Lourmel• 13 мая 2022

Вопрос к репетиторам

Девочки, при занятиях онлайн вы просите оплату до или после занятия?
Я преподаю французский и сейчас в основном онлайн, поскольку были случаи что потом не платили или платили через несколько дней, беру оплату в начале урока, но не всем это нравится.
А у вас как?
KaterionOK• 13 мая 2022
Мої діти займаються онлайн. Оплачую, як вийде: можу оплатити до заняття на тиждень вперед (по 2 заняття на тиждень у дітей), можу оплатити до кінця дня. Ніколи репетитор не ставив вимогу, щоб до початку заняття. У мене можуть бути перебої з приватом, наприклад, або я в дорозі, а діти в цей час займаються.

MamaGalya• 13 мая 2022
Ответ дляKaterionOK
А перші заняття як було? Бо автор пише що взагалі не оплачують, то ж не постійні клієнти.
artdeco• 13 мая 2022
Я роблю пробне заняття задарма, пару занять з пiсляплатою, а потiм передоплата мiн. 10 урокiв.
Але я вже за рекомендацiями працюю, менi довiряють.
DreamsCome True• 13 мая 2022
Работаю только с теми, с кем лично знакома, сначала они все были оффлайн учении. Поэтому оплата понедельно или помесячно.
На доверии.
12 лет, полет нормальный.
Сейчас онлайн, но схема та же.
KaterionOK• 13 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Раніше офлайн займалися. Давно нас знає вчитель.
Fotografkiev• 13 мая 2022
Я в дитинстві, коли займалася - завжди оплачувала певну кількість уроків наперед, а потім репетитор у зошиті відмічала - скільки оплачено, дати проведених уроків. Коли закінчувалася абонплата знову оплачувала.
автор Lourmel • 13 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
И я так думаю, просто на доверии с незнакомым человеком...не хочу тратить своё время зря.

сладкий_ноябрь• 13 мая 2022
Плачу либо наперёд за месяц, либо сразу после урока.
valentyn_a• 13 мая 2022
після уроку
utkaminutka• 13 мая 2022
Займаюсь з репетиром майже три роки,плачу наперед: або за 8 занять (місяць),або за 16 занять (2 місяці).Оплачуючи за 16 занять,вона дає знижку,що дорівнює вартості двох занять.
kanni• 13 мая 2022
Всегда после, иногда после каждого занятия, иногда раз в неделю