Головою розумію що все нормально буде.
Але переживаю заснути не можу, хоч виїжати планую в 6 ранку.
Сама одна з Варшави у Львів.
Щойно аж розплакалась. 2,5 міс не сиділа за кермом, сьогодні сіла аж морозити почало, розхвилювалась нереально.
Сама в шоці від себе.
Як заспокоїтись?
Сама одна з Варшави у Львів.
Сама в шоці від себе.
Як заспокоїтись?
Ответ дляДетская обувь BG
Я от страха проехала 1300 км за день, 19 часов за рулём, с двумя малыми, с потекшим радиатором и ещё что то горело, воняло, стартануть не могла. Потом ещё 1200 по Европе. До этого опыт был по малюсенькому городу, максимум 20 км в день. Теперь мне море по колено. Ничего не боюсь. Но за руль не хочется
Автор, все будет ок. Мы когда бежали, ехала на чужой большой 7м габаритной машине, (у меня маленькая осталась в Киеве, габаритов той вообще не понимала), с плохоми, почти отсутствующими тормозами, что-то было с абс, с задними колодками проблема, ьурбина дымела черным, в машине 3 детей и 3 женщин, включая меня, Украина, Польша, еще и шок был на узких горных проселочных дорогах на юге Польши, навигатор повел ’на амер горки’. Ничего нет невозможного. Помню, когда доехали, перевое,что я сказала, что больше никогда не сяду здесь за руль. Ничего, сейчас езжу почти каждый день. Много после 24 февраля пришлось делать, о чем раньше говорила - никогда
aramat_kyiv• 13 мая 2022
Хочу вас дуже обійняти і підтримати. Розумію, Вам страшно. Але к Вас є вже досвід і він фантастичнй. У Вас все вийшло туди, вийде і назад. Ви туди їхали у темряву - куди, скільки? не знали. А зараза ви їдете ДОДОМУ!!! Це має надихати.
Я двоє суток з трьома дітьми їхала лише до ЗУ. До цього я лише по мусту і пару раз в Києві була.Як доїхала? Пам´ятаю, але краще щоб не пам´ятати.Пів дня лежала пластом, руки і ноги трусились.Відійшла.Похвалила себе. Прожила 2 місяці у родичів. Як прожила, то інша історія, але потійно хотіла додому, коли дізналась, що їх вигнали з під Києва.Додому їхала вже 5!!! годин. Це насолода!!! ДОДОМУ!!! Там ноги педалям точно допомагали
І Вам допоможуть. Я це знаю, бо це так і є. Сил, впевненності, миру Вам і нам всім

svetlapanna• 13 мая 2022
Ответ дляbananos
Я вже пів дороги проїхала, мене вже попустило, все добре тільки сонце дуже сліпить)))
Автор,щасливої дороги вам!!!! Почитала дописи дівчат, надихнули мене.Які все ж наші україночки сильні,мужні і жіночні.Ісе буде Україна!
svetlapanna• 13 мая 2022
Ответ дляbananos
Дякую.
От зупинилась на заправці - одні українські машини з жінками і дітьми, якось так сумненько стало (((
Зате багато з них приборкали свої страхи та впевнено рулять..
svetlapanna• 13 мая 2022
Ответ дляbananos
Дякую.
Сподіваюсь,скоро Перемога,от караван машин буде стояти на кордоні))))
Ответ дляbananos
Рік
Я купила в ночбре машину. Ещдила на работу и с работы, школа, магазин до 24/2. А 24:02 с 2 детьми ехпла уже 24 часа без сна🙈🙈раз остановилась часа 2 поспала
Потом не могла сесть за руль 2 недели… но неделю назад снова 10 часов ехала и ок👌Вейз помог и все ок. Пришлось держать 80-90, потому что бензина не было
Ответ дляaramat_kyiv

Да… як тільки доіхала в безпечне місце і лягла на ліжко- адрегалін почав виходити і почало трусити))) а ще добу було відчуття як рісля потягу.. носило- водило))
перевод4ица• 13 мая 2022
Це ще нормальна дорога, все буде добре! Я за кермом 3 роки, тільки містом, і то як черепашка. Треба було з´їздити з Чернівців у Яси (Румунія), на машині хлопця, їхати 200 км. Дуже боялась обгонів, бо на пасажирському місці це виглядає як російська рулетка. Проїхала нормально, хоча в Румунії дороги десь як в Україні, а то й гірше. Обгон взагалі не такий страшний, все зрозуміло, очі ж є))
Не нагнітайте собі, і така порада: максимально розслабляйте руки-плечі-спину, прямо змушуйте себе раз на 15 хвилин, контролюйте це. Я все ж хвилювалась і вся ’скукожилась’, то потім заніміла рука, а так би і назад повела, але посадила подругу за кермо, бо рука відвалювалась.
А так це навіть дуже прикольно!