Marine_29• 10 мая 2022

Багато питань по взятті Херсону....Маріуполю ....напевно чому?!

Після війни напевно, прозріння буде. Чому так вишло, адже ці міста повинні були бути більш захищені. Чому були не готові, адже вже розуміли, що буде....
Ось, ці лінії оборони Херсона, які повинні були спрацювати:

Перешийок між Херсонською областю й Кримом повинен був бути замінованим. За словами Гордєєва, так і було, але приблизно за тиждень до початку війни його розмінували з невідомих причин.
Прикордонники повинні були подати сигнал про початок вторгнення, але не вступати в бій, а відійти далі. А далі — зрошувальна система Херсона. «Логіка така : підриваємо мости, вони [окупанти] зупиняються, і наша артилерія [б’є по ворогу]», — роз’яснив колишній очільник облдержадміністрації.
Річка Дніпро. Антонівський міст тримати до останнього, але якщо не вдається, зруйнувати міст: міст руйнується і Херсон опиняється відрізаним, залишається обороняти лінію води, бо Дніпро, на думку ексчиновника, перейти практично неможливо.
Каховський плацдарм. Евакуювати Нову Каховку і тримати оборону там, максимально укріпитися.
«На все це відводилася доба. Добу нам треба було стримувати їх на вході. Не вийшло», — резюмував Гордєєв.
VivaForever• 10 мая 2022
Ответ дляМиготина
Хотите видео и фото с расстрелянной теробороной Херсона? Город сдали.
и что не высшие власти сдали, как думает автор?

Муркамурковна• 10 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Коли до мене ломиться сусід з сокирою, а один з проживаючіх у квартирі хоче відкрити двері з середини, то може зрадника треба зв´язати та закрити на балконі, щоб він не допомогав оскаженілому сусіду нас порубати?
Поки ви будете його зв язувати сусід вже в вашій хаті буде...
Svetljachokkkk• 10 мая 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Ці теми важливі, бо зрадники, скоріш за все, і далі сидять на своїх місцях. Тому треба їх виявляти і карати. Бо це може вилізти ще не однією бідою для країни. Переводити стрілки і стверджувати, що це зараз ’не на часі’ - дуже хибне рішення.
Цілком згодна
LadyDShoes• 10 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А що там за лідери 4 держав?
Ну це ж шайка путьки, макарон и т д
VivaForever• 10 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Серьезно? Пусть предатели сидят на своих посадах и гадят и сливают информацию?
а если предатели сидят именно там на оккупированной территории? или вы уже точно знаете кто, что так уверенно говорите о посадах?
Павлик Равлик• 10 мая 2022
Ответ дляklycha
И что сейчас? Раскачать все внутри страны? Пересадить военных? Да враг один и надо держаться вместе.
Навіщо розхитувати? Виявити і покарати, зняти з посад, якщо вони досі їх обіймають.
А чому саме військових? Думаєте саме серед них зрадники?
Чашечка чая• 10 мая 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Предатели могут быть везде

нова_Я• 10 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
Дякуйте цьому пану .. що пропихував розмінування Чонгару
Я чомусь так і подумала ще не відкриваючи фото, хто там буде.
ALenushka505• 10 мая 2022
Ответ дляHolms221B
Вам же все вже сказали. Просто «проєбали», це дослівно, як що .
Вони проєбали без пояснень, а наші чоловіки мають життя віддвати за визволення....
rivara• 10 мая 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Вот тут прям на советчице их выявить?) И сразу покарать - через мать перемать!
ALenushka505• 10 мая 2022
Ответ дляWorrm
Ці теми зараз почали роздувати, щоб люди розхитували ситуацію всередині і цим похитнути стійкість нашої армії і керівництва країни. Не важливо хто за кого голосував, зараз важливо тримати єдність і не воювати між собою.
Важливо! Чого мій чоловік має йти на смерть і вищіоляти, коли хтось просто проєбав. Це важливо і вже незай дають відповідт де сювсі ьули. Словом проєбали не обійдуться. Тисячі загиблих через них
Павлик Равлик• 10 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Предатели могут быть везде
Думаю, головні зрадники, не військові. На них зараз обережно переводять стрілки
dvq• 10 мая 2022
У нашого уряду і президента є важливіші справи, наприклад постійно записувати звернення. Особливо мені сподобалося про єднання
https://www.facebook.com/watch/?v=257130379907084
Svetljachokkkk• 10 мая 2022
Ответ дляrivara
То есть по вашему они ничего не делают??
А что, кого-то отстранили от должности (хотя бы)? Конкретно за розминирование . Про организацию обороны я ничего не говорю, допускаю что не чем и некому было оборонять. НО разминировать!!!!! За неделю до вторжения!!!!
Павлик Равлик• 10 мая 2022
Ответ дляrivara
Пропонуєте ’ панять і прастіть’? Подумаєш, ’проєбалі’. З ким не буває? У нас цієї України, як гуталіну...

На Порадниці ми спілкуємось, якщо ви не в курсі. На різні теми.
Svetljachokkkk• 10 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Як що б йому двері не відчиняли де які, то не був би.
Атланта• 10 мая 2022
Ответ дляРеверанс
важно кто предал украинский народ
Важно, кто оплачивает троллей типа вас на этом форуме.
Svetljachokkkk• 10 мая 2022
Ответ дляVivaForever
Пусть об этом скажут вслух. Такой-то и такой-то дали команду разминировать мост. Я не прошу никого расстреливать. Почему людей за идиотов держат?
Муркамурковна• 10 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Навіть якщо двері відчинив то щацти він зможе тільки в коридор і посрать на коврик.. Коли всі разом його пиз... ти почнуть, а вже коли двері зачиняються за ворогом з того боку, тоді вже піз... лей свої получають по повній...
Абсолютно всі прекрасно знають хто... І чий наказ... Тільки не знають як звраз це інфо преподнесті... Бо скоріш за все... Був договорняк.. Но шото пошло не так...

Атланта• 10 мая 2022
Ответ дляВиктория1677
Ещё автор задайте себе вопрос про Харьков, который утюжат с первого дня войны, все время, постоянно….
Почему так? Почему ситуация отличается от Херсона и Мариуполя… ну вот как вам кажется - Почему??????????
Николаев и Одесса точно так же. Они лупят в отместку по тем города, которые не смогли взять. Путька обиженый, что никто к русским танкам с цветами не вышел🥴🤦🏽‍♀️
Ruovet• 10 мая 2022
Ответ дляВиктория1677
Они хотят жить в россии. Вывезли сюда - спасибо, живы. А выехать им надо в россию.
В россию едут для того, чтоб выехать в Европу вместе с мужьями или совершеннолетними сыновьями.
rivara• 10 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Ого, то вы против нашего главнокомандующего?? Нормальное такое у нас военное положение)
snejs• 10 мая 2022
Ответ дляВиктория1677
Ну хотят пусть едут
VivaForever• 10 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Российские пограничники зафиксировали минирование двух автомобильных мостов через Чонгарский пролив, разделяющий Крымский полуостров и полуостров Чонгар на территории Украины, сообщил в среду представитель пресс-службы пограничного управления ФСБ России по Республике Крым.
По его словам, 17 февраля были заминированы действующий мост на дороге между пограничными пропусками ’Джанкой’ (РФ) и ’Чонгар’ (Украина), а также старый мост, который сейчас не используется.
’Зафиксирована закладка 42 деревянных ящиков зеленого цвета к опорам мостов. К ящикам подведены электрические провода, концы которых выведены в направлении места дислокации украинских военнослужащих’, - сказал сотрудник пресс-службы.
’Украинская сторона во время минирования не приостанавливала движение по функционирующему мосту транспортных средств и проход лиц, пересекающих государственную границу в пешем порядке’, - сообщил собеседник агентства.
Как видите он был заминирован так, что движение по нем не перекрыли., .те он не был РАЗМИНИРОВАН, но наши не успели взорвать его.
и уже пообещали что ответ будет публичным
https://24tv.ua/ru/otvet-dolzhen-dat-kontrrazvedku...
Атланта• 10 мая 2022
Ответ дляHolms221B
Проебали Крым в 2014. Вместе со всей техникой, самолетами и кораблями.
rivara• 10 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Ну они сейчас вслух скажут, а те сбегут навсегда, и кому лучше будет? Вам?
D_T• 10 мая 2022
А Бердянск? Тоже зашли и все.
Атланта• 10 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Після війни вже не буде кого питати
Вони вже будуть дуже далеко за межами країни
Особенно подсудимый Порошенко
Україна понад усе• 10 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
По Маріуполю.. дивилась інтерв’ю з Азов .. самі сказали що не достатньо підготувались((((
Недостатньо підготувались можна було б сказати по Житомиру, Чернігову, Сумам. Бо чомусь кажуть що не знали про це направлення, хоч це викликає сумніви. А Маріуполь підготувати недостатньо, запустити в Херсон, залишивши погранців на смерть. А коли місцева влада просто сдала більшість громад. Це як назвати?
краказябра• 10 мая 2022
Ответ дляinesska0
У нас в Мариуполе очень много было предателей именно в руководящих кругах, сдали много объектов инфраструктуры. Да что далеко ходить, мы верили власти, а наш доблестный мёр утверждал, что всё под контролем, не переживаем. А сам 25 числа уже уехал из города и бросил всех.
У нас в Сумах СБУ вивезли з міста 22-го, поліцію теж слідом. Мер здриснув в полтавську область, голова ОДА теж. Місто залишилося без силовиків, зброю теж нікому не роздали, ТРО не було завчасно сформоване. Вистояли лише завдяки тому, що наші хлопці вчасно зорганізувалися і захистили місто. Потім зайшла 93 бригада. Вистояли не завдяки, а всупереч. А меру героя дали.