Сейчас немного тише стало, во многих городах вообще тишина.
Как думаете, идёт уже на спад?
Или затишье временное?
Как думаете, что вообще дальше будет у нас?
Как думаете, идёт уже на спад?
Или затишье временное?
Ответ дляIra759
І коли ж та зброя вже надійде у достатній кількості? Америка розхитується так довго, що невідомо коли почнеться постачання по тому ленд лізу. А у нас кожен день гинуть десятки, якщо не сотні наших хлопців. Вже пишуть, що росія готується до затяжного конфлікту. Для нас це найгірший сценарій.
А я в чомусь винна? Що я зроблю, щоб амер.конвой швидше доставив груз в Україну?
Vlada-Maria• 11 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
А що поганого у цій фразі? Ви хочете далі бігти, якщо на ЗУ прийдуть? Ви хочете щоб взагалі ніхто ніщо не посадив, якщо також будуть по полях і селах ЗУ гатити? Хочете, щоб єкономіка зовсім здохла, коли і ЗУ перестане працювати? Хочете, щоб зброю нам, мовчу вже за гуманітарку, бо з ней проблеми, не завозили, бо будуть рашисти усе знищувати від Луцька до Львова? Хочете щоб зовсім не було кому волонтерити чи кому донатити, бо люди самі стануть голі-босі?
Тобто горить хата, гори й сарай? Ось такий він менталітет українців в усій красі.
Зате тепер розумію, звідки взялись розповіді про ’Чтоби у вас било, как у нас’.... Видно, таки диму без вогню не буває...
Ответ дляzajka12
ну ви ж розумієте, якщо наші війська зайдуть в Херсон, а у рашистів війська під´їдуть з криму в неліченій кількості, то від міста нічого не лишиться :(.
О, ми це розуміли ще 24 лютого по-обіді.
Але собі придумували оправдпння, що Херсон не такий важливий як Київ, що так треба було , бо вони б кинули всю цю техніку на Київ і ми б просрали країну.
А вишло ось як.
Ответ дляSomik
Эти астрологи и тарологи другое пели в феврале и марте )
Не знаю. Тот астролог, которого я слушаю и состою у нее в группе, о войне говорила 1.5 года назад. Предупреждала. Все кто у нее в группе -все знали. Многие подготовились. И время она вычислила правильно - февраль.
Ответ дляТанюша
Я бачу так. Херсону кажуть чекайте, ми вже йдемо! Люди чекають. Ліки закінчились, продукти багато яких, також. Потихеньку, крок за кроком туди заповзає руський мір. Люди купуютт російські ліки, продукти, бензин. Завтра від безвиходної ситуації будуть працювати співпрацювати з окупантами. Діти підуть в російський садочок, восени діти підуть в російську школу, вже вводять рублі.
А потім вся Україна скаже що Херсон зрадники, проросійські і вата
2 года УССР и другие республики были в полной оккупации немецкой армии.
В этой войне пройдена точка невозврата, с тем же ленд-лизом, никакой заморозки не будет.
Vlada-Maria• 11 мая 2022
Ответ дляMilanaher
Вы то в Херсоне, но в любом случае вам надо готовиться к тому, что Херсон вернется в Украину. Как бы там не надеялись, что теперь так все и останется.
+1, теж так вважаю
Ответ дляТанюша
Ось це дуже погано. Війна втомлює
. Вже в стрчці багато мемасіків. В нас не стріляють і добре.Маріуполь шкода, але він далеко.
Нехай мене прощають люди на ЗУ що дали нам прихисток, але мені до болю різала вуха фраза. Господи, хоч би до нас не дійшло.
Тут немає ніякої зради. Думаю, що люди з Дніпра також не хочуть, щоб до них ближче підійшли
ГалинаМалина• 11 мая 2022
Ответ дляfifnfy
Мне кажется, что скоро война кончится.
Муж говорит, что булет в некоторых местах война ( это Донецк, Луганск..), а часть Украины будет жить обычной жизнью ( это Киев, Винница и пр)
А вы что думаете?
Думаю,будет наоборот.
Ответ дляТанюша
А вишло ось як.
судячи з того, що на захисті Херсону мтояла лише тероборона, то так воно і є, захищали південь і донбас, військомати на півночі ( в Херсоні так точно) тупо потікали.
Ответ дляfifnfy
Интересно послушать кто видет как дальше мы будем жить.
Реально сейчас многие домой едут, жизнь идёт как раньше. Неужели будут снова бомбить- вряд ли
Ваших словах прослеживается нить хорошо, что не у нас в Киеве, здесь уже обычная жизнь. А где то люди из подвалов не вылазят и сидят уже месяц без воды, света и тепла. И неизвестно сколько ещё будут сидеть.
Молчали бы уже.
Безимени890123• 11 мая 2022
Ответ дляIra759
Америка не віддасть своє з наявності поки не налагодить поток виробництва. Тобто, вони не віддадуть свої танки,якщо на їх місце з конвеєра не зійде новий. Там нема таких сховищ, як це практикують на рашці.
Irina-5d24• 11 мая 2022
Ответ дляfifnfy
Ну и шо шо пишут. Может им просто надо писать
А на самом деле часть Украины живёт обычной жизнью, даже на тревоги не обращают внимания
Удалено администрацией...
Добрая_свекровь• 11 мая 2022
Ответ дляfifnfy
Ну, например, в Херсоне уже давно сирен не слышно, но обычной жизни тут нет уже больше двух месяцев. То есть к Донецкой и луганской ещё добавились Запорожская и Херсонская области, но остальная Украина тоже к этому готова, так выходит, если я правильно понимаю? Раз война скоро кончится (пост4)