antonia-wade• 06 мая 2022

Переконайте мене, що моєму синові за кордоном буде краще

В зв´язку з війною мого сина забрав в США його батько, з яким ми розлучені вже майже три роки. Сину 13 років Ми живемо в Вінниці. Зараз вони живуть в брата колишнього чоловіка в Флориді. Скоро кол. чоловік винайме окрему квартиру. Ще до війни він мав його туди забрати на три місяці, як почалася війна, їх від´їзд прискорився,. Зараз кол. чол каже, що поки війна не закінчиться, він сина сюди не пустить, і що він піде там в школу. Син хоче вже додому, йому там скучно, в школу там він ідти не хоче, немає друзів, та і з батьком бувають конфлікти, хоча я відмічаю і позитивні моменти, що він там з мужиками став більш самостійний і т.п. Я з однієї сторони і була б не проти, щоб він там походив в школу один рік, тим паче, що тут діти в школу навряд підуть 1го вересня. Але моя мама мене гризе, щоб я його вертала сюди, типу тут же є діти і нічого якось живуть, і що я за мати така, що можу дитину більше ніж на рік віддати і що потім він сюди не захоче (цього я теж боюся). Якщо б так склалося, то я б до нього змогла поїхати на декілька тижнів літом, а там може десь зимою. Хіба ж я така погана мама, що не вертаю його в Україну? (Я без скандала, судів, купи грошей і часу і не зможу його повернути, якщо колишній впреться).
Fotografkiev• 06 мая 2022
Ответ дляSomik
Ванга из вас так себе. Как и психолог. А вы без отца росли?
Нет, у меня полная семья и с отцом и матерью. Отец у меня вообще золотой, такого нужно искать ещё. Но я не понимаю людей, которые говорят, что отец на равне с матерью. Наверное не понимаю, так как я сама мать троих детей. Ни отец, ни бабушки, никто не могут заменить маму.
Fotografkiev• 06 мая 2022
Ответ дляagata116
так не мудак може стати мудаком, прлсто из желания мести и поддавшись эмоциям....мало ли причин.
Нет, это изначально заложено в человеке.
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляTammy21
Ваш син за кордоном навряд чи зможе загинути вiд бомб, його навряд чи будуть катувати, чи розстрiляють. Це достатньо переконливо?
від бомб ні, хочаааа терррракти....і розстріли в школах сша, трааапляються....та і інше теж...це кому як повезет...
Yamarisha• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
Можливо, але це в неї значить на глибокій підсвідомості, я ніколи не прагнула поїхати з України, скоріше всього, бо мені змалку внушалося, що сім´я це все. Мамі своїй я сказала, що так я тут біля них, але мій син має громадянство США, і якщо він захоче жити не в Україні, то я його тримати почуттям вини не буду, це хлопець, хай будує своє життя, де хоче. Хіба ж це значить що він мені не потрібен?
Все так, але ваша сім‘я - це ваша дитина в першу чергу. Можму синові вже 16 і я б нізащо не покинула його на батька в 13 років. Навіть зараз я ще дуже йому потрібна. Донька старша на 3 роки і вона вже майже повністю самостійна. Скільки років вашим батькам?
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
мудачила, да, золожен, а мерзопакостным мудачком можно стать и это факт.
с возрастом люди меняются только в худшую сторону.
Somik• 06 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
У вас есть сын - подросток?
Tammy21• 06 мая 2022
Ответ дляagata116
Угу. Ви часом венгерську казочку про вишитий полушубочек не пам’ятаєте? Загуглiть. Вам сподобається.
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
конечно.
у мамы особая связь еще в утробе), это гормоны и они ну ооочень много значать.
у мужчин все по другому.
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляTammy21
нет, казочки от орбана гандона не хочу слушать...мутить начинает.
Tammy21• 06 мая 2022
Ответ дляagata116
Вы всегда такая ... интересная или это мне так повезло? Какое отношение орбан имеет к народной сказке?
за крок до весни• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
1. Дитина довчається в укр школі онлайн. Громадянин він аж півтора місяця. Я знаю, що проблеми, але я вивчила це питання, і все одно в мене є шанс виграти війну за опіку, якщо потрібно буде.
2. Так, це питання мене також хвилює, зараз він не п´є зовсім, але якщо почне, то звичайно я туди їду і займаюся поверненням сина в Україну
Проблема не у вашій опіші. А у тому що дитина, яка проживає у США в статусі ПМЖ чи громадянина повинна відвідувати школу або бути зареєстрованою як хоум-скулер. Не можна отак ’моя дитна десь там щось там онлайн вивчає’, це лише по турвізі так можна. Ваша дитина у іншому статусі, тому рано чи пізно вашому чоловіку доведеться зайнятися цим питанням.
Я розумію чому ви відтягуєте, вас мама добряче накрутила, але вам потрібно влаштувати сина в школу. Навіть якщо вам це здається неправильним рішенням, таким що віддаляє.
Тим паче зараз триває запис на осінній спорт. У нас вже 6 тижнів як відкрито, а через 3 тижні початок ’осінніх’ тренувань. Якщо ви захочете, дитину віддати на спорт не за всі гроші світу, вам потрібно цим зайнятися уже зараз.
13 років - це дитина піде у 8 клас чи зараз у 8-му. Теж є про що подумати. Бо якщо наступний рік у вас буде 9-ий, можливо вам знадобляться літні курси, або літня програма для того щоб влитися у старшу школу, а на них теж потрібно встигнути записатися.
Не відтягуйте це питання. Думайте про дитину. Про його безпеку. Вік у васшого сина уже такий, що не варто упускати момент.
У всіх ваших дописах червоною ниткою ’повернення в Україну’. Звісно - це ваш вибір, але дайте можливість вашому сину зробити свій вибір, не створюючи йому штучних обмежень. Йому буде легше розпочати адаптацію і соціалізацію зараз. А потім він завжди зможе повернутися.
Ще раз підкреслюю, на вашому місці, я б шукала шляхи приїхати до сина і зробити все правильно, а не шукати шляхи забрати сина назад і будь що буде.
Ollka• 06 мая 2022
Ответ дляvecya
Я тоже за Штаты, однозначно, но с мамой или чуть позже. Но опять же, все зависит от отношений в семье, между родителями, ребёнка с родителями. Если все прекрасно, можно эту связь и он-лайн держать, а если какие-то трудности, то, увы
Так мама однозначно не может.
Нужно исходить из тех данных, что есть
за крок до весни• 06 мая 2022
Ответ дляagata116
а может боится агрессиии отца, который бухал в свое время.
и да, летом война не закончится.
Я теж боюся того, що тато буде випивати, а дитина побоїться сказати. У школу дитину не віддають, шучно обмежують соціалізацію. Це - тривожні дзвіночки.
Зі сторони батька, що він це допускає, а зі сторони мами, що вона цього бачити не хоче.
lovely• 06 мая 2022
Залежить від того, які відносини з батьком, і на скільки він відповідальний. Ну і звичайно маму ніхто не замінить((. Будьте готові, що відносини ваші з сином стануть холоднішими, бо в його складний підлітковий вік вас не буде поруч.
Якщо прагматично дивитися на ситуацію, може і краще там залишитися, але я б у такому віці дитину не відпустила.
Плюс у батька може хтось з´явитися, також не однобоко може бути.
Але це ваша сім´я і вам вирішувати.
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляTammy21
какой народ такие и казки((
сорри, отрицательно отношусь ко всему венгерскому, после 24.02.
отвернуло.
Anna_cherry• 06 мая 2022
Гражданство очень сложно получить, надо сдавать экзамен по языку и много других моментов.
Возможно, Вам сказали неправду, относительно получения гражданства сыном.
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляза крок до весни
может там соц.службы хорошо работают. Разберутся в случае чего
Tammy21• 06 мая 2022
Ответ дляagata116
какой народ такие и казки((
отвернуло.
Да я уже поняла, ага. Алогичность и категоричность. Я не буду вам больше отвечать, нет сейчас ресурса на подобное.
СюняГуня• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
Я це теж бачу, я можу його тут тіскати, годувати краще ніж тато, балувати і купувати все що він просить (є такий грішок). З татом він вже трохи язика прикусив, плюс тато там муштрує, підйом, уроки, хатевг обов´язки, стірка, посуда, тут це все я б робила і передала б це золотце невістці...
Хлопець на своєму місці, з батьком. Ну, трошки раніше відірвався від маминої спідниці. Все добре.
Коли ви так піклуєтесь про сина, то це ви, в першу чергу, піклуєтесь про себе, а не про нього. А зараз він росте чоловіком поряд з батьком.
Ви правда думаєте, що після адаптації в Штатах, коли він оглянеться, коли в нього знайдуться нові друзі, йому буде гірше, ніж у Вінниці?
Я зараз закордоном і мрію повернутись додому. Я з 2ма синами. Старшому також 13. Мені крутиться в голові думка, як і на кого його тут лишити. Якби з батьком, то тільки б раділа.
автор antonia-wade • 06 мая 2022
Ответ дляagata116
зачем муштра подростку?
по нормальному нельзя??
а как вы его вообще заберете, если он не отпустит
Може це тільки для мене здається муштрою, але інколи це справді переходить в розряд роби так тому що я так сказав, я з сином звикла домовлятися і слухати його думку, в його тата цього немає, це мені малий розказував, тому я не думаю, що син вибере його а не мене. В мене є хороші шанси добитися через суд, щоб сина відпустили в іншу країну зі мною, а бм зобов´язали дати дозвіл на виїзд. Я ще тільки радилася і оцінювала свої шанси, син сказав поки почекати з судами і т.п.
автор antonia-wade • 06 мая 2022
Ответ дляAnna_cherry
Во Флориде климат кошмарный, летом жара непереносимая плюс высокая влажность.
Муж с 13 до 26 лет прожил в США, Джексонвиль.
Могу рассказать немного.
Ходил в школу, по периметру огороженная колючей проволокой, на входе- много охраны и рамки, реагирующие на метал, как в аэропорту.
В океане особо не купаются, волны очень высокие. Серфинг. Акулы. Да, видела фото -сестра мужа держит маленькую акулу в руках.
Но самый лютый капец я рассказывать не буду. Касательно наркоты, криминала. Медицина- это оооочень дорого, мед.страховка не покрывает все затраты. 50*50
Но...
Если они живут в ,,хорошем,, районе. Сын посещает спорт секции, под жёстким присмотром мужчин, то Вам не стоит переживать.
Дякую за такий розгорнутий опис, я думаю, що щось подібне чекає і мого, навряд вони будуть жити в дорогому районі з хорошою школою. Тому він захоче повернутися в Вінницю в свій ліцей, або навчатися вдома, як він це робив останніх півтора року, і ходити в тренажерний зал і басейн. Я тут йому реально можу дати більше ніж там. А якщо не дай бог син там захворіє...
автор antonia-wade • 06 мая 2022
Ответ дляagata116
ясно.
я прочитала все ваши ответы и мне...просто не нравится ваш б.м. не знаю почему, но вызвал негатив.
ребенка, я бы забрала, но это я и я бы забрала своего))
І він вам правильно не подобається))) але наче батько, проводять разом час, щось вчить його, наче не хочеться його цього позбавляти, тим паче коли тут така ситуація, але так, на зговорчивість бм я не надіюся і готую другий фронт.
Вера• 06 мая 2022
Автор, нехай там повчиться рік, він добре мову вивчить.
Marvi• 06 мая 2022
Ответ дляТа ту та
Можно сказать дали ребенку карт Бланш и путевку в жизнь с гражданством США.

Да он в жизни не вернётся в Винницу после океана и рыбалки во Флориде, Диснейленда, гаджетов, уровня жизни, путешествий, которые отец может дать и т.д.
Зря вы так думаете, по разному бывает, у дочери лучшая подруга не захотела там жить вообще , вернулась сюда сама в старших классах тут училась, мама в Америке из обеспеченных сама , вышла там замуж, после учебы вернулась сюда и старшая. Мама сейчас с Америки выбиралась на перекладных, уже после начала войны, теперь девчонки с ней не уезжают , не хотят , она с ними, бедный муж в Америке в шоке
Не все мечтают сбежать в Америку
анна 1986• 06 мая 2022
Он уже скорее всего не вернётся. Будет там жить. Почему вы с ним не поехали? Эгоистично просить его вернуться в страну,где небезопасно.
автор antonia-wade • 06 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
Боже, як же дробе треба думати обираючи батька своім дітям, щоб не потрапити на якогось мудака.
Так, мені було 20 років....
cherkashka@i.ua• 06 мая 2022
Автор, ви хороша мама, що відпустили дитину! Хлопець у безпеці з батьком, дядьком, вони їм займаються. Він вивчить мову, побачить багато нового, а головне не побачить війни! Бабусю не слухайте, вона скучає за хлопчиком...не думає про його безпеку, це такий собі егоїзм. Будете скучати за ним....та що робити ..зараз страшні часи. Вважаю, що правильно вчинили
Подрысь• 06 мая 2022
Вам нужно отпустить сына чуть раньше, чем это произошло бы в мирное время. Трудно, но сейчас это неоходимо. Лучше поддерживайте с ним связь и летайте к нему в гости.
Green14• 06 мая 2022
Мені здається, як ви зараз не вчините - все одно син буде вас винити. Якщо заберете - скаже колись, що ви позбавили його перспектив. Якщо залишите - звинуватить, що йому не вистачало мами. Для його майбутнього краще спробувати піти в школу там. Домовтесь з ним за якийсь конкретний термін - якщо не звикне за півроку, то заберете.
uma• 06 мая 2022
Почему все так уверены, что Америка это великое счастье? Как я понимаю, мама тне продавец из АТБ (сорян перед продавцами), с явно хорошей работой, нормальным уровнем жизни ( не каждый по работе может оформиться в Черногории), устроенной личной жизнью. Да, сейчас в Украине опасно в некоторых регионах, но мама живет в Виннице, а не Харькове или Николаеве, где очень стремно сейчас. Ребёнок хочет быть с мамой, мама хочет быть с ребёнком. Армия мальчику не грозит. В случае обострения можно выехать. Потусит лето с папой и можно возвращаться.
Я всегда за то, чтоб дети были со мной. Трудности тоже можно учиться разделять с семьей. Они тоже часть жизни.