Як приготувати пастилу, мені перепала сушка професійна, але без рецепту, вже другий раз роблю а получається по смаку як клейонка😅
Анжелика93@• 11 мая 2022
Дивлячись яку ви любите. Мені подобається з яблук і банана. Я робила на глаз, берете десь яблук 10 голден або інший сорт не кислі щоб були, вирізаєте серединку і очищаєте від кожури, і в духовку запікать, до запечених яблук кидаєте два або три банана(на свій смак) пепебиваєте блендером потім цю масу протираєте через сито. Все потім на лоточки і сушете сильно тонкий слой не робіть. Робила з різних ягід, також через блендер а потім через сито
Ответ дляАнжелика93@
Дякую🙏🏻🙏🏻🙏🏻, а при якій температурі сушити і на скільки часу?
Анжелика93@• 11 мая 2022
Ответ дляТатьяна 0510
Десь 55-60 ставила і на 50. По часу десь 6-7 годин. Залежить від товщини слою, і лотки міняла періодично містами, ті що внизу готові раніше. Просто дівіться по пастилі, коли не м´яка в середені значить готова, і не пересушуйте довго. Зразу коли вона ще тепла, може бути як резина, потім вона остине, постоїть і робиться мягка.
Ответ дляАнжелика93@
А води додаєте в пюре
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2022
Ответ дляАнжелика93@
Вибачте, що влажу.
Сушите в дегідраторі, чи в духовці?
Дуже цікавить ця тема. Планую заготовки робити
Сушите в дегідраторі, чи в духовці?
Анжелика93@• 11 мая 2022
Ответ дляТатьяна 0510
А води додаєте в пюре
А да точно) не багата буквально 100 мл і то не завжди, коли маса виходить сильно густа
Анжелика93@• 11 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вибачте, що влажу.
Сушите в дегідраторі, чи в духовці?
Дегідратор. Якщо є діти спробуйте сушені банани, у мене малий відірваться від них не може)
МАМА НИКИТКИ-2• 11 мая 2022
Ответ дляАнжелика93@
Дякую
Ответ для_Helenn_
Не зовсім зрозуміла яка пастила виходить.Суха? Тонка? Крихка? Як робили і із чого?
Помилку зрозуміла, я зовсім не додавала води в пюре, а потрібно було додавати, я сушила пастилу тільки одне пюре без води😅