Дитина навчається в першому класі приватної онлайн-школи. Обрали таке навчання минулого року через пандемію і певні сімейні обставини. На 2-й клас був план віддати дитину до звичайної школи. Виглядає так, що тепер традиційного навчання не буде, а буде дистанційне. Чи залишати дитину в приватній онлайн, чи оформлювати до звичайної? Приватною ми задоволені. Дистанційне навчання в звичайній школі - не пробували.
Олимпиада80• 07 мая 2022
Ответ дляВозрастная
Задоволена матеріалом та викладанням. Не задоволена тим, що не можу достатньо приділяти уваги дитині під час занять і все контролювати. Там є додаткова опція - онлайн-уроки. Є онлайн зустрічі з однокласниками. Є вебінари. Загалом багато всіляких форм і видів занять. Але в більшості випадків потрібно поруч з дитиною бути. Тільки якщо дитина дисциплінована, сумлінна, можна довірити самостійно все виконувати. Але моя не така :(
Зрозуміло. Маленька ще
Ответ дляВозрастная
Оптіма. Для першого класу 2500грн/місяць. Старші трохи дорожче, здається.
У Оптима очень интересные уроки, моей дочке очень понравилось. А обычная школа уроки онлайн - учитель кричит, нервничает, дети шумят, моя не все успевает записать, часто сирены, тогда нет урока. Так что если деньги на Оптиму есть, то конечно для ребенка она лучше. А социализация - кружки, спорт достаточно.
Платья Всем• 07 мая 2022
В школах на 30 человек не вижу ничего хорошего.
Мой с 1го по 4ый учился в частной.
С 5го пошёл в общую возле дома. Учится уже в 7ом
Но хотел бы вернуться в частную, микроколлектив, понятнее объясняют. Дисциплина свободнее.
Щачем их ущемлять?
В обеих учился на 4-5 (8,9-11 баллов)
Мой с 1го по 4ый учился в частной.
Щачем их ущемлять?
В обеих учился на 4-5 (8,9-11 баллов)