lawyer2006• 06 мая 2022

Які факти про себе ви умисно замовчуєте або приховуєте при спілкуванні з людьми

Мені інколи здається, що я занадто відверта з людьми, живучи у маленькому місті.
Які відомості про себе ви умисно приховуєте від оточуючих щоб потім це не принесло вам шкоди або неприємностей у майбутньому?
Маю на увазі не близьких людей, а знайомих, колег, сусідів, дальних родичів. Чи фільтруєте ви свою мову при невимушеній розмові зі знайомими?
Я, наприклад, приховую що ми з чоловіком давно живемо по різних кімнатах. Мені не хочеться говорити про те, що я довго в декреті, бо мені так подобається. Уникаю тем про проблеми зі здоров´ям і про те, що довго не могла народити.
У розмові з молодшими жінками уникаю згадки про свій вік, тем в´янення краси і боротьби з лишньою вагою. А у вас як?
Lenusikkuz• 06 мая 2022
У кожної людини є теми які вона уникає. В мене також їх багато. І це нормально, як на мій погляд.
4мама• 06 мая 2022
Взагалі уникаю детальних розмов про особисте.
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ для4мама
Це до якої межі?
sky12• 06 мая 2022
Проблемы со здоровьем
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляLenusikkuz
Будь ласка, назвіть ці теми, хоч перелічіть
bananos• 06 мая 2022
Від недавна взагалі не хочу нікому нічого про себе розказувати і дратуюсь коли випитують
4мама• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Це до якої межі?
Останнім часом більше люблю вислуховувати, люди залюбки розповідають про себе, я лише ненав’язливо підтримую розмову. Раніше була більш відкрита.
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ для4мама
Ви раніше були відкриті, а потім щось різко у вас змінилось?
Toonika• 06 мая 2022
Ответ для4мама
У нас нет. Все коллеги молчат.но любят спрашивать ,,а ты как,,
4мама• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Не сказала б, що різко. Був період великих фінансових проблем, змінила взагалі кардинально спосіб життя і новий мені сподобався значно більше. Я полюбила природу - ліс, річку, гори.
В цьому новому не стало місця розмовам тим, які були раніше.
Lenusikkuz• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Я довго не могла завагітніти, не люблю про це говорити. Покинула Вуз, так і не здобула вищу освіту, також є мабуть якийсь комплекс, хоча будувала досить успішну кар’єру і так, поки не звільнилася. В старшої доньки є проблеми зі здоров’ям, також не люблю про це говорити .
Rozavetrova• 06 мая 2022
Раньше я была болтушкой и всем говорила что у меня на душе. Но современем я стала фильтровать себя, что стоит говорить, а что нет. Повзрослела, поумнела.
Басина• 06 мая 2022
Зарплати, хвороби, стосунки в сім´ї, плани покупок, відпочинку...
HupBaHa• 06 мая 2022
стараюсь о чем либо личном вообще не говорить, ни с кем. так спокойнее
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ для4мама
Це дуже сильне переосмислення. Люди забирають у нас енергію, а природа нас навпаки підживлює і надихає.
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляRozavetrova
А коли були ’ болтушкою’ відчували хоч раз негативні наслідки свого довгого язика? Конкретно щось було?
Rozavetrova• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Да. Конечно. Люди за спиной обсуждали и шептались.
Yana_pl• 06 мая 2022
Я ніколи і нікому, за все життя з чоловіком, не розказала ані слова про наші відносини, як ми живем, як відпочиваєм. Просто на цю тему не розмовляю.. Хоча на роботі всі вже багато років дуже хочуть все знати, і вважають мого чоловіка якимось Дивом (хоча його ніхто не бачив зблизька))). А вважають так, бо я відмела всі пропозиції від дуже крутих чоловіків, які до мене залицялися(думка колег, але не моя, що вони дуже круті і гарні).
Echo88• 06 мая 2022
Мне кажется, все то, что вы перечислили, это просто личные темы, которые не очень уместно затрагивать с людьми, с которыми вы не близки. Я в принципе ни с кем не обсуждаю свою личную жизнь, тем более что-то типа попыток забеременеть или отношений с мужем. На то это и личное. И когда кто-то знакомый вдруг начинает откровенничать со мной, мне тоже не очень комфортно. Со знакомыми стараюсь говорить только на нейтральные легкие темы
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляYana_pl
І дивно що у вас ніколи ніколи не виникає бажання побазікати і поскаржитись на чоловіка?
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляLenusikkuz
Ці теми, мабуть, це тригери для вас. У вас починається відчуття провини і самообвинувачення.
Veronikca• 06 мая 2022
Я раньше была очень открытая, доверчивая. Потом многократно жалела о том, что открывалась людям, которые оказались ненадёжными, мягко говоря. Теперь практически никому ничего личного не рассказываю. Реально мы нужны только самым близким людям.
oljia• 06 мая 2022
Мой опыт подсказывает, что лучше вообще на нейтральные темы общаться с не самыми близкими людьми. Потому что однажды сказанное, казалось бы и не очень важное, в будущем может как-то интересно всплыть.

И это всего касается. Упомянул там в беседе, что близко знаешь кого-то, а через несколько месяцев тебя настоятельно просят через этого человека помочь решить какой-то неуместный чужой вопрос или проблему. И попадаешь в дурацкую ситуацию, когда надо отказываться, ещё и активно порой.
Или насчёт ребенка своего сказал что-то и потом тоже любая нестандартная ситуация может обернуться против и тебе припомнят твои же слова.
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляБасина
Плани покупок навіть? То у вас досить жорсткий фільтр.
А про відпочинок чому б не побазікати за чашкою кави?
Протея• 06 мая 2022
Ответ дляYana_pl
Дуже круті це по яким критеріям?
oljia• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Потому что некоторые люди иногда неуместно падают на хвост после обсуждения отпуска, придумывают, что это классная идея, пожалуй и мы с вами, а давайте вместе скооперируемся и проч. И в итоге опять же надо или послать или внезапно получить прицеп на свою голову))
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляEcho88
Говорять,що це мистецтво багато говорити і не сказати про себе лишнього. Я все рівно щось да збовкну зайвого.
Echo88• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Для того, чтоб просто поболтать существует тысяча и одна интересная тема, помимо личных проблем. А жаловаться на мужа кому-то я действительно не люблю, если меня что-то не устраивает в наших отношениях, то я обсуждаю это напрямую с мужем. Какой толк от того, что я кому-то буду жаловаться? Ну разве что что-то совсем безобидное в шуточной форме, подкалывать друг-друга мы любим. При этом, кстати, я очень общительный человек, который легко заводит новые знакомства, у нас в доме часто бывают толпы друзей. Просто и у меня, и у мужа есть личные границы и личная жизнь. Вот и все
Басина• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Вагомих покупок (машина, квартира і т.д), не ковбаси і креветок, звісно))
Про відпочинок - після відпочинку, і то - в лайт версії.
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляEcho88
Я теж так вважаю, проте мене у цьому місті кожен запитав, коли я вийду на роботу і хто я за професією. Люди тут як безмежні в нахабності- лізуть і постійно доводиться відбиватись. А це своєрідний стрес для мене:)