... А по темі, не знаю, потримайте телефон, візуально оцініть і ви точно виберете свій.
Veronika_100k• 05 мая 2022
Ответ для1мишка
Из них двоих у редми нот 11 лучше процессор.
jmenjka123• 05 мая 2022
У меня POCO x4 Pro 5G. Отлично держит заряд, на полтора дня хватает. Памяти много. Камера хорошая. В руке удобный. Выбирала между редми нот 11 и росо. Остановилась на этом. Пока все устраивает.
ludmila905• 05 мая 2022
Ответ для1мишка
Ну,не знаю.В мене POCO,брала ще у вересні,навпаки його всі хвалили.
Ответ длявика2567
Вообще одного поля ягоды. Что Сяоми,что Реалми,что Орро. Все хорошие. Но у нас в семье прижились Сяоми. Poco X3 в прошлом году дочери купили, очень хороший телефон! Большой экран, фотки отличные, батарея держит долго,памяти 256 гиг.
Нажаль, таких моделей вже нема. А ті, що є, то консультанти краще радили орро.