15-річна дівчинка на ім´я Ліза з Попасної, що на Луганщині, з простріленими ногами вела авто, щоб урятуватися від обстрілів.
Дитина вивезла з-під обстрілів ще кількох дорослих із сильними пораненнями.
Юна героїня проїхала загалом близько 30 кілометрів.
SIM
Юлия Днепропертовск• 07 мая 2022
Видела видео с ней. Она герой! Не каждый взрослый человек адекватно отреагирует в такой ситуации
Юлия Днепропертовск• 07 мая 2022
Ответ дляirina _d
Суки эти рашисты, пересрали детям детство и юность(
Девчушка герой, конечно.
Да, детство пересрано. Вспоминаешь себя, школа, все открыто. Тут блин ковид сначала, теперь война. Твари!
Dimonsan 03• 07 мая 2022
В нашей стране прекрасные дети!!!
И люди!!
Сегодня смотрела сюжет о мальчишке, у которого мама умерла от ранения (я так поняла) на руках
И осталось четверо братьев и сестричек, он их опекун, он когда говорил о них - на лице такая улыбка и глаза аж сияют, видно что очень любит их и заботится.
И люди!!
Belosnezka1980• 07 мая 2022
Діічинку звати Настя, її впізнала вчителька. Настю розшукували. На фейсбуці вчителька відписалась, що у дівчинки, коли та була малою, при трагічних обставинах загинула мама, і та стала опікуватись, ще зовсім маленьким братом.
Ответ дляDimonsan 03
В нашей стране прекрасные дети!!!
И люди!!
Так, теж вчора бачила
Хлопчині 18 лишень
Ответ дляBelosnezka1980
Эту девочку из Попасной зовут Лиза Чернышенко. О какой Насте вы пишете?
Belosnezka1980• 07 мая 2022
Ответ дляalena2013
Її впізнала вчителька, і відписалась, що це Настя, ім´я Ліза написали помилково. Це я читала на фейсбуці, наскільки правда-ге знаю.
Belosnezka1980• 07 мая 2022
Ответ дляalena2013
Ее именем пестрит вся новостная лента и по ТВ показывали. Думаете, девочка в 15 лет не знает, как ее зовут?
Я нічого не думаю, я написала тільки те, що прочитала у фейсбуці. Саме там, відписалась вчителька, яка сказала, що Ліза, було написано помилково.