antonia-wade• 06 мая 2022

Переконайте мене, що моєму синові за кордоном буде краще

В зв´язку з війною мого сина забрав в США його батько, з яким ми розлучені вже майже три роки. Сину 13 років Ми живемо в Вінниці. Зараз вони живуть в брата колишнього чоловіка в Флориді. Скоро кол. чоловік винайме окрему квартиру. Ще до війни він мав його туди забрати на три місяці, як почалася війна, їх від´їзд прискорився,. Зараз кол. чол каже, що поки війна не закінчиться, він сина сюди не пустить, і що він піде там в школу. Син хоче вже додому, йому там скучно, в школу там він ідти не хоче, немає друзів, та і з батьком бувають конфлікти, хоча я відмічаю і позитивні моменти, що він там з мужиками став більш самостійний і т.п. Я з однієї сторони і була б не проти, щоб він там походив в школу один рік, тим паче, що тут діти в школу навряд підуть 1го вересня. Але моя мама мене гризе, щоб я його вертала сюди, типу тут же є діти і нічого якось живуть, і що я за мати така, що можу дитину більше ніж на рік віддати і що потім він сюди не захоче (цього я теж боюся). Якщо б так склалося, то я б до нього змогла поїхати на декілька тижнів літом, а там може десь зимою. Хіба ж я така погана мама, що не вертаю його в Україну? (Я без скандала, судів, купи грошей і часу і не зможу його повернути, якщо колишній впреться).
автор antonia-wade • 06 мая 2022
Ответ дляlisulya
А от тут я б напряглась. Дивіться, щоб одного разу не прокинутись позбавленою батьківських прав.
Тут я тримаю вухо по вітру, мене бм цим лякав, але це не так просто зробити, але я готуюся і до такої ситуації. Якщо почнуться рухи в ту сторону, я можу оформити пмж в Чорногорії по роботі, подати в штатах в суд на бм і в мене є шанс виграти опіку, син вже дорослий і скаже з ким він хоче жити
автор antonia-wade • 06 мая 2022
Ответ дляagata116
13, це вже тінейджер...але і не дорослий((
через 5 років армія, ясно, що ні і ні....
я би зараз не відпустила, мабуть, пізніше зоб залишився на завжди, так.
Армія для нього не проблема, він вже громадяни іншої країни,тут буде жити на посвідці
автор antonia-wade • 06 мая 2022
Ответ дляТа ту та
Можно сказать дали ребенку карт Бланш и путевку в жизнь с гражданством США.

Да он в жизни не вернётся в Винницу после океана и рыбалки во Флориде, Диснейленда, гаджетов, уровня жизни, путешествий, которые отец может дать и т.д.
Я цього боюся, що він не захоче в Вінницю, але чогось серцем знаю, що повернеться до мене, може після 18 знову десь чухне, але до того він схоче бути зі мною, а якщо не схоче, на що ж, я нічого не зроблю з цим
Somik• 06 мая 2022
Ответ дляvecya
Я не сказала, что хуже. Я не знаю, какие отношения у мальчика с папой, да и с мамой тоже.
Но… 13-14 лет, это сложный, эмоциональный этап. Подростковые бунты, я сам, я взрослый, родители ничего не понимают и т.п. Поэтому очень важно сохранить контакт с ребенком.
Мальчику-подростку важнее отец ( при условии , что он адекватный) , это будущий мужчина , мама важнее в раннем детстве. Смотрю на сына-подростка и понимаю, что я ему не могу показать ни как вести себя в определённых ситуациях, ни научить мужскому подходу к принятию решений, он часто злится на мои советы. Моя функция обнимашки и тортик испечь) Отец однозначный авторитет.
Петрик• 06 мая 2022
Моему тоже 13 лет и я вот подумала, как бы я поступила на вашем месте.
Наверное, оставила бы сына пока в Америке, тем более он с отцом.
автор antonia-wade • 06 мая 2022
Ответ дляvecya
Так, я згодна, що це складний вік, і звичайно хочу щоб в цей час я була поряд, але розумію що і чоловічий приклад і увага батька йому важлива, про мене він знає, що якщо тато буде його ображати, то я через пару днів прилечу і зроблю розгон. Ми кожен день спілкуємося, стараюся не втратити зв´язок
смакота• 06 мая 2022
Думайте о сыне. Здесь ему пока делать нечего. В этом году еще все не закончится. Тем более стали говорить о голоде предстоящем. Вы де не хотите испытать ребенка на выживаемость?отпускайте со спокойной душой и здесь уже налаживайте жизнь с мамой. Она ведь тоже в незащищенной категории. Так будет лучше для всех. Я так думаю. А с сыном можно общаться каждый день по видеосвязи. Слава его создателю!
автор antonia-wade • 06 мая 2022
Ответ дляSomik
Я це теж бачу, я можу його тут тіскати, годувати краще ніж тато, балувати і купувати все що він просить (є такий грішок). З татом він вже трохи язика прикусив, плюс тато там муштрує, підйом, уроки, хатевг обов´язки, стірка, посуда, тут це все я б робила і передала б це золотце невістці...
Мисато• 06 мая 2022
Я би в серпні забрала б додому. 13 років це не такий вже й дорослий вік, як тут багато хто пише. І це саме ті роки, коли ви можете ще не втратити зв´язок з дитиною. Також зважте на те, що вчителі в США багато уваги приділяють тому, щоб від´єднати дитину від сім´ї в тому відношенні, що вчать дітей розповідати про сімейні проблеми вчителям чи соц.працівникам, що батьки окремо, а дитина, як особистість, окремо й багато чого іншого. Зважайте, що наша ментальність щодо родинних зв´язків дуууже відрізняється від американської.
Якщо вже бачите сину майбутнє там, то краще, щоб тут вчився до 9-10-го класу, а там йшов у high school. І взагалі, спочатку треба з´ясувати, як батько бачить його освіту й оплату за навчання, бо коледж - задоволення не з дешевих. І там взагалі система вищої освіти побудована досить цікаво. Далеко не всі мають змогу закінчити коледж. Бо, щоб вчитися, потрібні гроші й час на навчання. Якщо завалюєш іспит з курсу, то мусиш знову ж йти на той самий курс і знову його оплачувати. Щоб скласти іспит, то треба вчитись. А щоб вчитися, то треба час. А часу не вистачає, бо працюєш)))
Ollka• 06 мая 2022
Ответ дляvecya
Согласна, подальше от войны, но … непременно с мамой!
Так парень не маленький и папа рядом. С мамой на связи ежедневно.

Я за штаты. Язык, среда, новые эмоции, новый опыт в учебе в том числе.
за крок до весни• 06 мая 2022
Я бачу дві проблеми
1) дитина не відвідує школу. А ви пишете, що дитина громадянини (не знаю, що ви під цим маєтена увазі, але якщо це так, у вас уже проблеми)
2) питущий батько. Колишніх алкоголіків не буває. А у вашого ще й зміни у способі та стилі життя.
Їдьте до дитини і тримайте все під контролем. Або контактуйте з тим, хто зможе тримати під контролем. Замість вас.
На накручування з боку вашої рідні - не зважайте. Розгляньте це, як шанс вам з теперішнім чоловіком переїхати, хоча б на два роки. Вмовляйте колишнього чоловіка підписати вам форму підтримки і їдьте до дитини.
PAJAMA ROOM• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
Мій син за мною скучає звичайно, але йому там приділяє увагу дядько і батько, вони ходять рибалити на океан, купатися, ось зараз красить човен, тут він би в кращому випадку сидів в комп´ютері.
Ви хороша мама. Я думаю добре зробили - ваш син у безпеці з рідною людиною.

Ви не винні що війна. Хто вам дасть 100% гарантію що вам нічого не прилетить у дім? Мама? - дуже сумніваюся. Це ваша дитина і ваша відповідальність. І таке ваше з колишнім чоловіком рішення як батьків.
Somik• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
Отож) Я зараз в сім’ї , де в мами дочка і син , син не одружений , йому 43 і мама йому кожного ранку робить бутерброди і какао) Дочці і онучці ні)
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
зачем муштра подростку?
по нормальному нельзя??
а как вы его вообще заберете, если он не отпустит
Anna_cherry• 06 мая 2022
Во Флориде климат кошмарный, летом жара непереносимая плюс высокая влажность.
Муж с 13 до 26 лет прожил в США, Джексонвиль.
Могу рассказать немного.
Ходил в школу, по периметру огороженная колючей проволокой, на входе- много охраны и рамки, реагирующие на метал, как в аэропорту.
В океане особо не купаются, волны очень высокие. Серфинг. Акулы. Да, видела фото -сестра мужа держит маленькую акулу в руках.
Но самый лютый капец я рассказывать не буду. Касательно наркоты, криминала. Медицина- это оооочень дорого, мед.страховка не покрывает все затраты. 50*50
Но...
Если они живут в ,,хорошем,, районе. Сын посещает спорт секции, под жёстким присмотром мужчин, то Вам не стоит переживать.
автор antonia-wade • 06 мая 2022
Ответ дляМисато
Я б теж хотіла його забрати, але бм не пустить, він каже, що якщо в Україні діти в школу не підуть, то хай іде там. Про освіту, дякую, що пишете деталі такі, але це може й непогано, якщо його будуть розпитувати, там є багато поганого що можна взнати про батька, що може зіграти мені на руку, якщо я буду боротися за опіку. Щодо навчання в коледжі там, я не маю ілюзій і хз чи потягне його батько навчання, і чи син потягне там навчання.
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
ясно.
я прочитала все ваши ответы и мне...просто не нравится ваш б.м. не знаю почему, но вызвал негатив.
ребенка, я бы забрала, но это я и я бы забрала своего))
Pole• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
Поясніть сину, що за шанс пожити в США зазвичай люди змагаються, тому треба розглядати таку поїздку як тимчасову, але використати час по максимуму. Підтягнути знання англійської- хіба це погано? Помандрувати та побачити нові місця і культуру, познайомитися з однолітками, з якими, можливо, дружитиме й надалі. В такому дусі...
автор antonia-wade • 06 мая 2022
Ответ дляза крок до весни
Я бачу дві проблеми
1. Дитина довчається в укр школі онлайн. Громадянин він аж півтора місяця. Я знаю, що проблеми, але я вивчила це питання, і все одно в мене є шанс виграти війну за опіку, якщо потрібно буде.
2. Так, це питання мене також хвилює, зараз він не п´є зовсім, але якщо почне, то звичайно я туди їду і займаюся поверненням сина в Україну
vecya• 06 мая 2022
Ответ дляOllka

Я тоже за Штаты, однозначно, но с мамой или чуть позже. Но опять же, все зависит от отношений в семье, между родителями, ребёнка с родителями. Если все прекрасно, можно эту связь и он-лайн держать, а если какие-то трудности, то, увы
Be_me• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
Можливо, але це в неї значить на глибокій підсвідомості, я ніколи не прагнула поїхати з України, скоріше всього, бо мені змалку внушалося, що сім´я це все. Мамі своїй я сказала, що так я тут біля них, але мій син має громадянство США, і якщо він захоче жити не в Україні, то я його тримати почуттям вини не буду, це хлопець, хай будує своє життя, де хоче. Хіба ж це значить що він мені не потрібен?
це значить, що ви адекватна любляча мама, яка в першу чергу думаю за майбутнє і щастя своє дитини,а не за себе-любу. Чого не скажеш про Вашу маму. Вона ж не заради онука на мозок капає,а заради себе. Але мусите списати на старість. Ви даєте сину шанс і він там не сам, не з чужою людиною. Повернутись можна завжди,а от хоча б рік повчитись в Америці-це великий плюс його англійській.Він Вам скаже за це дякую.
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляSomik
так їх двоє, хай по чепзі роблять і ще й бабі)), а синуля сам))
alena2013• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
В мене стосунки з колишнім не дуже і компроміс з ним складно знайти, якщо він впреться, що він так вирішив. Він коли зробив йому громадянство так злорадствував, що тепер я сина не вивезу з США без його дозволу. Він теж казав, що поки не кінситься війна, але чи на зло мені чи ні, сказав, що і поки на Донбасі не кінчиться, а це може бути довго. Але якщо дитина там вже буде мучитися, то я почну процес щоб його забирати, але це суди, і сину треба буде в суді казати, що він не хоче жити з татом, а хоче зі мною. Я його запитала, чи починати мені цей процес, він може затягнутися і це спортить їм там атмосферу. Син сказав, що йому там нормально і може літом закінчиться віцна і він вернеться, щоб я не починала весь цей кіпіш
Ваш ребенок оказался мудрее вас.
Fotografkiev• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
Боже, як же дробе треба думати обираючи батька своім дітям, щоб не потрапити на якогось мудака.
Somik• 06 мая 2022
Ответ дляagata116
Ні! З мамою тут ніхто не сперечається! ) Вона всім заправляє)
nikoletta008• 06 мая 2022
Ответ дляantonia-wade
Мы в Виннице живем больше месяца . И я не вижу тут войны . Поверьте , я из Нико и я знаю , о чем говорю .
Автор , забирайте сына . И никого не слушайте . Не все приживаются за границей . Многим тяжело и даже со временем ничего не меняется . Если причина не в скучании за мамой , то ему там просто плохо .
Второй вариант : Вы едете туда и живете вместе .
Третьего не дано .
P.S моя дочь в Польше , в семье близких . Но в конце июня я ее заберу . Это наше общее решение . А ближе к сентябрю будем решать , где и как жить дальше .
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляalena2013
Ваш ребенок оказался мудрее вас.
а может боится агрессиии отца, который бухал в свое время.
и да, летом война не закончится.
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляSomik
якщо всії все влаштовуе то гуд))
Tammy21• 06 мая 2022
Ваш син за кордоном навряд чи зможе загинути вiд бомб, його навряд чи будуть катувати, чи розстрiляють. Це достатньо переконливо?
agata116• 06 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
так не мудак може стати мудаком, прлсто из желания мести и поддавшись эмоциям....мало ли причин.