З´явилося бажання подорожувати, от хочемо з лівого на правий берег завтра проїхатись погуляти ))) Машиною не хочеться пальне витрачати
Дівчата, як транспорт? будемо їхати з Трої до ботанічного саду
Інтервали більші, ніж у будні.
Наприклад, той автобус, що у нас до метро возить, на вихідних один на маршруті, у будні їх три.
Але зараз вже багато маршруток працює.
Назад треба виїжджати вам не пізніше 18 години, бо більшість маршрутів до 19 чи 19:30.
І не забувайте, що під час тривоги надземні станції метро не працюють.
Але зараз вже багато маршруток працює.