В мене цей симптом вже 2 тижні. Якось збіглося з ОРЗ, було чхання та нежить, різало очі. Потім застуда пройшла, а стан очей лишився без змін (( Купила "Віаль сльоза", покращення не відчуваю. Це аналог "Штучних сліз". Потім офтальмолог написала, що "Віаль" погані, порадила три інших препарати на вибір, але в них усіх різний склад: два з гіалуронкою, один - з вазеліном, гліцерином та полоксамером. Не знаю, що ефективніше. Всі три дорогі, 300-500 грн.
Ответ дляmarre
Я мучаюсь с сухостью и часто присоединяется конъюнктивит. Пробовала разные капли, потом попала в офтальмологический центр и мне выписали хлоргексидин с NaCl, 2:3. Пока капаю это, набирая в шприц.
Але хлоргексидин - це антисептик, його не можна довше кількох днів, як і антибіотик
Ответ дляUlipysik
Из Ваших трёх, я бы выбрала Луксиал плюс.
Глицерин, масла, красители в глаза - как-то не очень.
Я столкнулась с проблемой сухости глаз, когда работала в офисе с системой кондиционирования в зимний период.
Себе я брала Теалоз Дуо. Стало намного легче.
Луксіал важко знайти по Києву. Про Теалоз зараз почитаю. Дякую!
Namsarey288• 07 мая 2022
По рекомендации детского офтальмолога:
1. Хило-дуал или Хило-комод
2. Теалоз-дуо
Составы без вредностей. Пользуемся всеми по очереди.
1. Хило-дуал или Хило-комод
2. Теалоз-дуо
Namsarey288• 07 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Дякую!
Ещё перед выбором смотрите на срок годности после открытия флакона. Допустим у Хило-дуал 6 месяцев, расход экономный. Капли з гиалуронкой мягкие. Применять капли в течении дня можно не ограниченное количество раз. Привыкания нет.
Ответ дляNamsarey288
Гіалуронка ж не тільки зволожує, а й заживляє? Бо мені здається, що в мене не просто сухість. Відчуваю печіння