lawyer2006• 06 мая 2022
Які факти про себе ви умисно замовчуєте або приховуєте при спілкуванні з людьми
Мені інколи здається, що я занадто відверта з людьми, живучи у маленькому місті.
Які відомості про себе ви умисно приховуєте від оточуючих щоб потім це не принесло вам шкоди або неприємностей у майбутньому?
Маю на увазі не близьких людей, а знайомих, колег, сусідів, дальних родичів. Чи фільтруєте ви свою мову при невимушеній розмові зі знайомими?
Я, наприклад, приховую що ми з чоловіком давно живемо по різних кімнатах. Мені не хочеться говорити про те, що я довго в декреті, бо мені так подобається. Уникаю тем про проблеми зі здоров´ям і про те, що довго не могла народити.
У розмові з молодшими жінками уникаю згадки про свій вік, тем в´янення краси і боротьби з лишньою вагою. А у вас як?
Lenusikkuz• 06 мая 2022
У кожної людини є теми які вона уникає. В мене також їх багато. І це нормально, як на мій погляд.
Ответ для4мама
Взагалі уникаю детальних розмов про особисте.
Це до якої межі?
Ответ дляLenusikkuz
Будь ласка, назвіть ці теми, хоч перелічіть
Ответ для4мама
Останнім часом більше люблю вислуховувати, люди залюбки розповідають про себе, я лише ненав’язливо підтримую розмову. Раніше була більш відкрита.
Ви раніше були відкриті, а потім щось різко у вас змінилось?
Ответ дляlawyer2006
Не сказала б, що різко. Був період великих фінансових проблем, змінила взагалі кардинально спосіб життя і новий мені сподобався значно більше. Я полюбила природу - ліс, річку, гори.
В цьому новому не стало місця розмовам тим, які були раніше.
Lenusikkuz• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Я довго не могла завагітніти, не люблю про це говорити. Покинула Вуз, так і не здобула вищу освіту, також є мабуть якийсь комплекс, хоча будувала досить успішну кар’єру і так, поки не звільнилася. В старшої доньки є проблеми зі здоров’ям, також не люблю про це говорити .
Rozavetrova• 06 мая 2022
Раньше я была болтушкой и всем говорила что у меня на душе. Но современем я стала фильтровать себя, что стоит говорить, а что нет. Повзрослела, поумнела.
Ответ для4мама
Це дуже сильне переосмислення. Люди забирають у нас енергію, а природа нас навпаки підживлює і надихає.
Ответ дляRozavetrova
А коли були ’ болтушкою’ відчували хоч раз негативні наслідки свого довгого язика? Конкретно щось було?
Rozavetrova• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Да. Конечно. Люди за спиной обсуждали и шептались.
Я ніколи і нікому, за все життя з чоловіком, не розказала ані слова про наші відносини, як ми живем, як відпочиваєм. Просто на цю тему не розмовляю.. Хоча на роботі всі вже багато років дуже хочуть все знати, і вважають мого чоловіка якимось Дивом (хоча його ніхто не бачив зблизька))). А вважають так, бо я відмела всі пропозиції від дуже крутих чоловіків, які до мене залицялися(думка колег, але не моя, що вони дуже круті і гарні).
Мне кажется, все то, что вы перечислили, это просто личные темы, которые не очень уместно затрагивать с людьми, с которыми вы не близки. Я в принципе ни с кем не обсуждаю свою личную жизнь, тем более что-то типа попыток забеременеть или отношений с мужем. На то это и личное. И когда кто-то знакомый вдруг начинает откровенничать со мной, мне тоже не очень комфортно. Со знакомыми стараюсь говорить только на нейтральные легкие темы
Ответ дляYana_pl
І дивно що у вас ніколи ніколи не виникає бажання побазікати і поскаржитись на чоловіка?
Ответ дляLenusikkuz
Ці теми, мабуть, це тригери для вас. У вас починається відчуття провини і самообвинувачення.
Мой опыт подсказывает, что лучше вообще на нейтральные темы общаться с не самыми близкими людьми. Потому что однажды сказанное, казалось бы и не очень важное, в будущем может как-то интересно всплыть.
И это всего касается. Упомянул там в беседе, что близко знаешь кого-то, а через несколько месяцев тебя настоятельно просят через этого человека помочь решить какой-то неуместный чужой вопрос или проблему. И попадаешь в дурацкую ситуацию, когда надо отказываться, ещё и активно порой.
Или насчёт ребенка своего сказал что-то и потом тоже любая нестандартная ситуация может обернуться против и тебе припомнят твои же слова.
Ответ дляБасина
Зарплати, хвороби, стосунки в сім´ї, плани покупок, відпочинку...
Плани покупок навіть? То у вас досить жорсткий фільтр.
А про відпочинок чому б не побазікати за чашкою кави?
Ответ дляYana_pl
Дуже круті це по яким критеріям?
Ответ дляlawyer2006
Потому что некоторые люди иногда неуместно падают на хвост после обсуждения отпуска, придумывают, что это классная идея, пожалуй и мы с вами, а давайте вместе скооперируемся и проч. И в итоге опять же надо или послать или внезапно получить прицеп на свою голову))
Ответ дляEcho88
Говорять,що це мистецтво багато говорити і не сказати про себе лишнього. Я все рівно щось да збовкну зайвого.
Ответ дляlawyer2006
Для того, чтоб просто поболтать существует тысяча и одна интересная тема, помимо личных проблем. А жаловаться на мужа кому-то я действительно не люблю, если меня что-то не устраивает в наших отношениях, то я обсуждаю это напрямую с мужем. Какой толк от того, что я кому-то буду жаловаться? Ну разве что что-то совсем безобидное в шуточной форме, подкалывать друг-друга мы любим. При этом, кстати, я очень общительный человек, который легко заводит новые знакомства, у нас в доме часто бывают толпы друзей. Просто и у меня, и у мужа есть личные границы и личная жизнь. Вот и все
Ответ дляEcho88
Я теж так вважаю, проте мене у цьому місті кожен запитав, коли я вийду на роботу і хто я за професією. Люди тут як безмежні в нахабності- лізуть і постійно доводиться відбиватись. А це своєрідний стрес для мене:)