Після війни напевно, прозріння буде. Чому так вишло, адже ці міста повинні були бути більш захищені. Чому були не готові, адже вже розуміли, що буде....
Ось, ці лінії оборони Херсона, які повинні були спрацювати:
Перешийок між Херсонською областю й Кримом повинен був бути замінованим. За словами Гордєєва, так і було, але приблизно за тиждень до початку війни його розмінували з невідомих причин.
Прикордонники повинні були подати сигнал про початок вторгнення, але не вступати в бій, а відійти далі. А далі — зрошувальна система Херсона. «Логіка така : підриваємо мости, вони [окупанти] зупиняються, і наша артилерія [б’є по ворогу]», — роз’яснив колишній очільник облдержадміністрації.
Річка Дніпро. Антонівський міст тримати до останнього, але якщо не вдається, зруйнувати міст: міст руйнується і Херсон опиняється відрізаним, залишається обороняти лінію води, бо Дніпро, на думку ексчиновника, перейти практично неможливо.
Каховський плацдарм. Евакуювати Нову Каховку і тримати оборону там, максимально укріпитися.
«На все це відводилася доба. Добу нам треба було стримувати їх на вході. Не вийшло», — резюмував Гордєєв.
Immelstorn• 10 мая 2022
Ответ дляinesska0
Именно так, меня только такой и считают, при полном патриотизме Украине. Просто никто не сидел месяц в подвале в Мариуполе, а так легко рассуждать на тему.
Можно я озвучу?
Потому что Херсон ’сдали’, а за Мариуполь продолжили бороться.
Города в которых идет борьба = разрушения. Мариуполь взяли в осаду, а Херсон захватили. Из Мариуполя сделали страшилку, по типу ’смотрите что мы можем сделать, если город будет сопротивляться’.
Mrs.Ochmonek• 10 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Після війни вже не буде кого питати
Вони вже будуть дуже далеко за межами країни
Є конкретні прізвища?
Виктория1677• 10 мая 2022
Ответ дляAlika_1
Может их детей увезли в расию и нужно ехать вызволять?
Да в том то и дело что нет((((
Svetljachokkkk• 10 мая 2022
Ответ дляkuskus
Хто такі? Де побачити?
Це її фантазії. З Маріка було в рази легше одразу до рашкі виїхати. І дуже тяжко на неокуповану.
Виктория1677• 10 мая 2022
Ответ дляkuskus
Хто такі? Де побачити?
В банк приходили, карточки оформляли люди, заодно и поинтересовались как туда лучше добраться….
Ответ дляkuskus
Хто такі? Де побачити?
Навіть не уявляю, бо виїхати з Маріуполя в бік України - це просто як останній путь, особливо з лівого берега. І після цього, їхати у бік Росії, це тільки якісь дуже вагомі причини на це. З мого підвела, де ховалось близько 300 людей, в бік України виїхало 3 родини
Ответ дляImmelstorn
Можно я озвучу?
Хоча мене це та дивує. Все таки місто Ахметова ... Ніяк їм це не допомогло
Svetljachokkkk• 10 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Є конкретні прізвища?
Напевно шо є. І хотілося б їх почути. Міни самі себе не розмінували.
Ответ дляВиктория1677
Ещё автор задайте себе вопрос про Харьков, который утюжат с первого дня войны, все время, постоянно….
Почему так? Почему ситуация отличается от Херсона и Мариуполя… ну вот как вам кажется - Почему??????????
Не хочу писати, бо забанять. Все зрозуміло, тільки від цього гірко.
Виктория1677• 10 мая 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Свои фантазии я только мужу озвучиваю 😉
Vasilina7755• 10 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
По Маріуполю.. дивилась інтерв’ю з Азов .. самі сказали що не достатньо підготувались((((
Как обычно. У нас то снег неожиданно выпадет в декабре, то еще что-то. Все знали, но не были готовы
Автор, была большая тема на днях, почитайте если интересно
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3133262
Виктория1677• 10 мая 2022
Ответ дляAlika_1
Откуда вам известно? Вы же сама задали вопрос, значит не знаете
Они хотят жить в россии. Вывезли сюда - спасибо, живы. А выехать им надо в россию.
Ответ дляtishka8
нельзя такие вопросы задавать и думать нельзя. Иначе вы рашистский агент
Наразі - так. Бо ставлячи такі питання зараз, ми нічого вже не змінимо, а тільки внесемо смуту.
Ці питання треба ставити після війни. А поки - ми єдині, і ми довіряємо своїй армії і своєму президенту (а інакше взагалі немає сенсу боротися).
Звіт по можливим помилкам вони нададуть пізніше, а зараз - не відволікайте від головного.
Виктория1677• 10 мая 2022
Ответ дляMarine_29
И мне от этого больно…
Renesmeе 16• 10 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
Так, але серце болить, можливо всього цього було уникнути
Серце за все болить, але думайте теж тверезо, ви думали буде війна і не буде жертв? Коли на твою землю приходять убивати і вірити що цього можна уникнути якось нереально
Ответ дляAlika_1
Дякую.
Immelstorn• 10 мая 2022
Ответ дляAlika_1
Вот еще моя тема, тоже кому интересно - загляните.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3124569
Mrs.Ochmonek• 10 мая 2022
Автор, почніть здалеку- питати і відповідати собі: чому у нас у владі, пропутінські партії? Чому вони не тільки не були заборонені з початком війни в 2014, а навпаки - нарощували свої можливості?
Так і дійдете до зрадників і їхньої діяльності зараз.
Ответ дляWorrm
Ці теми зараз почали роздувати, щоб люди розхитували ситуацію всередині і цим похитнути стійкість нашої армії і керівництва країни. Не важливо хто за кого голосував, зараз важливо тримати єдність і не воювати між собою.
А погибших мирных жителей кто вернёт? И тех, кто в оккупации, кто верил властям, а оказался в заложниках - им как сейчас? Они тоже должны в тряпочку молчать, лишь бы не расхитувати?
Ответ дляImmelstorn
Дякую теж.
Ответ дляzana076
На це все і розраховано, щоб люди самі один на одного накидалися і розхитували країну. Як от зараз ви вимагаєте ’хто поверне’ і так далі.
Ответ дляzana076
Конечно, потому что иначе ты сепар, и не важно что ты ценой своей жизни и жизни детей выехал в Украину и не принял и никогда не принимал эту мразь.
Renesmeе 16• 10 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Порошенко Медведчука навіть до мінських переговорів залучив