Была на вокзале спросила или до Польши доехать бесплатно можно, а они говорят только за деньги!
Ответ дляku4eravaku4erava
А как вы хотели ...шара заканчивается
Внимательно читаем вопрос! Вы не на скамейке с бабушками!
ku4eravaku4erava• 12 мая 2022
Ответ дляYanochka2407
А вы не в школе и не моя учительница
Наша_русофобія_недостатня• 12 мая 2022
Я їхала безкоштовно, з пересадками 2 класом.Але місяць тому.Кажіть, що їдете в Берлін або Дрезден на постійне проживання, закордонний паспорт не показуйте, лише укр.В Польщі навпаки, безкоштовно тільки з документом, де є дата в´їзду.Тобто закордонний
Наша_русофобія_недостатня• 12 мая 2022
Кароч, приходите в касу, кажете куди треба(не до волонтерів, а саме в касу).Вам дадуть роздруківку з розкладом як краще доїхати, з пересадками.По ній і їдете.Контролерам показуєте паспорт.А на швидкий прямий потяг вам не дадуть квиток
Наша_русофобія_недостатня• 12 мая 2022
Ответ дляt.fodlash
или до Польши, или до (куда)? вы вторую страну не написали
До Польщі можна, до 1.06.Саме потягами, але з купою пересадок.Автобуси платні.
Betelgeise• 12 мая 2022
Узнавайте, як можно доїхати до Польщі безкоштовно. До 1-го липня безкоштовно.
Співробітники часто самі не знають останніх оновлень правил.
Амазонка-3bef• 12 мая 2022
Сестра їхала позавчора, до Польщі платила, там пересіла,в Берлін безкоштовно,укр.паспорт
Добрый вечер! В Германии можно ездить бесплатно на региональных поездах. Можете попробовать добраться с пересадками на таких поездах (RE).
Скачайте приложение DB Navigator, поставьте фильтры какие поезда показать. Задайте маршрут и вам выдаст какими поездами и где пересадка. Но приложение на немецком языке.
Удачи вам, автор!