В новостях показали, как в Киевской области уже начали отстраивать жильё, конкретно показали один дом, в который прилетел снаряд, на его месте уже залили фундамент и строители работают, не покладая рук, чтоб в ближайшее время на месте руин, появился новый, замечательный домик для семьи, глава семейства которой погиб на войне ( стройку спонсирует государство). Очень похвально. Молодцы!
Но вот у меня остался вопрос. В Киевской области больше нет угрозы ракетных ударов? Война для Киевской области, или конкретных сел окончена? Нам что-то не договаривают? Власть и военные уже конкретно что-то знают? О чем-то договорились с рашкой, а нам забыли сказать? Ну просто как-то не логично получается, везде пишут, что угроза ракетных ударов есть и остаётся по всей Украине, но при этом государство вкладывает деньги в стройку. Понимаю, вернуть людям свет, газ и воду, в дома, которые уцелели, но строить заново - это ж не 2 копейки. Вот закрались у меня какие-то не хорошие мысли по этому поводу. А что думаете вы?
Ответ дляok1904
Так Ви не з України пишете? Чого тоді хвилю так ганяєте?
Маму заберати можна завжди, щоб її доглядати, чоловік з братами свекрів перевіз з Буковини на Київщину, то таки спочатку згадували про те, щоб повернутися в Чернівці, але час і старість бере своє, треба дод.увага і зараз догляд отримують повноцінний
Моя мама не чемодан, чтоб ее перевозить, куда мне удобно!
Another Lyolya• 13 мая 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Мосты понятно, это стратегические объекты. Но дома? В то время, когда война не окончена, когда постоянно требуется закупка оружия и прочего.
Ну от особисто ви хотіли б жити у тимчасовому сарайчику до кінця війни, який ще невідомо коли буде? Отож. І ніхто не хоче.
Rikitikitavi_2022• 13 мая 2022
Хай будують - робочі місця додаткові як мінімум, а як там далі буде...час покаже. Мені дуже боляче за людей котрі списали вже нашу країну, та не один раз, прям серце болить за них, а наша країна стоїть собі та розвивається не дивлячись та не обертаючись на тих, хто її вже списав у руїни та занедбання...Автору треба навчитися деяким цінностям котрих не навчили батькі та життя, щоб зрозуміти чому люди відбудовуються не дивлячись ні на що, навіть на ракети. Хай хоч на природу сходить, та мурашник розломає, а потім посидіть та поміркуює: а чого ці комашки знову відбудовуються? Може тому що вони вже існують мільйони років та знають краще як бути? Чи люди існують окремо від природи та залежать лише від того, що такі як Путін бажає та міркує?
Борисфенка• 13 мая 2022
Ответ дляok1904
А я так делікатно хотіла порадити дописувачці прийняти участь в наглядовій раді
А такі, як вона, делікатних звернень не розуміють.
Вона вже десять років в Італії, а ви всі в Україні поняньчіть її маму і корупцію поборіть. Спасительниця, мля, порад прийшла роздати. Без неї ж ніхто й не знав, куди бігти і за що хапатися.
Ответ дляБорисфенка
Це та пані, що паплюжила укр політику в сфері коронавірусу? Співчувала дуже з Італії українцям?.
А свою маму я б забрала в безпечне і сите місце , тим більше в Італію, чого людині тут сидіти. Я мамі своїй чітко сказала: одну не лишу, мол. брат захищає зараз , а вона з ним живе .
Ответ дляsobacura
Ви не розумієте. Де взяти тимчасове житло? В нас нема резерву вільних будівель. Чи по школам селити?
Не шукайте того, чого нема. Займіться краще чимось корисним!
Де селити ? Так писали будут пока модульные домики,помощь кстати -не за наш счёт вроде? целые городки временные,а потом их типа студентам отдадут??