Казали 4 травня. Сьогодні 6. Хто в курсі?
Ответ дляrivara
Мак у нас на данный момент выплачивает зарплаты своим сотрудникам и всех отпустили на время войны для безопасности, так же платит необходимый налог в нашу страну. Мак у них работает лишь там где выкупили до этого франшизу. Зачем вы лепите все в одну кучу??
Факт остается фактом. Макдональдс в рашке работает, а у нас-нет.
Ответ дляVaslek
Иностранные фирмы прекратили свою работу, это сотни тысяч россиян остались без работы, в основном офисные работники с приличными зарплатами из Москвы и Питера. Им еще платят зарплаты 3 месяца после увольнения, то есть до июня. Заводы позакрывались, вот на днях завод который производил сборку BMW уволил своих работников и раздают им землю под участки. Комплектующих и замены им на многих предприятиях нет, пока дорабатывают то, что на складах. Санкции начнут действовать только в начале лета, более существенно к осени и массировано к концу года. Но нам конечно хочется побыстрее увидеть их проблемы. Много сейчас поддерживается искусственно в экономике россии, чтобы народ не бунтовал.
Вот это ближе к правде. ⤴️⤴️⤴️
Allka- skakalka• 07 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Це у путлера запитайте !Що вам робити !
А коли будете голосувати в Україні , то думайте кого до влади вибираєте !
А у нас есть выбор ? Ворьё и жульё.
Страна у нас прекрасная ,жить можно как в Швейцарии .
Но наши падлы сделали всё возможное ,чтоб мы выживали .
Что дальше говорить ?
Ответ дляАтланта
Я повторюсь, а то смотрю аргумент вам не аргумент. Вам очень в кафешку под обстрелами хочется?) Мак у нас на данный момент выплачивает зарплаты своим сотрудникам и всех отпустили на время войны для безопасности, так же платит необходимый налог в нашу страну. Мак у них работает лишь там где выкупили до этого франшизу.
Ответ дляrivara
Это вы не со мной общались. Я не о том, почему мак не работает в Украине, это понятно. Я к тому, что нам врут те кто рассказывает, что они ушли из России
Ответ дляАтланта
Работают лишь там где россияне выкупили франшизу. Что я не ясно написала?. Я знаю что я общалась не с вами, но вы ответ пишите на мой пост в котором это написано
Ответ дляMrs.Ochmonek
Біііільше) заодно і прочитала старі інтерв’ю Смешка.
Для мене в нашій політиці однозначні незмінні патріоти - це націоналісти із Свободи. (Оксана Савчук в ВР на зараз, останній її законопроект - це те, що просто необхідно Україні !)
Свободівці гинули на Майдані, і прямо зараз гинуть на фронті. Це патріоти не на словах. І вони ’випереджають’ суспільство, а не гальмують як решта. Зараз тільки через війну доходить до багатьох все те, про що вони говорять десяток років.
Конкретно Фаріон - це взагалі було б найкраще для освіти.
А так, навіть безвідносно партій - порядних і патріотичних людей, при тому ще й професійних, - у нас повно, на ВР точно можна ’нашкребти’.
Ті прізвища з 90-х, що я написала, то був шанс для України (якби вони всі і такі як вони замали ключові пости у владі). Люди, яких не можна купити - були, є і будуть.
Ви так і не змогли назвати три прізвища .
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляМандарина
Вы всех знаете, я так поняла, ху из Елена Бондаренко сейчас? Нашла только что она из ПР
Агресивна захисниця банди януковича такою ж і залишиться. Де зараз вона - не слідкую, але думаю їй найбезпечніше бути в ерефії.
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляAlve
Як же не змогла?? Цілу політичну силу назвала, а це купа людей. Оксана Савчук, Іллєнко, Кошулинський, а Фаріон - це взагалі Бандера нашого часу.
Порядним вважаю Ігора Луценка (при тому, що він в списках Батьківщини був, а може і є).
Хмара, вважаю і зараз мав би бути в парламенті, вік не вплинув на його розум і порядність.
Лана Зеркаль теж викликає довіру, думаю у неї була купа шансів задорого продатись РФ, але людина наполегливо відстоює інтереси України.
Кулеба, інші наші дипломати.
Багато людей, яких я однозначно поважаю і хотіла б бачити саме їх в політиці.
Кулеба, інші наші дипломати.
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляAllka- skakalka
А у нас есть выбор ? Ворьё и жульё.
Что дальше говорить ?
Сподіваюсь, тільки не з приводу медицини, як в Швейцарії)
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляАтланта
Вы вообще не ориентируетесь в теме, даже на бытовом уровне. Теперь я поняла, почему вы отчаянно хотите поспорить. Я бы даже не пыталась вам что-то объяснять, бесполезно.
Ви і не здатні нічого пояснити, аргументів у вас нема
Відповідей теж нема. Цифри вигадуєте.
Залишається тільки оцінювати опонента
Ну, і неуважно читаєте саме ви, але проектуєте на інших ваше невміле прочитання написаного.
Відповідей теж нема. Цифри вигадуєте.
Залишається тільки оцінювати опонента
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляОрлина
Дівчата, наївно чекати, що така махіна, як раша, завалиться за пару місяців. Майте терпіння, все буде, але не так швидко, як нам хочеться. Думаю, восени вже будуть перші помітні «ластівки».
Так і буде, щось помітне - через півроку. А далі - все гірше і гірше.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Кулеба, інші наші дипломати.
Фаріон? Ви знущаєтеся? Нічого , що ваш бандера родом з кгб. Інші прізвища теж неоднозначні. Погугліть, за які закони голосував ваш порядний із Батьківщини( ну, чи за нього кнопочку натискали)
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляAlve
Ні, це не так.
Це наративи, запущені гордоном, до якого багато питань. До речі, і до Смешка питання і недовіра через працю з гордоном.
Якщо ви проаналізуєте самі особисто діяльність Фаріон, ваші висновки будуть такими самими.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні, це не так.
Я добре проаналізувала діяльність Фаріон. Її вислови розколюють Україну.
П.си: я з Харькова. Я російськомовна.
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляAlve
П.си: я з Харькова. Я російськомовна.
Її вислови можуть бути зарізкі і надто емоційні. Її ідеї, її діяльність, її правдивість без прикрас і пом´якшеннь для вразливого виборця - це те, що у мене викликає повагу.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Її вислови визивають відразу.
П. Си: її діяльність в комуністичній партії у вас викликає повагу? Ну ок.
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляAlve
П.си: я з Харькова. Я російськомовна.
І що конкретно
Ви проаналізували? Наприклад, її проект на ютуб про видатних українців - та ми (середньостатистичні українці) і половину діячів не знаємо! Про своїх власних Героїв - якісь куці обривки інформації, а то і взагалі нічого, або нудні версії з шкільної програми.
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляAlve
Її вислови визивають відразу.
І яка її там була діяльність?
Ви, скоріш за все, не знайдете час, щоб послухати її повністю, без уривків, перекручених тими, хто так боїться українського націоналізму.
Але дуже вам рекомендую
Ответ дляMrs.Ochmonek
І що конкретно
Її роботу з студентами.
Ответ дляMrs.Ochmonek
І яка її там була діяльність?
Але дуже вам рекомендую
Бридко слухати. Особливо про Машеньку і Марічку. Таке враження, що спеціально розпалює ворожнечу між сходом і заходом. Цікаво, чому діточок з єврейськими іменами не відправила в Ізраїль?
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляAlve
Її роботу з студентами.
Думаю, студентам шалено пощастило мати таку пассіонарну викладачку.
Для мене просто кайфом стали її лекції на ютуб - і це я прослухала тільки з 20 із більш, ніж двох сотень! - про Олену Пчілку, Марка Вовчка, Донцова, Бачинського, Петра Франка, Олексу Тихого, Бандеру, звичайно, Олену Телігу, Коцюбинського і тд.
’Велич особистості’ - якби кожен українець знав про своїх, про себе, то не було б того постійного ’комплексу меншовартості’
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вона не викладала.
Вона працювала з іноземними студентами, як представник КПСС.
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляAlve
Розкрутили про ’машеньку’ і аж самі злякались страшної Фаріон, що ’відправляє в росію’) - про це теж краще слухати її саму.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так я її і слухала. Прокоментуйте ви її вислів про Машеньку. І чому змінити їм´я потрібно лише Машеньці, а Ізя може залишатися Ізею?
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляAlve
Вона не викладала.
Вона і зараз викладає.
Вона всіма силам намагалась не допустити вилучення історії України і мови з програм вузів (марно, на жаль, у 2015)
В кпсс вона була мізер часу, але назвати комуністичними її погляди - це просто смішно.
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2022
Ответ дляAlve
інтерв’ю півроку тому
може зміниться ваша думка.
І зовсім недавнє інтерв’ю - теж супер.
З приводу Машеньки - вона і сама коментувала. Вона вважає називання українських дітей неукраїнськими варіантами імені проявом як раз ’прогібанія’ (не знаю, як сказати українською) перед іншими. При чому це не стосується тільки зросійщування імен. Замість Марія - Маша, чи замість Марія - Мері - це однаково прояв меншовартості, вона вважає. А важливе для нації - відчуття власної самості, неповторності.
МОжна бути не згодною з нею в цьому. Але з усього, що вона робить і робила, роздмухати проблему з ’машеньки’ - це настільки поверхово, що навіть не знаю як коментувати.
Моя власна думка: батьки можуть називати дитину хоч горшком, їхнє право, я промовчу якщо мені ім’я чи його форма здаватиметься ’дивним’.
І для прикладу: у італійців є аналог імені Михайло чи Майкл англійською: Мікеле (актор Мікеле Плачідо, наприклад, ви знаєте його, думаю)
Але є італійці, які називають саме на анлійський лад: майкл. І часто вони не додумуються навіть правильно записати це англійською ’Michael’, а так і записують в свідоцтві як їм чується ’Maikol’ !! Виглядає глупо.
може зміниться ваша думка.
І зовсім недавнє інтерв’ю - теж супер.
Ответ дляMrs.Ochmonek
інтерв’ю півроку тому
може зміниться ваша думка.
І зовсім недавнє інтерв’ю - теж супер.
може зміниться ваша думка.
І зовсім недавнє інтерв’ю - теж супер.
Ви забуваєте про одне, що Україна -багатонаціональна країна. А Машенька, могла народитися і вирости в Росії, а потім отримати громадянство. Вона повинна знати мову. Але вирішувати , якою мовою їй розмовляти в побуті і змушувами змінити ім´я, з того нічого доброго не вийде.
У мене враження що пані Фаріон на зарплаті у ФСБ ,бо те , що вона робить -це поглиблює розкол між сходом і заходом