Ответ дляAnastasiia21
З‘явиться? Робота і до цього була, і є. Просто не так оплачується, як хотілось би.
Знаєте, мені теж хотілося б, щоб моє місто не бомбили щодня, щоб мій чоловік і батько не їхали на поботу під обстрілами, щоб я і мої батьки мали змогу жити в своїх домівках. Мені багато, що хотілось би. Тільки я усвідомлюю, що за вікном війна. І що нам, на півдні і на сході потрібно буде так пахати, щоб заробити хоча б на те, що ми втратили (а це 35 років нашого життя)…