halla-d95e• 11 мая 2022

як зараз можна купити квартиру, якщо тампрописані люди з дітьми?

Власне в цьому і суть питання. Виставлена на продажу квартира. В даний час з неї НЕ виписалися люди.В т.ч. дитина. Люди в даний момент за границею. Обіцяють залагодити всі юридичні моменти, як тільки буде можливість виписати жильців. Можливо хтось може роз"яснити такий момент.Наскільки реально , як швидко можна це все зробити? І які прогнози можливі- наскільки довго може тривати період , коли не проводяться операції по перереєстрації проживання. Про воєнний період знаю. Але чи може бути такий момент, що в частині областей буде відновлено дану функцію.
Nata87• 11 мая 2022
Если не ошибаюсь, реестры по выписке и прописке уже работают. Но там надо личное присутствие, если не ошибаюсь.

marta400• 11 мая 2022
дітей виписують тільки з дозволу райради. райрада працює в вашій місцевості?
rybka21• 11 мая 2022
Ответ дляmarta400
Детей выписывают по заявлению родителей
Rose_m• 11 мая 2022
Никто из них не собственники? С ребёнком может быть проблема с опекунским советом.
rybka21• 11 мая 2022
Автор, а вы документы вообще видели? А реестр в вашем регионе открыт?
marta400• 11 мая 2022
Ответ дляrybka21
Детей выписывают по заявлению родителей
так але лише в дозволу комісїї при райрадах. просто за заявою батьків неповнолітніх ніхто не випише. в комісії в райраді збираються 1-2 рази на місяць
Naomii• 11 мая 2022
Перед продажей все должны выписаться и предоставить об этом справку. Ребенка нужно перепрописать в другое место, туда куда и одного из родителей хотя бы.

rybka21• 11 мая 2022
Ответ дляmarta400
Детей выписывают по заявлению родителей. Орган опеки и попечительства даёт свое согласие на изменение места жительства ребёнка только в случае, если над ним установлена опека, то есть, у него нет родителей. Они умерли или лишены прав.
MamaGalya• 11 мая 2022
Автор, не раджу. Бо дитину навіть через суд фіг випишете. Вони можуть і не повернутись. Або хтось стане інвалідом наприклад ( ттт), то тоже не випишете. І суди коштують грошей. Їм треба - нехай перепрописуються на західну. Якщо не мають куди - нехай куплять прописку. Ми прописували за гроші працівників-іноземців, без їх присутності( я ходила з їх доками в цнап). У посередників є всі можливості. Єдине, вони напевно повинні бути в Україні.
shkoda_anna• 11 мая 2022
Ответ дляmarta400
Яким боком районна рада причетна до прописки дітей? Якщо є заяви обох батьків, то ні в кого питати не треба.
Елена1265• 11 мая 2022
Ответ дляmarta400
Это во время войны такие правила? Т.к. до войны выписывали без проблем просто за заявлением родителей и никакого разрешения брать не нужно было
Елена1265• 11 мая 2022
Ответ дляshkoda_anna
Либо во время войны поменялись правила, либо комментатор что-то путает.
Toonika• 11 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
И для решения этих вопросов можно приехать, по законам практически любой страны.
KaterionOK• 11 мая 2022
Ответ дляmarta400
Ніт, читайте законодавство
rybka21• 11 мая 2022
Автору так надо, что она аж ушла сразу
Одесситка2007• 11 мая 2022
я бы никому не советовала покупкать подобное спорное имущество даже если дешего максимально, такие моменты это повод насторожится и поискать норм варианты даже в мирное время, не то что в военное...
rybka21• 11 мая 2022
Ответ дляОдесситка2007
А у кого с кем спор
Goldig• 11 мая 2022
Мошенники какие-то
Конфет04ка• 11 мая 2022
Ответ дляmarta400
Дважды меняли место регистрации. Оба раза все делалось через ЦНАП без всяких райрад и прочих комиссий, за 1 посещение.

автор halla-d95e • 11 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
ми живемо на заході. Обіцяють приїхати і все зробити. Просто думаю який період часу може зайняти процедура.
автор halla-d95e • 11 мая 2022
Ответ дляrybka21
Автору так надо, что она аж ушла сразу
я не пропала. Технічні проблеми були
автор halla-d95e • 11 мая 2022
Ответ дляКонфет04ка
Хочу уточнити. Ви міняли місце реєстрації разом з дітьми? Бо ніби проблема якраз з дитиною можлива.
rybka21• 11 мая 2022
Ответ дляhalla-d95e
я не пропала. Технічні проблеми були
Тогда извините
rybka21• 11 мая 2022
Ответ дляhalla-d95e
Вы документы видели на квартиру?
автор halla-d95e • 11 мая 2022
Ответ дляОдесситка2007
А якщо квартира буде без прописаних людей, то також можуть бути підводні камені? Якщо вони випишуться всі на момент укладання договору?
автор halla-d95e • 11 мая 2022
Ответ дляrybka21
Вы документы видели на квартиру?
Особисто я ні. Тому що хочуть купляти діти. То вони з ріелтором спілкувалися. Якщо можна, порадьте на що саме треба звернути увагу.
rybka21• 11 мая 2022
Ответ дляhalla-d95e
На то, у кого вообще право собственности. Без этого пока разговор ни о чем.
likarka• 11 мая 2022
Так, це правда про комісію раз в місяць. В грудні міняла місце реєстрації дитини, Київ. Виписати можна тільки в такі самі або кращі житлові умови
rybka21• 11 мая 2022
Ответ дляhalla-d95e
Спорное имущество - это то, по которому имеется судебный спор.
А в вашем случае о квартире вообще ничего не известно.
автор halla-d95e • 11 мая 2022
Дякую всім за відповідь. Просто раніше не мали такої практики. Діти хочуть придбати маленьку, щоб не платити за оренду. Ну і не знаю навіть з чого починати.
А ще скажіть, будь ласка. Якщо купляти через ріелторську контору, то всю процедуру ведуть вони? Чи можна їм довіряти? Чи треба шукати свого юриста-нотаріуса? Які можуть бути неприємності? Хто має провірити квартиру на предмет отого спірного питання? Це я кажу про варіант, коли прописаних людей не буде на момент підписання договору.