Кажуть лайф дає безкоштовний інет, хтось щось чув?
Mary8478580• 10 мая 2022
Лайф не знаю, в Водафон дали 10 гиг в месяц бесплатного инета в месяц, ещё звонки в сети и по Украине
Mary8478580• 10 мая 2022
Ответ дляbananos
По моєму все дуже логічно
Закордон великий і в кожній коаїні свої оператори
Я так поняоа автор спрашивает про наших лператоров за границей
kapolinka2010• 10 мая 2022
Я перед выездом заказала в Лайф себе роуминг с большим объемом интернета. В итоге ни связи, ни интернета, спасибо хоть гугл карты работали((
__Kvitka__• 10 мая 2022
Це в середині країни, за кордоном не дають. Купіть карту місцевого оператора.
Вигідність залежить від країни, але у всіх приблизно однаково по Европі.
Наприклад в Австрії оператор Yeees за 10 евро на місяць дає 20ГБ, і дзвінки на українські номери (+380) абсолютно безкоштовні і не обмежені.
Mary8478580• 10 мая 2022
Ответ для__Kvitka__
Дают, Водафон в роуминге даёт 10гиг в месяц. Про Киевстар слышала вроде что в роуминге можно пользоваться украинским инетом
__Kvitka__• 10 мая 2022
Ответ дляMary8478580
Дають...але ціни їх далеко не вигідні.
Ось сьгодні ’шара’ від Київстара, скрін
Mary8478580• 11 мая 2022
Ответ для__Kvitka__
Дають...але ціни їх далеко не вигідні.
Ось сьгодні ’шара’ від Київстара, скрін
Мне кажется дли ближнего зарубежья другие тарифы