Deila• 08 мая 2022

У доньки 4р.почало сильно випадати волосся. Були в окупації..

Всім привіт.
Хвилює питання, можливо хтось зі схожим мав справу.
В окупації були 15дніа, вдалось дякувати Богу втекти в безпечніше місце. Що пережили буваю вам розповідати немає сенсу, самі розумієте.
Та через 3 тижні у молодшої доньки просто пучками полізло волосся, воно в неї і так не густе. Але саме зараз її залисини вже стали гарно помітно.
Даю комплексні вітаміни, п´є магне В6 та заспокійливе ( призначив педіатр) бо донька стала дуже агресивною після пережитого.
Можливо ви щось порадите, чим можна ще допомогти відновити та зміцнити волосся. І коли очікувати реальний результат?: І взагалі чи може це бути на фоні стресу і чи це нормально що воно так лізе ( маю на увазі в нашому випадку).
Дивлюсь на неї і хочеться плакати.. поговоріть зі мною(( дякую
Rose_m• 08 мая 2022
На фоне стресса это нормально(
Если есть возможность, то очень хорошо для нервной системы поделать хвойные ванны

Амазонка-3bef• 08 мая 2022
За дитину не підкажу. В мене колись після вагітності випадало пасмами. Допомогла вівсяна каша, щодня нею снідала протягом 6 місяців, перестало лізти,і почало відростати. Дуже видно було перепад до/після. Тепер стараюся, щоб вона завжди була в раціоні
автор Deila • 08 мая 2022
Ответ дляАмазонка-3bef
Не кожно дня але кашу таку готую. Дякую
Allize_di• 08 мая 2022
Якщо є можливість сходіть до педіатра, зробіть аналізи. Можливо з´явились проблеми з здоров´ям.
kirrrya• 08 мая 2022
дочка не болела?
после короны могут сильно выпадать волосы
у моей младшей дочки (6.5 лет) после пережитых обстрелов появились седые волосы , внешне психически стабильный ребенок (боится только громких и непривычных звуков)
miraclegirl• 08 мая 2022
Сдайте анализ на Д3 прежде всего, и на витамины группы б, а также общий белок (если он низкий- страдает транспорт всех веществ по организму. Если он низкий- это следствие плохой работы желчеоттока, плохой ферментации, низкой кислотности или же небольшого потребления усваиваемости белка). Ничего серьёзного не предпринимайте без анализов. Тут копать и копать.
anfisapetrowna• 08 мая 2022
А какое успокаивающее даете?
Toonika• 08 мая 2022
Вот группа телеграмм, можно у врачей там спросить
https://www.facebook.com/groups/iliveinck/?ref=sha...
lelya31• 08 мая 2022
У меня уже месяц выпадает.стресс какой-то пассивный.вроде не нервничаю.но все не так и сплю плохо.витамины ,маски не помогают пока.постриглась,вижучто волос отрастает. Но старый лезет(( а в детстве от стресса чуть не облысела,полоскала месяц отваром лопуха( корни лопуха), помогло. Вроде корни лопуха продаются в аптеке

Polinaanna• 08 мая 2022
Ответ дляАмазонка-3bef
То вам не вівсяна каша помогла, а сам організм почав відновлюватись після вагітності. В мене так само було , я просто постриглась під каре. Потім все чудово відросло
автор Deila • 08 мая 2022
Ответ дляlelya31
Так, нові бачу маленькі підростають. А старі йдуть геть( теж сьогодні підстригли і в аптеці купили корінь лопуха та масло реп´яха.
автор Deila • 08 мая 2022
Ответ дляanfisapetrowna
А какое успокаивающее даете?
Гдіцисед
автор Deila • 08 мая 2022
Ответ дляmiraclegirl
та видно треба.. сходимо здамо кров обов´язково.
автор Deila • 08 мая 2022
Ответ дляkirrrya
дочка не болела?
Хворіла, ми як виїхали то як біженців нас заселили у гуртожиток.
Перші 3 тижні чого в нас тільки не було і ротовірус і кишечне ... Там весь гуртожиток перехворів усім чим тільки можна. Одним словом жах
автор Deila • 08 мая 2022
Ответ дляToonika
Дякую. Але по цьому посиланню відкривається Черкаська группа
автор Deila • 08 мая 2022
Ответ дляToonika
Т
menina• 08 мая 2022
І стрес, і хвороби, видно, наклалося все. Вам потрібно з лікарем проконсультуватися. І ще прослідкуйте, чи вона сама їх не вириває - таке також може бути((
Toonika• 08 мая 2022
Ответ дляDeila
Т
Точна
https://t.me/medicalforua
Сорри

Проверила,работает
Toonika• 08 мая 2022
Ответ дляDeila
Дарсонваль читала, хорошо работает.

автор Deila • 08 мая 2022
Ответ дляmenina
Ні не рве. Воно саме залишається на гребінці. Я ж бачу кожного ранку як розчісую.
Просто дуже була перелякана, і зараз кожного гучного звуку боїться і біжить до мене на шию.
А коли були в окупації, вона мало спала і завжди у вісні дьоргалась аж підстрибувала(((
Я думаю це наслідки всього цього...
kanni• 08 мая 2022
Ответ дляАмазонка-3bef
Выпадение после беременности - норма, это выпадают те,что не выпадали во время беременности. За полгода как раз обычно все проходит. Так что ваша овсянка не при чем ))
tisinki• 08 мая 2022
нам приписывали витамины с цинком и селеном, волосы заметно улучшились
Амазонка-3bef• 08 мая 2022
Ответ дляkanni
Ну,знаєте,я багатодітна,і є з чим порівнювати,і є з чого робити висновки.
Амазонка-3bef• 08 мая 2022
Ответ дляPolinaanna
Пост вище
Solly85• 08 мая 2022
Ответ дляmenina
С последним соглашусь - у сына так появилась залысина и теперь волосы почти не растут. Началось за пару дней до войны, крутил - вертел волосы в одном месте, а потом как навязчивая идея стало - постоянно руки на голове в том месте. Не могут отрасти нормально волосы
kanni• 08 мая 2022
Ответ дляАмазонка-3bef
Ну тогда знайте, что в другие беременности / роды вам просто повезло, у большинства вылазят волосы после беременности и само проходит.
anfisapetrowna• 08 мая 2022
Ответ дляDeila
Гдіцисед
Слабенькое , после такого пережитого стресса. Она его рассасывает? Добавьте чай успокоител ный детский. Есть сироп фломма можно деткам с 3 лет, улучшает сон, уменьшает раздражительность.
25 апреля• 08 мая 2022
Ответ дляmiraclegirl
Вот прям 💯, Автор, прислушайтесь 🙏
Heksa• 08 мая 2022
Ответ дляАмазонка-3bef
Взагалі у всіх після пологів випадає волосся. Це природний процес, обумовлений гормональними зрушеннями.

А у дитини автора стрес.