АлександраА• 10 мая 2022

Навіть не знаю вірити чи ні...

Підписуюсь лише на ті пабліки, що публікують перевірену інформацію. І ось таке повідомлення прочитала там зараз: "рф починає потроху виводити свої війська з Харківщині
Причина цьому — значні втрати, повідомляють у Генштабі. Мова йде про військових 138-ї окремої механізованої бригади 6-ї армії західного воєнного округу.
На росії кажуть, що солдати пішли «на відновлення». Але ж ми все розумієм..."

Як гадаєте: скурвився паблік чи ця інформація більш -менш вірна?

Дуже хочеться вірити.
Результат:
вже голосів: 520
284 (54.62%) Гадаю, що так і є
152 (29.23%) Тиц
84 (16.15%) Фейк
Масюсяничка• 10 мая 2022
Ответ дляПротея
А я тільки що побачила що лукашенко стягує війська до нашого кордону і хоче застосувати с-400
Не застосували,а залишити у себе.
bejalla• 10 мая 2022
Эти твари передислоцируются наверное.
Milka8181• 10 мая 2022
Ответ дляксюша2010
Боюсь что будут усиливать свой пукан на юге
Чем его усиливать? Теми недобитками?
Атланта• 10 мая 2022
Россия не выводит войска, а отходит после контрнаступления ВСУ. Я так толкую. Учитывая информацию, что каждый день ВСУ освобождают по 3-4 населенных пункта.
Женщина_в_лосинах• 10 мая 2022
Это заметно, два дня без обстрелов
Rose_m• 10 мая 2022
Ответ дляbejalla
Эти твари передислоцируются наверное.
Это само собой, но. Отводят из-за огромных потерь, и туда перебрасывают войска, которые воевали восточнее.
Rose_m• 10 мая 2022
Ответ дляАтланта
Наши их просто гонят
НамСвоюРобити• 10 мая 2022
Ответ дляАтланта
Так ясно, що не по доброті душевній.
Наші там їм триндюлєй виписують аж гай шумить.
lenchik maha• 10 мая 2022
Ответ дляRose_m
Наши их просто гонят
Слава ЗСУ!
Neweve• 10 мая 2022
За вином что ль сбегать...
Даже не знаю...
Світланаcv• 10 мая 2022
Рашисти там хороших піздюлін від Наших ЗСУ отримали, того й виводять своїх звідти.
Слава ЗСУ🇺🇦🇺🇦🙏🙏🙏
автор АлександраА • 10 мая 2022
Дівчата, дякую.
Ваші відповіді тішать. Принаймні з точки зору, що пабліку ще досі можу вірити.
Та й загалом... Я розумію, що вони підсилюють позиції на інших напрямках, але, якщо дійсно звільняють території ще однієї області мене це також тішить. Розумію, що логіки у моїй радості дуже мало, але, якось, радості така новина мені додає. Не знаю чому. Але є таке.
Milka8181• 10 мая 2022
Ответ дляNeweve
За вином что ль сбегать...
Даже не знаю...
Однозначно!
Milka8181• 10 мая 2022
Ответ дляАлександраА
Дівчата, дякую.
Они отводят свои недобитки тк боятся вообще остаться без людей. Цель ’операции’ выход на границы Дон-Луган области. А что в итоге? А в итоге их крошат везде и цели не достигнуты. Наша оборона в ОРДЛО выстраивалась 8 лет, они ее не могут пробить, вот и стягивают все в одну точку.
автор АлександраА • 10 мая 2022
Ответ дляMilka8181
Я дуже вірю в ЗСУ. Але намагаюся свою віру тримати при собі. І ще дуже боюся ’натягнути рожеві окуляри’.
Тому просто схрещу пальці і подумки побажаю сил, натхнення та перемог нашим хлопцям.
sandra-ko• 10 мая 2022
Ответ дляПротея
Он самоубийца?! Кишка тонка.
ksunuyabelaya• 10 мая 2022
Ответ дляксюша2010
Я думаю наши тоже готовятся к наступлению!
iroman• 10 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Так і є, знаю не з новин. Але є і погана новина. Тепер черга Сумщини(
Зачем им Сумы? Они ж давно вышли оттуда и по сводкам генштаба наступать пока не собираются.
Масюсяничка• 10 мая 2022
Ответ дляАлександраА
Дівчата, дякую.
Ось Вам для наглядності карта. Дай Бог сил ЗСУ вигнати цих свинособак скоріше.
ksunuyabelaya• 10 мая 2022
Ответ дляiroman
Но прилеты были
Где то час назад
В сум обл
iroman• 10 мая 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Но прилеты были
Где то час назад
В сум обл
Да, были обстрелы приграничных территорий - видимо, чтоб поддерживать там тонус.
арина-ветерок• 10 мая 2022
Не выводят, а гонят их как собак поганых наши защитники. А эти твари минируют все подряд при отходе. В Циркунах две женщины насмерть на их растяжках подорвались. Этих бы гадов переловили и харьковчанам , которых они бомбили 2,5 месяца беспрерывно, на суд отдали. Посадить в клетки вместо животных, которых они перебили в экопарке.
автор АлександраА • 10 мая 2022
Ответ дляМасюсяничка
От саме цією картою повідомлення і ілюстрували :)
ksunuyabelaya• 10 мая 2022
Ответ дляарина-ветерок
Ох блин как я тоже мечтаю
К нам на площадь Свободы их
Людям на самосуд
Neweve• 10 мая 2022
Ответ дляMilka8181
Однозначно!
Умнички!
автор АлександраА • 10 мая 2022
Ответ дляарина-ветерок
З Київської області також, виходячи, ці падлюки залишили стільки мін і розтяжок, що досі розміновують. Майже щодня чую вибухи від ліквідації цих мін. Декілька людей підірвалися.
ПЛЮС-МИНУС• 10 мая 2022
а они у себя разгоняют, что 30 тыс. наших в котёл взяли и чего-то там каждый день ’’асвабаждают’’.

нигде правду не узнаете. можно только догадываться.
Ольга520• 10 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Що Сумщина? Розкажіть будь ласка що знаєте? Живу тут...до чого морально готуватися?
Ольга520• 10 мая 2022
Ответ дляiroman
Каждый день такое.
EllyM• 10 мая 2022
Ответ дляАлександраА
Дівчата, дякую.
Частину області звільняють, Ізюм, наприклад, поки ні