Сын друзей в 5 лет ведёт себя неадекватно: обрывает деревья и кусты, крошит все вокруг, орет и без конца пугает , брызгая слюной в образе какого то монстра.Очень люблю и уважаю своих друзей, но после 30 минут такого общения у меня начинает дёргаться глаз, особенно в помещении.Замечения родители ему не делают.У вас были такие ситуации?
Inna Medvetska• 08 мая 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Тоесть вам просто было не комфортно рядом с собственным ребёнком. Это ужасно. Вы так все время живете, ориентируясь на мнение окружающих, что кто подумает, скажет, как посмотрит? Или таки иногда проступаете так, как удобно вам и вашей семье, без дёрганий и оглядок на посторонних?
А вам сильно комфортно з постійно верещащою дитиною поряд? От моя була така.
У мене і зараз око сіпається, якщо поряд мене дитина верещить. Хоча доньці вже 14 буде.
Більше дітей я не народила і не збираюся.
Мене мало цікавлять оточуючі. Але я в першу чергу ціную свій комфорт. І я краще залишуся вдома, ніж буду постійно дитину з під стола витягати в ресторані чи сушити голову, чим її зайняти там
І я вважаю, що є місця, де малим дітям не місце, якщо ці діти не можуть всидіти на місці в силу віку і темпераменту
Irina-5d24• 08 мая 2022
Ответ дляInna Medvetska
Ну в мене теж є дитина і у всіх подруг теж є діти. І діти різного віку. Ми якшо зустрічаємося, то без дітей. На зустрічі з подругами я теж хочу розслабитися, а не слухати пісі, каки, їсти, пити, нудно і далі по списку
А якщо вже зустріч з подругами з дітьми, то це якийсь великий ТЦ, де є дитячі кімнати і всі зайняті своїм ділом і ніхто не ниє від скуки
Ну я з вами повністю згідна. В мене так само. Навіть коли кума просить взяти малих на зустріч то не беру. Запрошую до себе. Або беру і тоді йдемо до ресторану з дитячою кімнатою бо вони в мене теж не спокійні. Під столом не лазять, вже великі, але й поговорити спокійно не дадуть бо їм наші розмови не цікаві. І це теж нормально.
prozerpina123• 08 мая 2022
Ответ дляAlessa 35
Ну если я прошу мальчика не плеваться и не полевать слюной моего ребенка, а его мама в ответ на мою просьбу говорит мы не заразные, то вряд ли заскоки у меня.
Не вірю, що адекватна доросла людина може так відповісти на те, що її дитина плюється. Проблема не в дитині, а в їх батьках. Мені одне незрозуміло, що аас тримає поряд з ними? В моєму оточенні нема дорослих, які б милувадися, як їх дитина плюється в іншу
Ответ дляAlessa 35
Очень жаль таких детей, но я думаю что его родители бы о таком мне рассказали бы.
Думаю, что вышеперечисленные диагнозы скорее всего у родителей этих детей. Только такие больные родители не в состоянии воспитывать своих детей. Они только наблюдают, а ещё и восторгаются неадекватностью своих чад.