Помогите с выбором кофемашины !
З таких, що роблять все - делонгі з резервуаром для молока і тд.
Вже роки 2 насолоди - але трохи у догляді бісить - вічно їй ’щось треба’ :))) то полий її то помий її, то почисть її.
Непоганий варіант - електричний вспінювач молока + простіша кавоварка (я зараз не в Україні, знімаю булинок, то купила собі таке - кавоварка капсульна неспрессо).
Ответ длячаревна
А я не покупаю, чтоб много кофе не пить. Завариваем в турке)
Но бвли мысли после войны все таки купить кофеварку и гриль
Кофе больше пить не стали , после покупки машинки, да и капучино и латте мне пить легче , чем просто кофе , поставила себе 1 зернышко и не крепко и вкусно)))
И оптигриль тефаль с вафлями очень люблю)))
annaannaannaannaanna• 13 мая 2022
У нас Siemens из последних моделей, делает кофе как в кафе, капуччино, латте все супер. И тихая, утром не будит всех)
Я довольна)
Ответ дляkovtyno
А с молочником проблем нету ? Как вы за ним ухаживаете ,надо мыть сразу после одной чашки ?
Там автоматична очистка йде, треба повернути перемикач на очистку.
Потім знімаю його і під водою протираю, трубочку окремо.
Так, після кожного разу. Тобто 2-3 чашки безперервно - можна не мити. А як одну, а через годину другу - треба вже мити.
Крім того сам агрегат періодично (він про то просить) треба промивати спец.засобом - десь від 30 хвилин цей процес триває - там то воду йому долити, то воду злити. Десь бачила такий допис гумориста про ці кавоварки :) так воно і є. Особливо коли кудись поспішаєш - то аж чорти хапають :)
’Очистіть контейнер’
’Долийте воду’
:)))
’Очистіть контейнер’
’Долийте воду’
:)))