38.3
alinka0908• 06 мая 2022
Яка причина температури? Багато пийте, якщо є калина, журавлина, лимони - робіть морс і пийте скільки зможете
Скай ОМалли• 06 мая 2022
А чого ібупрофеном не можна? Новонародженим же збивають нурофеном сиропом? Не бачу особо різниці між 35 тижнів і 38-40. Але то спитати треба у лікаря. Я головну біль під час вагітності знімала цитрамоном і міцним зеленим чаєм.в цитрамоні є парацетамол.