Renata Ft• 06 мая 2022

Какой зубной пастой пользуетесь ?

Я в поиске пасты, до этого покупала сплат но отказалась из за того что это Росия . Похвалите свою пасту .
anja_kom• 06 мая 2022
Ответ дляNicole F
Ці подобаються.
На другому фото назва багатообіцяюча)))

nata-provans• 06 мая 2022
Веледа, подобається
Товари з Європи• 06 мая 2022
Dentalux 7 сама крута паста ,перепробувала дуже багато різних європейських
,саме ця паста підходитьть для чутливих зубів і пломбує мікротріщини
Українські це взагалі не відомо що
Rubiii• 06 мая 2022
рокс, дабур, сплат, бланкс
Викуся29• 06 мая 2022
Ответ дляТовари з Європи
Українські це взагалі не відомо що
И у меня такая
Анжелика93@• 06 мая 2022
Лесной бальзам) Еле в мене з зубами все норм. У чоловіка проблеми то йому Parodontax купую
kot trifon• 06 мая 2022
Ответ дляanja_kom
Та не хочеться за доставку платити. Наш лікар в мережі ’Шарм’ купує. Але я не застала в наявності.
в розетке в пунктах выдачи бесплатно, в мэйк ап не знаю
nikiya• 06 мая 2022
Ответ дляfaustria
CREST - вже багато років. І дитині купувала змалечку, і всю сім’ю підсадила.
Вперше стоматолог порекомендував років 7 назад
А ви в курсі що це той самий бюджетний бленд а мед тільки під європейською назвою ?)))
Gal_etka• 06 мая 2022
Desert Essence, від неї не тошнить, бо від інших тошнить.

Jemma_Jemma• 06 мая 2022
Парадонтакс. Очень нравится
летта• 06 мая 2022
Ответ дляАнжелика93@
) я так люблю лесной бальзам, даже за границу его взяла)
kot trifon• 06 мая 2022
и еще эта классная отбеливаюшая, во флаконе
https://makeup.com.ua/product/125737/
i_sho• 06 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Сплат не отказалась, потому что без фтора
Предложите аналог, перейду
все є

https://www.notino.ua/zubna-pasta-bez-ftoru/?gclid...
ShellyBelly• 06 мая 2022
Швейцарська. Найулюбленіша
Lovekisses44• 06 мая 2022
Мне локалут нравится, нравится что она немного вяжет а не как другие мылятся.
Sakura-18cb• 06 мая 2022
Президент для меня самая лучшая, хорошо снимает налёт. Вроде как Италия.
Tammy21• 06 мая 2022
Ответ дляfaustria
Крест - це наш ’блендамед’, його з самого початку як на наш ринок виводили, ребренднули.
Natalia505• 06 мая 2022
Kerasys для мене Корея найкращі.
feya_s• 06 мая 2022
Автор, тут где-то в подобной теме писали, что Splat уже несколько лет как выкупила Швейцария. И учитывая, что ее не убрали с полок магазинов, как, например, марку Чистая линия, то похоже так и есть.

Про другие пасты: пользуемся Sensodyne, ее и стоматологи рекомендуют

faustria• 06 мая 2022
Ответ дляTammy21
вибачте, я пробувала ’наш блендамед’ - не то пальто))))
Tammy21• 06 мая 2022
Ответ дляfaustria
Та вiрю, бо на рiзних заводах, рiзна якiсть. Я у Нiмеччинi зараз на масмаркет перейшла. У нас на тi ж самi марки - жахлива реакцiя, то сип, то почесуха. А тут бальзам за 3 євро, шампунь за 2 i ок, волосся нiби пiсля дорогих процедур.
faustria• 06 мая 2022
Ответ дляTammy21
бо для нас, як для країн третього світу, все робили відповідної ’якості’ для здешевлення (((
Тому Крест купую в США
Яриночка2• 06 мая 2022
Ответ дляanja_kom
Мейкап доставка бесплатно от 100грн курьером, от 600грн новой почтой бесплатно. А вообще там много вариантов доставки, можно выбрать по желанию
Natalia505• 06 мая 2022
Зараз така. https://makeup.com.ua/ua/product/357555/
ludmila905• 06 мая 2022
english book• 06 мая 2022
Десь було відео по пастах.Там саме розбирався склад,властивості тих чи інших компонентів.Висновок там дуже простий-більшість паст повністю виконують свою роботу на відмінно.Єдине була рекомендація,мати одну основну,і одну-дві додаткові.
Наприклад основна очищуюча паста,і додаткова для здоров´я ясен.
faustria• 06 мая 2022
Бачили прикол про бабцю і пасту ’СОЛДАТЕ’?
ARAIL• 06 мая 2022
Ответ дляSakura-18cb
+++ Президент
Стрекозявка• 06 мая 2022
Ответ дляfaustria
Неее
faustria• 06 мая 2022
Ответ дляСтрекозявка
Неее
https://www.tiktok.com/@pm_school_studio_kreem/vid...