Аня+Федя=Данил• 06 мая 2022

Чем сбивать температуру на 35й неделе.

38.3
Katya-1207• 06 мая 2022
Крім парацетамола неможна нічого, і краще порадитись з лікарем
Marta• 06 мая 2022
Ответ дляKatya-1207
Я б не була такою категоричною, але так, краще спитати у лікаря. Я народжувала в ПАГ і там які тільки ліки не назначають вагітним.
Парацетамол точно можна.
inna5577• 06 мая 2022
Такую темп не надо сбивать, у вас простудаили какая причина темп?
Fotografkiev• 06 мая 2022
Я сбивала парацетамолом пол таблетки, ещё и головную боль убрало.
alinka0908• 06 мая 2022
Яка причина температури? Багато пийте, якщо є калина, журавлина, лимони - робіть морс і пийте скільки зможете
БонСу• 06 мая 2022
парацетамолом, как и на любой другой неделе.
Zanka_• 06 мая 2022
Ответ дляinna5577
Беременным выше 38 градусов как раз очень даже надо сбивать, парацетамол точно можно
Скай ОМалли• 06 мая 2022
А чого ібупрофеном не можна? Новонародженим же збивають нурофеном сиропом? Не бачу особо різниці між 35 тижнів і 38-40. Але то спитати треба у лікаря. Я головну біль під час вагітності знімала цитрамоном і міцним зеленим чаєм.в цитрамоні є парацетамол.
inna5577• 06 мая 2022
Ответ дляZanka_
С чего вы взяли? И таки главное- какая причина темп
Alena_pn• 06 мая 2022
Нурофеном можно, мне он лучше чем парацитамол помогал. Ну и да, к врачу узнать причину темпы