Можливо хтось переганяв?
Vlada-Maria• 06 мая 2022
Ответ дляbananos
Та яку бляху, свою
Відігнати Вам чи що?
Все одно чекаю на вантаж )))
Vlada-Maria• 06 мая 2022
Ответ дляbananos
))))) не відженете бо тех паспорт в Парижі і ключі, отдумаю як краще мені поступити, шукаю варіанти)))
Летіти в Варшаву чи чекати, чи просто ключі передати🤷♀️
А в Парижі у мене - чоловікова сестра живе вже багато років)))
Vlada-Maria• 06 мая 2022
Ответ дляbananos
Я б скма з радісттю людям машини переганяла якби без діла сиділа трохи ближче до кордону))))
я далеко, з Гданська буду їхати, але чекаю, бо маю забрати волонтерський вантаж від діаспори, а він ще не готовий)))
Vlada-Maria• 06 мая 2022
Ответ дляbananos
Може ми з вами родичі))))
В Парижі я, а машина в Варшаві в районі Мокотов.
Ще мене одна українська сука на гроші кинула, відправила щоб за стоянку заплатило, а він пропав.
Ні, точно не родичі))) за решту співчуваю... кому війна, а кому.... Може Вам дійсно простіше і дешевше буде виловити дешевий авіа до Варшави і самій відігнати?
Vlada-Maria• 06 мая 2022
Ответ дляbananos
Як чудово, а я в понеділок пригнала вантаж з Праги до Львова
Які ми молодці
А я у вівторок поїхала на Гданськ)))) але я суміщаю 2в1: і дітей провідала, бо вони тут живуть вже з 7-го березня, і назад повезу повну машину всього потрібного нашим хлопцям)
Ответ дляVlada-Maria
Так, як варіант. Але справа в тому що постійно комусь потрібно гуманітарку відігнати і я пролітаю. Зараз маю авіа на 12 за 24 Є, так виглядає що не вийде мені мою гнати
Vlada-Maria• 06 мая 2022
Ответ дляbananos
Ви не протермінуйте лишень ’зелену карту’ на своє авто, бо це перше, що питають поляки на кордоні.
Vlada-Maria• 06 мая 2022
Ответ дляbananos
Я вже протермінувала)))
Фігово((( купіть он-лайн , поки ще за пів-ціни, бо буде штраф на кордоні
Vlada-Maria• 06 мая 2022
Ответ дляbananos
А підкажіть ще, якщо я виїхала 1.03, зелена закінчилась 1.04
А виїжатиму я 15-16.05
Я ж можу на місяць взяти від сьогодні?
А виїжатиму я 15-16.05
Я ж можу на місяць взяти від сьогодні?
Можете і з дати виїзду, і від сьогодні. як зручніше. До 10.05 ще можна і вперед на 3 міс. оформити по 50%вій знижці, далі вже - за повну вартість. Я лиш не знаю, чи можна заднім числом початок страхівки вказати, не цікавилась, щоб не було перерви. І ще не в курсі, чи звіряють дату заїзду із датою видачі карти
Ответ дляVlada-Maria
Дякую
L-i-s-a-92af• 07 мая 2022
Ответ дляMasushki2
Від 200 євро бачила в переписці під темою.
У бариг від 1 400 до 2 000. За купівлю і пригон.
На кордоні по 3-4 доби стоять зараз.
Це на всіх пунктах такі? Приїхала дітей забирати в Катовіце,за символічну цвну купила в знайомої машину тут і хочу на ній їхати в Україну з двома дітьми,меньшому 1 рік.Може знаєте де черги не такі великі,бо 4 доби впжко буде з дітьми виїзджати(