Підписуюсь лише на ті пабліки, що публікують перевірену інформацію. І ось таке повідомлення прочитала там зараз: "рф починає потроху виводити свої війська з Харківщині
Причина цьому — значні втрати, повідомляють у Генштабі. Мова йде про військових 138-ї окремої механізованої бригади 6-ї армії західного воєнного округу.
На росії кажуть, що солдати пішли «на відновлення». Але ж ми все розумієм..."
Як гадаєте: скурвився паблік чи ця інформація більш -менш вірна?
Дуже хочеться вірити.
Результат:
вже голосів:
284 (54.62%)
Гадаю, що так і є
152 (29.23%)
Тиц
84 (16.15%)
Фейк
Масюсяничка• 10 мая 2022
Ответ дляПротея
А я тільки що побачила що лукашенко стягує війська до нашого кордону і хоче застосувати с-400
Не застосували,а залишити у себе.
НамСвоюРобити• 10 мая 2022
Ответ дляАтланта
Россия не выводит войска, а отходит после контрнаступления ВСУ. Я так толкую. Учитывая информацию, что каждый день ВСУ освобождают по 3-4 населенных пункта.
Так ясно, що не по доброті душевній.
Наші там їм триндюлєй виписують аж гай шумить.
Світланаcv• 10 мая 2022
Рашисти там хороших піздюлін від Наших ЗСУ отримали, того й виводять своїх звідти.
Слава ЗСУ🇺🇦🇺🇦🙏🙏🙏
Дівчата, дякую.
Ваші відповіді тішать. Принаймні з точки зору, що пабліку ще досі можу вірити.
Та й загалом... Я розумію, що вони підсилюють позиції на інших напрямках, але, якщо дійсно звільняють території ще однієї області мене це також тішить. Розумію, що логіки у моїй радості дуже мало, але, якось, радості така новина мені додає. Не знаю чому. Але є таке.
Ответ дляАлександраА
Дівчата, дякую.
Они отводят свои недобитки тк боятся вообще остаться без людей. Цель ’операции’ выход на границы Дон-Луган области. А что в итоге? А в итоге их крошат везде и цели не достигнуты. Наша оборона в ОРДЛО выстраивалась 8 лет, они ее не могут пробить, вот и стягивают все в одну точку.
Ответ дляMilka8181
Я дуже вірю в ЗСУ. Але намагаюся свою віру тримати при собі. І ще дуже боюся ’натягнути рожеві окуляри’.
Тому просто схрещу пальці і подумки побажаю сил, натхнення та перемог нашим хлопцям.
ksunuyabelaya• 10 мая 2022
Ответ дляксюша2010
Боюсь что будут усиливать свой пукан на юге
Я думаю наши тоже готовятся к наступлению!
Масюсяничка• 10 мая 2022
Ответ дляАлександраА
Дівчата, дякую.
Ось Вам для наглядності карта. Дай Бог сил ЗСУ вигнати цих свинособак скоріше.
ksunuyabelaya• 10 мая 2022
Ответ дляiroman
Зачем им Сумы? Они ж давно вышли оттуда и по сводкам генштаба наступать пока не собираются.
Но прилеты были
Где то час назад
В сум обл
Где то час назад
В сум обл
арина-ветерок• 10 мая 2022
Не выводят, а гонят их как собак поганых наши защитники. А эти твари минируют все подряд при отходе. В Циркунах две женщины насмерть на их растяжках подорвались. Этих бы гадов переловили и харьковчанам , которых они бомбили 2,5 месяца беспрерывно, на суд отдали. Посадить в клетки вместо животных, которых они перебили в экопарке.
Ответ дляМасюсяничка
От саме цією картою повідомлення і ілюстрували :)
ksunuyabelaya• 10 мая 2022
Ответ дляарина-ветерок
Ох блин как я тоже мечтаю
К нам на площадь Свободы их
Людям на самосуд
К нам на площадь Свободы их
Людям на самосуд
Ответ дляарина-ветерок
З Київської області також, виходячи, ці падлюки залишили стільки мін і розтяжок, що досі розміновують. Майже щодня чую вибухи від ліквідації цих мін. Декілька людей підірвалися.
ПЛЮС-МИНУС• 10 мая 2022
а они у себя разгоняют, что 30 тыс. наших в котёл взяли и чего-то там каждый день ’’асвабаждают’’.
нигде правду не узнаете. можно только догадываться.
Ответ дляАлександраА
Дівчата, дякую.
Частину області звільняють, Ізюм, наприклад, поки ні