lawyer2006• 06 мая 2022

Які факти про себе ви умисно замовчуєте або приховуєте при спілкуванні з людьми

Мені інколи здається, що я занадто відверта з людьми, живучи у маленькому місті.
Які відомості про себе ви умисно приховуєте від оточуючих щоб потім це не принесло вам шкоди або неприємностей у майбутньому?
Маю на увазі не близьких людей, а знайомих, колег, сусідів, дальних родичів. Чи фільтруєте ви свою мову при невимушеній розмові зі знайомими?
Я, наприклад, приховую що ми з чоловіком давно живемо по різних кімнатах. Мені не хочеться говорити про те, що я довго в декреті, бо мені так подобається. Уникаю тем про проблеми зі здоров´ям і про те, що довго не могла народити.
У розмові з молодшими жінками уникаю згадки про свій вік, тем в´янення краси і боротьби з лишньою вагою. А у вас як?
Yana_pl• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
І дивно що у вас ніколи ніколи не виникає бажання побазікати і поскаржитись на чоловіка?
Ні.
Колись давно в 1983 році ми заселилися в новий будинок, і були в нас сусіди, дуже гарні люди. У них відносини були, як для СССР дуже на показ. Але вони були настоящими. Чоловік біжав додому часто з квітами, дружина хвалилася, як її чоловік оберігає та кохає, як вона його кохає.
Ходили за ручку, обіймалися, цілувалися. І так було до 2000 року. Тобто люди дорослі вже, і навіть внуки були, а кохання не пройшло. Багато хто заздрив. Він льотчик був, гроші були, троє дітей, онуки. А потім, як зглазив хто. Він ні с того ні с сього захворів онко, хоча провірявся завжди. Сини дуже гарні були, успішні. Один став наркоманом, другий спився. Один помер. Дружина розбилась в автобусі (аварія), одна вона постраждала.
Я вирішила, що про наші стосунки ніхто не буде знати. Хай думають, що хотять, кому кортить.
Киппи• 06 мая 2022
Как-то сказала, что я ненавижу декрет. Ото было кудкудахтанье в клушатнике. И каждая курица пыталась мне доказать , что я ничего не понимаю ибо декрет -это прекрасно, а недосып -это пройдет. И главная миссия бабы -это убить себя ради продолжения чьего-то рода. Ну, прямо как у кальмаров. Жду когда садики заработают и кляну путина на чем свет стоит.
Yana_pl• 06 мая 2022
Ответ дляПротея
Дуже круті це по яким критеріям?
Ой, в нас такі є молоді дівчатка, що їм круті дядьки з грошими, та при владі. В нас відділ віп обслуговування корп клієнтів. То в нас директора заводів, газет та параходів. Інших нема)))
crystal• 06 мая 2022
Я очень открытая, могу много чего рассказать.
Даю всем наперёд такой бонус в отношениях - своё доверие.
Один момент не оговориваю - если меня обидеть или воспользоваться мною сказанным, могу разорвать на кусочки и не скривиться.
А так я открыта и мила) ровно до того момента, пока этим не пытаются воспользоваться.
alinka0908• 06 мая 2022
Років до 30 була як відкрита книжка, тепер закрилася, а якраз сьогодні зрозуміла, що треба ще більше фільтрувати оточення, бо забагато віддаю, а взамін не отримую нічого (то про смислове спілкування, наповненість). Люди, які були близькі, - перестали такими бути. Без сварок, причин. Думала про це весь день
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляoljia
Потому что некоторые люди иногда неуместно падают на хвост после обсуждения отпуска, придумывают, что это классная идея, пожалуй и мы с вами, а давайте вместе скооперируемся и проч. И в итоге опять же надо или послать или внезапно получить прицеп на свою голову))
Ааа;
На хвіст падати це вершина нахабності.
А покупки чому не варто обговорювати?
Жужa• 06 мая 2022
Я за психотипом інтроверт. Ніколи не виникало бажання базікати з приводу моїх стосунків з чоловіком. Це табу.
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляYana_pl
Ні.
Ви вірите у порчу, зглаз?
У цій конкретно сім´ї соціально неблагополучні діти є точним індикатором, що в сім´ї були проблеми. В люблячій позитивній сім´ї виростають гармонійні діти.
Gal_etka• 06 мая 2022
Немає такої теми, але іноді уникаю тему медицини, бо дуже злюсь, коли людина не знає елементарного і шкодить, наприклад, своїй дитині. Тому таких тем зазвичай уникаю.

Теж відверта з людьми, але секретів та грішків особливих не маю, тому й живеться легко)
Аноним888• 06 мая 2022
Не рассказываю личное, о семье, об отношениях с мужем, о здоровье, о своих планах
Не люблю тему высшего образования, так как в юности бросила учёбу из-за проблем в семье
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ для crystal
Цікаво, а можна конкретніше? Ви когось реально провчали за намагання скрористатись тою інформацією, що ви дали? Чи просто створювали негативний емоційний фон, щоб змусити кривдника нервувати?
svetlapanna• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Я теж так вважаю, проте мене у цьому місті кожен запитав, коли я вийду на роботу і хто я за професією. Люди тут як безмежні в нахабності- лізуть і постійно доводиться відбиватись. А це своєрідний стрес для мене:)
Судячи з ніку, Ви юрист?
oljia• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Ааа;
На хвіст падати це вершина нахабності.
А покупки чому не варто обговорювати?
Не, ну смотря какие покупки)
Но вариантов миллион на самом деле:
-о, класс. А можешь в следующий раз и мне там купить то и то и то.
(А в итоге это беготни на час и потом ещё окажется, что не такое и дорого)
- о, вы на машине, я с вами поеду в следующий раз, ладно.
-ой, кума такое же купила, такая фигня оказалась. Деньги вы на ветер выбросили (в итоге, вся радость от покупки тютю))))
- хорошо живёте, видно. А муж кем работает?
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Судячи з ніку, Ви юрист?
Да🤣
Yana_pl• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Ви вірите у порчу, зглаз?
Я товаришувала з ними всіма. Зі старшою донькою їхньою ходила до школи, і два брати близнюки на 1,5 рік молодші. Я в них у гостях була частіше за дім, так мені там добре і затишно було.Подобалось, як мати до них ставиться, які вони свободні, не залякані були. Світлі люди і діти такі ж. Сини були дуже батькові, бачили його, то біжали наперегонкі. Як батько помер, один захворів так, що ноги відмовили. Потім вийшов з лікарні, і буквально за рік став наркоманом. Був інтерном. Вмер від передозування. А інший не витримав уже смерті троїх і спився потроху. Ви не праві, бо всього не розкажешь одним постом. Але родина дійсно була чудова. І я її знаю з середини.

.
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляEdizione

Ну ви можете сказати, наприклад, що вам не вистачає сексу з чоловіком чи він неякісний😃?
svetlapanna• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Да🤣
Хороша професія
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Хороша професія
А у вас яка😀? Теж юрист?
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляalinka0908
Люди віддаляються з часом, бо у них зникає потреба у вас. Ми тянемся до тих людей, яких потребуємо поряд. А з часом потреби змінюються, як і пріоритети, соціальний статус.
svetlapanna• 06 мая 2022
Ответ дляYana_pl

.
Ой.. а я вірю в порчу та зурочення.
В нас була дружня родина.. батько маму кохав та на руках носив.А потім до нас понадилась ходити сусідка, іі чоловік вчився в паралельній з батьком групі в технікумі.
Спочатку стала приводити свою доньку, стала та донька красти речі, потім , коли іі викрили, стала мама тої маленької злодюги казати Вот я раьботаю, мне муж денег не дает, а ти.. Та хвойда до речі,з росіі. Та от після неї в нас пішла чорна полоса.Батьки в це не вірили, але.. Спочатку загинув в аваріі мій старший брат, потім в мами пішли проблеми зі здоров´ям.
Зараз батьків немає, а в мене пішла просто чонра полоса.
Спочатку дитина хвора, потім інвалідність дитини. В минулому році нас обікрали, викрали багато цінного, гроші, золото,техніку на велику суму. В цьому році я залишилась без роботи, точніше на роботі числюсь, а грошей не платять. Чооловіка звільнили по скороченню .
Як жити -не знаю. Якась прірва.
Одна дівчина , відаюча, мені зазначила, що це все почалося з заздрощів.
Чому заздрити-не знаю. Але в порчі на фоні зазрощів- вірю
svetlapanna• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
А у вас яка😀? Теж юрист?
В чоловіка юрист. А я інженер з кошторисів
автор lawyer2006 • 06 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Ой.. а я вірю в порчу та зурочення.
Як жити -не знаю. Якась прірва.
Я вам бажаю внутрішньої сили, щоб все розкласти на полички і пережити труднощі. Але я не вірю в дію заздрощів.
svetlapanna• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Я думаю,що заздрісники різні бувають..до речі та жінка,яка заздрила матері, свою матір спочатку з росіі привезла, потім забрала її гроші,яка та вторгували за хату в Барнаулі,приватний будинок був, гроші забрала, а матір відправила до брата.
Заздрість різна буває.Іноді бувають такі люди, які в своій заздрості переходять до ненависті.. З ненависті й до бабок ходять з чорними намірами, на жаль..
Яскравий приклад сьогоднішній стан.. Рашисти заздрили нашому добробутові, нашому хисту, нашим успіхам.Результат всі бачимо..
Заздрість це погане почуття ((((
Шекспир• 06 мая 2022
Я испытываю ночные кошмары уже много лет. У них разная интенсивность. Иногда я вижу 1 кошмар в месяц, а иногда просыпаюсь с криком по 6 раз за ночь. Я не рассказываю об этом и всегда отказываюсь от каких-то поездок компанией, где будет ночёвка. Особенно, если едут маленькие дети. Я тупо боюсь заорать во сне и ляпнуть что-то вроде: ’Сьебись от сюда, тварь!’ +Мой муж раньше лунатил (пару лет назад). Считаю, что мы с ним замечательная пара, но делится этим не хочется
svetlapanna• 06 мая 2022
Ответ дляШекспир
В народе сонный паралич, есть такое явление.
Шекспир• 06 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Сонный паралич – это немного другое.
svetlapanna• 06 мая 2022
Ответ дляШекспир
Сонный паралич – это немного другое.
Поняла(( Сочувствую,я сталкивалась с сонным параличом- ужас...
Шекспир• 06 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
У меня именно сонный паралич был один раз в жизни. Это капец как страшно
Vika-N• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Плани покупок навіть? То у вас досить жорсткий фільтр.
А про відпочинок чому б не побазікати за чашкою кави?
Нащо розказувати всім підряд про покупку машини, наприклад? Чи поїздку? Потім починають заздрити, а це ні до чого хорошого не веде
Vika-N• 06 мая 2022
Ответ дляlawyer2006
Ви вірите у порчу, зглаз?
Не згодна. В будь якій сім´ї можуть бути неблагополучні діти